FB pixel TP pixel
Pieces of April

Večeře s April

Pieces of April
USA | 2003 | Komedie | 81 minut

Rebelující dcera April Burns (Holmes) pozve svou rodinu na nákladnou sváteční večeři do svého newyorského bytu, protože zjistí, že její maminka je vážně nemocná a chce se s ní udobřit. Ale její pokusy udělat Den díkůvzdání nezapomenutelným se zhatí, když zjistí, že trouba nepeče. Její příbuzní už js...

Rebelující dcera April Burns (Holmes) pozve svou rodinu na nákladnou sváteční večeři do svého newyorského bytu, protože zjistí, že její maminka je vážně nemocná a chce se s ní udobřit. Ale její pokusy udělat Den díkůvzdání nezapomenutelným se zhatí, když zjistí, že trouba nepeče. Její příbuzní už jsou na cestě do města a April se musí při přípravě dokonalého jídla spolehnout na pomoc cizích lidí a připravit událost, na kterou se nezapomíná.(oficiální text distributora)

IMDb  71 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Večeře s April online

Večeře s April online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Večeře s April obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Večeře s April, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Večeře s April postavy.

Večeře s April recenze a hodnocení

Ve filmu Večeře s April hrají Katie Holmes, Derek Luke, Patricia Clarkson, Oliver Platt, Alison Pill, John Gallagher Jr., Alice Drummond.

Film Večeře s April režíruje Peter Hedges.

Film Večeře s April má 81 minut.

Film Večeře s April není zatím nikde online.

Film Večeře s April není zatím kde sledovat.