FB pixel TP pixel
Anything But Love
Anything But Love

Vše o lásce

Anything But Love
USA | 2003 | Hudební filmy | Muzikály | 102 minut

Billie Goldenovou fascinuje kouzlo starých časů. Obléká se jako Audrey Hepburn a Rita Hayworth. Je zpěvačkou v nočních podnicích, oslněná září sametu a jiskřivým šampaňským. Ve skutečnosti je Billie dvaatřicetiletá servírka, která žije se svou ovdovělou matkou v newyorském Queensu. Sice opravdu zpí...

Billie Goldenovou fascinuje kouzlo starých časů. Obléká se jako Audrey Hepburn a Rita Hayworth. Je zpěvačkou v nočních podnicích, oslněná září sametu a jiskřivým šampaňským. Ve skutečnosti je Billie dvaatřicetiletá servírka, která žije se svou ovdovělou matkou v newyorském Queensu. Sice opravdu zpívá, ale v ošuntělých podnicích plných důchodců, kteří usínají v polovině písně. Navíc i tam zřejmě bude muset skončit. Uprostřed této bídy se objeví princ, bývalý spolužák z univerzity, nyní úspěšný právník Greg Ellenbogen. Nabízí ji téměř vše po čem vždy toužila. V jejím životě se však znenadání objeví další muž. Pravý opak Grega. Arogantní a bohémský hudebník, který však může naplnit její největší posedlost, lásku k hudbě.

IMDb  61 % CSFD  51 %
Voyo
Hudební filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Vše o lásce online

Vše o lásce online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Vše o lásce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vše o lásce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vše o lásce postavy.

Andrew McCarthy
Andrew McCarthy
Elliot Shephard
Isabel Rose
Isabel Rose
Billie Golden
Cameron Bancroft
Cameron Bancroft
Greg Ellenbogen
Alix Korey
Alix Korey
Laney Golden
Ilana Levine
Ilana Levine
Marcy
Robert Cary
Robert Cary
Režie

Vše o lásce recenze a hodnocení