FB pixel TP pixel
Vojnarka
Vojnarka

Vojnarka

Vojnarka
Česko | 1968 | Drama | Rodinné vztahy

Mladá vdova, která hospodaří sama na statku, nechce pro svého pětiletého synka otčíma. Statek však potřebuje pacholka. O ženichy není nouze, Vojnarka všechny odmítá a nakonec vezme do služby svou bývalou lásku Antonína, který odešel po jejím sňatku s bohatým, starším Vojnarem kvůli ní na léta na voj...

Mladá vdova, která hospodaří sama na statku, nechce pro svého pětiletého synka otčíma. Statek však potřebuje pacholka. O ženichy není nouze, Vojnarka všechny odmítá a nakonec vezme do služby svou bývalou lásku Antonína, který odešel po jejím sňatku s bohatým, starším Vojnarem kvůli ní na léta na vojnu. Vznikne mezi nimi opět láska a Vojnarka se rozhodne proti vůli všech a hlavně proti vůli svého švagra, který jí varuje, že si ji Antonín bere pro peníze, Antonína vzít. Nevěří ani tomu, že Antonín pije a hraje karty. Na vlastní oči se přesvědčí, že Antonín je ochoten nechat malého synka bez dozoru jen, aby mohl jít hrát karty. Nakonec odřekne sňatek a vykáže Antonína ze statku. Ten však neunese ponížení a zastřelí se.

CSFD  59 %

Vojnarka online

Sledovat Vojnarka online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vojnarka online, zda je ke stažení a zda má Vojnarka dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 27. 10. 2020
Zdarma

Vojnarka recenze a hodnocení