FB pixel TP pixel
Risen

Ve jménu Krista

Risen
USA | 2016 | Drama | Křesťanské

Clavius, vlivný římský vojevůdce, a jeho pomocník Lucidus jsou pověřeni Pilátem Pontským, aby objasnili zvěsti o zmrtvýchvstání židovského Mesiáše a našli nezvěstné tělo Ježíše Nazaretského. Cílem Claviovy mise je potlačit povstání hrozící v Jeruzalémě během čtyřiceti dnů následujících poté, co Kris...

Clavius, vlivný římský vojevůdce, a jeho pomocník Lucidus jsou pověřeni Pilátem Pontským, aby objasnili zvěsti o zmrtvýchvstání židovského Mesiáše a našli nezvěstné tělo Ježíše Nazaretského. Cílem Claviovy mise je potlačit povstání hrozící v Jeruzalémě během čtyřiceti dnů následujících poté, co Kristus povstal z hrobu. Scénář, inspirovaný příběhem z Nového zákona, je vyprávěn z pohledu nevěřícího..

IMDb  63 % CSFD  59 %

Ve jménu Krista online

Sledovat Ve jménu Krista online můžeš na Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ve jménu Krista online, zda je ke stažení a zda má Ve jménu Krista dabing nebo titulky.

Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 159 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 179 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ve jménu Krista obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ve jménu Krista, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ve jménu Krista postavy.

Ve jménu Krista novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ve jménu Krista, které najdeš na našem webu.

Netflix opět překvapil 14 novými filmy a seriály. Většině nechybí čeština
Netflix opět překvapil 14 novými filmy a seriály. Většině nechybí čeština
04.11.2020 | Tipy na film

Netflix pokračuje v přidávání nových filmů a seriálů, a začátkem listopadu přihodil dalších 14 kousků. Většina z nich přitom obsahuje českou lokalizaci a výrazně narůstá i množství dabingu.

Ve jménu Krista recenze a hodnocení

Ve filmu Ve jménu Krista hrají Tom Felton, Cliff Curtis, Joseph Fiennes, Peter Firth, Mish Boyko, Selva Rasalingam, Stewart Scudamore.

Film Ve jménu Krista režíruje Kevin Reynolds.

Film Ve jménu Krista můžete vidět na Rakuten.

Film Ve jménu Krista je online na Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.