FB pixel TP pixel
The Heavy

Velká Fuška

The Heavy
Velká Británie | 2010 | Thrillery | Pomsta | 102 minut

Sourozenecká rivalita mezi dvěma bratry se promění ve zradu. Jeden je nohsled (Gary Stretch) úspěšného, ale pochybného podnikatele (Stephen Rea), druhý je kandidát na premiéra s největší šancí na úspěch (Adrian Paul). Když je mu nabídnuta možnost uskutečnit dlouho promýšlenou pomstu na své odcizené ...

Sourozenecká rivalita mezi dvěma bratry se promění ve zradu. Jeden je nohsled (Gary Stretch) úspěšného, ale pochybného podnikatele (Stephen Rea), druhý je kandidát na premiéra s největší šancí na úspěch (Adrian Paul). Když je mu nabídnuta možnost uskutečnit dlouho promýšlenou pomstu na své odcizené rodině (Chrisopher Lee, Jean Marsh) a zároveň je pronásledován psychotickým detektivem (Vinnie Jones), musí se náš rozpolcený antihrdina smířit s pravdou ve světě, kde nesmíte věřit nikomu a věrnost je jen velmi vzácná."

IMDb  50 % CSFD  46 %

Velká Fuška online

Sledovat Velká Fuška online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velká Fuška online, zda je ke stažení a zda má Velká Fuška dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | SD kvalita | od 15. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 21. 9. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Velká Fuška obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Velká Fuška, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Velká Fuška postavy.

Velká Fuška recenze a hodnocení

Ve filmu Velká Fuška hrají Gary Stretch, Vinnie Jones, Stephen Rea, Shannyn Sossamon, Christopher Lee, Lee Ryan, Adrian Paul.

Film Velká Fuška režíruje Marcus Warren.

Film Velká Fuška má 102 minut.

Film Velká Fuška můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Velká Fuška je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.