FB pixel TP pixel
Vlčí bouda
Vlčí bouda

Vlčí bouda

Vlčí bouda
Česko | 1986 | Horory | Psychologický horor | 92 minut

Vybraní účastníci lyžařského kursu na odlehlé Vlčí boudě se poprvé setkají na konečné stanici horské železnice Terminal. Tam na ně čeká vedoucí Táta a instruktoři Dingo a Babeta. Dětí je jedenáct, šest dívek a pět chlapců. Na chatu se mohou dostat jen dřevařskou lanovkou. U zchátralé chaty přijmou m...

Vybraní účastníci lyžařského kursu na odlehlé Vlčí boudě se poprvé setkají na konečné stanici horské železnice Terminal. Tam na ně čeká vedoucí Táta a instruktoři Dingo a Babeta. Dětí je jedenáct, šest dívek a pět chlapců. Na chatu se mohou dostat jen dřevařskou lanovkou. U zchátralé chaty přijmou mladí za své heslo Jeden za všechny, všichni za jednoho. Nečeká je klidný lyžařský kurs. Mají nedostatek potravin a Táta tvrdí, že jeden je navíc, kurs byl připraven jen pro deset. Gába zjistí, že Táta nemluví pravdu, ale ten ji přesvědčí, že jde jen o hru. Každý z účastníků něco skrývá. Děti se hádají, navzájem se osočují a vyhrožují si. Vznikají zde různé vztahy, v nichž se vyjevuje charakter každého z nich. Také chování vedoucích je podivné. Petr nabude přesvědčení, že jsou v rukou šílenců. Pravda je však horší. Vedoucí kursu jsou bytosti z jiné planety, jejíž obyvatelé chtějí obsadit Zemi,jakmile se lidé z nenávisti navzájem vyvraždí. Děti slouží jako vzorek lidstva. Táta je upozorní, že domů se jich může vrátit jen deset. Jednoho musejí obětovat. Děti se domnívají, že jde o hru a jejich spory a hádky pokračují, dokonce si vyhrožují i smrtí. Postupně si však uvědomují, že jim skutečně hrozí nebezpečí a rozhodnou se utéci. Včas se dostanou k lanovce, ale plošina je přetížena. Mladí však objeví v sobě vzájemnou solidaritu. Zbavují se všeho, co není nezbytné k životu, včetně oblečení,a nakonec se odlehčená lanovka rozjede. V blížícím se údolí svítí světla lidských obydlí. Zdroj:filmovyprehled.cz

Hrají: Miroslav Macháček, Nina Divíšková, Jan Kačer, Jan Bidlas, František Staněk, Jitka Zelenková, Tomáš Palatý

Režie: Věra Chytilová

IMDb  68 % Kinobox  72 %

Vlčí bouda online

Sledovat Vlčí bouda online můžeš na iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vlčí bouda online, zda je ke stažení a zda má Vlčí bouda dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 12. 1. 2024
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlčí bouda novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vlčí bouda, které najdeš na našem webu.

10 filmů pro ty, kteří nesnáší šmejd z vesmíru jako Muži v černém
10 filmů pro ty, kteří nesnáší šmejd z vesmíru jako Muži v černém
21.06.2019 | Tipy na film

Muži v černém už počtvrté zachraňují Zemi před vesmírnými migranty. Ne, že by to ve filmovém světě nebylo potřeba. Mimozemšťané jsou jedni z nejoblíbenějších filmových antagonistů, a aspoň v deseti případech by se hodilo mít po ruce nějakou tu šikovnou vládní organizaci, která je potírá.

Snowboarďáci nebo Lyžníci? Nejlepší české komedie na sněhu!
Snowboarďáci nebo Lyžníci? Nejlepší české komedie na sněhu!
20.02.2018 | České novinky

Letošní zima je na sníh celkem skoupá, tak proč si neužít trochu toho českého prašanu hezky v teple - u českých zimních filmů. Kterým si zpříjemníte čekání na jaro vy?

10 nejlepších českých hororů
10 nejlepších českých hororů
31.10.2017 | Tipy na film

Poslední říjnový den je tu a s ním i halloweenská tradice. U nás zatím není tak silná, naopak teprve druhý a třetí listopadový den slavíme Dušičky. Pojďme obojí zkombinovat a podívat se na ryze americký žánr (horor) a jak se mu dařilo u nás. Ano, správně, vybíráme ty nejlepší české horory historie.

Vlčí bouda recenze a hodnocení

Ve filmu Vlčí bouda hrají Miroslav Macháček, Nina Divíšková, Jan Kačer, Jan Bidlas, František Staněk, Jitka Zelenková, Tomáš Palatý.

Film Vlčí bouda režíruje Věra Chytilová.

Film Vlčí bouda má 92 minut.

Film Vlčí bouda můžete vidět na iVysílání, Voyo.

Film Vlčí bouda je online na iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.