FB pixel TP pixel
Born Yesterday
Born Yesterday

Včera narození

Born Yesterday
USA | 1993 | Komedie | Situace | 100 minut

Robustní obchodník s nemovitostmi Harry Brock, muž masivních zisků a podezřele křehkých morálních zásad, přijíždí do Washingtonu, aby si tu ku prospěchu svého impéria zakoupil přízeň politických špiček. Jako ozdobu si s sebou přiváží přítelkyni, bývalou barovou tanečnici Billie Dawnovou, dívku vysok...

Robustní obchodník s nemovitostmi Harry Brock, muž masivních zisků a podezřele křehkých morálních zásad, přijíždí do Washingtonu, aby si tu ku prospěchu svého impéria zakoupil přízeň politických špiček. Jako ozdobu si s sebou přiváží přítelkyni, bývalou barovou tanečnici Billie Dawnovou, dívku vysokého sex appealu a nízké inteligence. Jenže ve vysokých kruzích Washingtonu nezachrání Billii ani její krása a Harry vcelku rozumně usoudí, že musí pro společenskou přijatelnost svého doprovodu taky něco udělat. Najme si proto novináře Paula Verralla, aby jeho sladkou milou naučil způsobům a poněkud obrousil hrany její přirozené \naivity\. Paul se svého úkolu ujímá a překvapivě narazí na velmi učenlivou žákyni. Billii se po počátečním zdráhání ve studiu zalíbí a důkladné zkoumání právnické i jiné literatury ji přivede až k poznání, co je její chlebodárce vlastně zač.

IMDb  51 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Včera narození online

Včera narození online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Včera narození obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Včera narození, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Včera narození postavy.

Včera narození zajímavosti

Celosvětové tržby
17 952 857 $
Tržby v USA
17 952 857 $
Tržby v českých kinech
574 938 Kč
Návštěvnost v českých kinech
23 268 diváků

Včera narození recenze a hodnocení