FB pixel TP pixel
Wolves of Wall Street
Wolves of Wall Street

Vlci Wall Streetu

Wolves of Wall Street
USA | 2002 | Horory | 85 minut

„Jsou draví a nenasytní.“ Jeff je mladý muž, který se s rodinou přestěhuje do New Yorku, a snaží se zde najít práci makléře na Wall Steet. V baru potká dívku, která mu zajistí místo u jedné z nejbohatších brokerských firem. Jeff je nadšen a v nové práci prochází školením těch nejlepších. Poté, co Je...

„Jsou draví a nenasytní.“ Jeff je mladý muž, který se s rodinou přestěhuje do New Yorku, a snaží se zde najít práci makléře na Wall Steet. V baru potká dívku, která mu zajistí místo u jedné z nejbohatších brokerských firem. Jeff je nadšen a v nové práci prochází školením těch nejlepších. Poté, co Jeffův tréning ve firmě skončí, začne přicházet na pravý důvod úspěchu svých kolegů, zvířecí instinkt. Jeff se musí rozhodnout, zda je pro něj důležitější dívka kterou miluje, a nebo kariéra, která z něj udělá dalšího z vlků Wall Street.

IMDb  27 %
Voyo
Horory na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Vlci Wall Streetu online

Vlci Wall Streetu online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlci Wall Streetu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vlci Wall Streetu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vlci Wall Streetu postavy.

Vlci Wall Streetu recenze a hodnocení

Ve filmu Vlci Wall Streetu hrají William Gregory Lee, Michael Bergin, Eric Roberts, Jeff Branson, Jason-Shane Scott, Will Keenan, Bradley Stryker.

Film Vlci Wall Streetu režíruje David DeCoteau.

Film Vlci Wall Streetu má 85 minut.

Film Vlci Wall Streetu není zatím nikde online.

Film Vlci Wall Streetu není zatím kde sledovat.