FB pixel TP pixel
Undercover
Undercover

Undercover

Undercover
Jižní Korea | 2021 | Akční filmy | 77 minut | 1 řad(a) | 16 epizod

Han Jung Hyun je agent jihokorejské Národní zpravodajské služby, dříve Agentury pro plánování národní bezpečnosti, který již delší dobu skrývá svou identitu. Choi Yeon Soo, právnička zabývající se lidskými právy, se stává první vedoucí agentury pro spravedlnost. Tyto hlavní postavy seriálu odhalují ...

Han Jung Hyun je agent jihokorejské Národní zpravodajské služby, dříve Agentury pro plánování národní bezpečnosti, který již delší dobu skrývá svou identitu. Choi Yeon Soo, právnička zabývající se lidskými právy, se stává první vedoucí agentury pro spravedlnost. Tyto hlavní postavy seriálu odhalují pravdu a stojí proti obrovské síle z nejvyšších postů. Seriál prověří jejich vztah jako manžela a manželky, když vyjde najevo tajný život Jung Hyun.

Undercover obsazení

Herci: Ji Jin-hee, Kim Hyun-joo, Yeon Woo-jin, Han Seon-hwa, Heo Joon-ho, Jeong Man-sik, Han Go-eun, Son Jong-hak, Song Young-gyu, Park Geun-hyung, Kim Soo-jin

Režie: Song Hyun-wook, Park So-yeon

IMDb  78 % Kinobox  81 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Undercover online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Undercover online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Undercover dabing nebo titulky.

Undercover celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Undercover Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Undercover recenze a hodnocení

V seriálu Undercover hrají Ji Jin-hee, Kim Hyun-joo, Yeon Woo-jin, Han Seon-hwa, Heo Joon-ho, Jeong Man-sik, Han Go-eun, Son Jong-hak, Song Young-gyu, Park Geun-hyung, Kim Soo-jin.

Seriál Undercover není zatím nikde online.

Seriál Undercover není zatím kde sledovat.