FB pixel TP pixel
Brooklyn Rules
Brooklyn Rules

Zákony Brooklynu

Brooklyn Rules
USA | 2007 | Drama | Gangsteři | 99 minut

Pouliční svět Brooklynu své děti nehýčká… Michael (Freddie Prinze, Jr.), Carmine (Scott Caan) a Bobby (Jerry Ferrara) jsou od dětství nerozluční přátelé. Spojuje je víc než přátelství – vyrůstali v nebezpečných ulicích Brooklynu. Michael se svou láskou Ellen (Mena Suvari) začínají studovat na Kolumb...

Pouliční svět Brooklynu své děti nehýčká… Michael (Freddie Prinze, Jr.), Carmine (Scott Caan) a Bobby (Jerry Ferrara) jsou od dětství nerozluční přátelé. Spojuje je víc než přátelství – vyrůstali v nebezpečných ulicích Brooklynu. Michael se svou láskou Ellen (Mena Suvari) začínají studovat na Kolumbijské univerzitě. Carmine, frajírek s mafiánskými způsoby, naproti tomu nechce nic jiného než v Brooklynu zůstat. A roztomilý škudlil Bobby se chce co nejdříve oženit a usadit. Všichni mají své sny a plány, ale možná také osud, který má jméno Caesar (Alec Baldwin). Obávaný mafián, který vládne brooklynskému podsvětí, Carmina fascinuje. Michael a Bobby jsou ve špatný čas na špatném místě. V Brooklynu propuká nelítostná válka gangů… Pevné přátelství může žádat ty největší oběti.

IMDb  64 % CSFD  62 %

Zákony Brooklynu online

Sledovat Zákony Brooklynu online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zákony Brooklynu online, zda je ke stažení a zda má Zákony Brooklynu dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna

Zákony Brooklynu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zákony Brooklynu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zákony Brooklynu postavy.

Zákony Brooklynu recenze a hodnocení