FB pixel TP pixel
Upstream Color
Upstream Color

Upstream Color

Upstream Color
USA | 2013 | Sci-fi filmy | Psychologické | 96 minut

Kris (Amy Seimetz) čelí osudnému okamžiku svého života, když ji bezvýznamný zloděj chytí a nadrogoval neznámou látkou. Vedle toho se však v pozadí začíná dít něco větší. Nevědomky se Kris stává součástí životního cyklu organismu, který prostupuje mikroskopický svět, prochází fázemi červa, rostliny, ...

Kris (Amy Seimetz) čelí osudnému okamžiku svého života, když ji bezvýznamný zloděj chytí a nadrogoval neznámou látkou. Vedle toho se však v pozadí začíná dít něco větší. Nevědomky se Kris stává součástí životního cyklu organismu, který prostupuje mikroskopický svět, prochází fázemi červa, rostliny, živočicha a pak se začíná znovu. Na této cestě najde spřízněnou duši jménem Jeff (Shane Carruth), kterého také ovládá síla, větší, než je on sám. Oba společně pátrají po bezpečném přístřešku jejich těla i duše a přitom se snaží poskládat chaotické úlomky jejich rozbitých životů. Stane se z jejich vlastní identity nakonec pouze iluze?

IMDb  68 % CSFD  61 %

Upstream Color online

Sledovat Upstream Color online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Upstream Color online, zda je ke stažení a zda má Upstream Color dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 179 Kč nebo 129 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Upstream Color novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Upstream Color, které najdeš na našem webu.

50 nejlepších sci-fi filmů od roku 2010 do současnosti
50 nejlepších sci-fi filmů od roku 2010 do současnosti
18.05.2020 | Tipy na film

Nedávno jsme vstoupili už do třetího desetiletí 21. století. Při ohlédnutí na uplynulých deset let zjišťujeme, že žijeme ve zlatém věku sci-fi tvorby. Pojďme se podívat, která padesátka tvoří nejlepší filmový aspekt této tvorby.

Upstream Color recenze a hodnocení

Ve filmu Upstream Color hrají .

Film Upstream Color režíruje .

Film Upstream Color má 96 minut.

Film Upstream Color můžete vidět na iTunes.

Film Upstream Color je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.