FB pixel TP pixel
Beyond the Border
Beyond the Border

Za hranicemi

Beyond the Border
Švédsko | 2011 | Drama | Druhá světová válka | 122 minut

Píše se prosinec 1942. Norsko je obsazeno Němci a sousední Švédsko čeká na německou reakci. Mladý švédský poručík Aron Stenström plánuje svatbu a založení rodiny, nyní ale přichází k vlaku, aby vyzvedl mladého vojáka Svena - svého mladšího bratra - a přidělil ho k jednotce 83. kontrolního stanoviště...

Píše se prosinec 1942. Norsko je obsazeno Němci a sousední Švédsko čeká na německou reakci. Mladý švédský poručík Aron Stenström plánuje svatbu a založení rodiny, nyní ale přichází k vlaku, aby vyzvedl mladého vojáka Svena - svého mladšího bratra - a přidělil ho k jednotce 83. kontrolního stanoviště, které se nachází v oblasti Värmland na severní hranici s Norskem. V noci na obzoru zahlédnou bitvu, která probíhá za hranicí v Norsku. Mladý Sven se spolu s dalším vojákem rozhodne na vlastní pěst jít k hranicím a prověřit pohyb Němců. Akce končí fiaskem a zajetím obou mužů. Poručík Aron se tak s ostatními vojáky z kontrolního stanoviště vydává na záchranu svého bratra daleko za hranice, na území okupovaného Norska. Jejich výprava se však nelíbí švédskému velení, které nemá zájem rozpoutat válku s Německem. Jen pokud to ale nebude nutné.

Za hranicemi obsazení

Herci: André Sjöberg, Bjorn Sundquist, Johan Hedenberg, Marie Robertson, Martin Wallström, Rasmus Troedsson, Henrik Norlén

Režie: Richard Holm

IMDb  63 % Kinobox  61 % Za hranicemi CSFD 67 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Za hranicemi online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Za hranicemi online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Za hranicemi dabing nebo titulky.

Za hranicemi celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Za hranicemi Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Za hranicemi recenze a hodnocení

Ve filmu Za hranicemi hrají André Sjöberg, Bjorn Sundquist, Johan Hedenberg, Marie Robertson, Martin Wallström, Rasmus Troedsson, Henrik Norlén.

Film Za hranicemi režíruje Richard Holm.

Film Za hranicemi má 122 minut.

Film Za hranicemi není zatím nikde online.

Film Za hranicemi není zatím kde sledovat.