FB pixel TP pixel
The Great Battle of Stalingrad
The Great Battle of Stalingrad

Velká bitva u Stalingradu

The Great Battle of Stalingrad
Rusko | 2018 | Dokumenty | Druhá světová válka

Operace Uran není moc známý název, ale její důsledky pocítila většina světa. Hlavním cílem bylo osvobodit Stalingrad i obklíčit a rozdrtit německé jednotky... V roce 1942 jednotky nacistického Wehrmachtu projely přes jih Sovětského svazu jako horký nůž máslem. Zastavily se až u Stalingradu. Stalin v...

Operace Uran není moc známý název, ale její důsledky pocítila většina světa. Hlavním cílem bylo osvobodit Stalingrad i obklíčit a rozdrtit německé jednotky... V roce 1942 jednotky nacistického Wehrmachtu projely přes jih Sovětského svazu jako horký nůž máslem. Zastavily se až u Stalingradu. Stalin vydal příkaz číslo 227: nikdo už neustoupí ani o jeden jediný krok. Tajný plán nazvaný Uran vedl k odříznutí nacistických jednotek o síle 320 tisíc mužů. Porážka Třetí říše u Stalingradu se stala neodvratnou. Generál Paulus žádal velení o záchranu přeživších německých vojáků, ale Hitler odmítl kapitulovat. Buďte spolu s námi součástí historické výpravy do hrdinného města Stalingrad (dnes přejmenovaného na Volgograd) – ohlédneme se společně za jednou z největších bitev druhé světové války.

CSFD  79 %

Velká bitva u Stalingradu online

Sledovat Velká bitva u Stalingradu online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velká bitva u Stalingradu online, zda je ke stažení a zda má Velká bitva u Stalingradu dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 8. 2021
Cena nezjištěna

Velká bitva u Stalingradu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Velká bitva u Stalingradu?