FB pixel TP pixel
Going Postal
Going Postal

Zaslaná pošta

Going Postal
Velká Británie | 2010 | Komediální seriály | Dobrodružné fantasy | 90 minut | 1 řad(a) | 2 epizod

Britská dobrodružná fantasy komedie je adaptací románu spisovatele Terryho Pratchetta Zaslaná pošta (v originálním názvu Going Postal), jehož hrdinou je notorický podvodník a padělatel Vlahoš von Rosret (Richard Coyle). Všechno mu vychází a svými vynalézavými zločiny získal už obrovské množství peně...

Britská dobrodružná fantasy komedie je adaptací románu spisovatele Terryho Pratchetta Zaslaná pošta (v originálním názvu Going Postal), jehož hrdinou je notorický podvodník a padělatel Vlahoš von Rosret (Richard Coyle). Všechno mu vychází a svými vynalézavými zločiny získal už obrovské množství peněz. Jenže na každého jednou dojde. Vlahoš je zatčen v Ankh-Morporku a po vlastní popravě se neprobouzí v pekle, nýbrž v kanceláři lorda Vetinariho (Charles Dance). Ten mu nabídne nový život a práci, což Vlahoš, pokud chce přežít, nemůže odmítnout. Dostane však téměř nesplnitelný úkol obnovit Poštovní úřad. Za zády má neustále pana Pumpu (Marnix Van Den Broeke), golema, který ho hlídá, a k ruce má vysloužilého pošťáka Grešleho (Andrew Sachs) a mladého Slavoje (Ian Bonar), jehož vášní je sbírání špendlíků. Největším konkurentem Pošty je semaforová Velká linka, kterou vede nebezpečně zvrácený Nadosah Pozlátko (David Suchet) - a mezi oběma institucemi nastane tvrdý boj. Vlahoš se také seznámí s ne tak úplně křehkou slečnou Srdénkovou (Claire Foy), vůdčí osobností společnosti chránící práva golemů, a tahle slečna má s Pozlátkem nevyřízené účty... Režii velice zdařilé adaptace má na svědomí Jon Jones.

IMDb  78 % CSFD  81 %
Voyo
Komediální seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Zaslaná pošta online

Zaslaná pošta online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zaslaná pošta obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zaslaná pošta, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zaslaná pošta postavy.

Richard Coyle
Richard Coyle
Moist Von Lipwig
Tamsin Greig
Tamsin Greig
Miss Cripslock
Charles Dance
Charles Dance
Lord Vetinari
Andrew Sachs
Andrew Sachs
Groat
Steve Pemberton
Steve Pemberton
Drumknott
Timothy West
Timothy West
Ridcully
David Suchet
David Suchet
Reacher Gilt
Claire Foy
Claire Foy
Adora Belle Dearheart
Ian Bonar
Ian Bonar
Stanley Howler
John Lunn
John Lunn
Hudba
Terry Pratchett
Terry Pratchett
Tvůrce

Zaslaná pošta recenze a hodnocení

V seriálu Zaslaná pošta hrají Richard Coyle, Tamsin Greig, Charles Dance, Andrew Sachs, Steve Pemberton, Timothy West, David Suchet.

Seriál Zaslaná pošta není zatím nikde online.

Seriál Zaslaná pošta není zatím kde sledovat.