FB pixel TP pixel
Kill Your Darlings

Zbav se svých miláčků

Kill Your Darlings
USA | 2013 | Životopisné filmy | Spisovatelé | 104 minut

Daniel Radcliffe jako Allen Ginsberg, hvězda generace bítníků, v životopisném příběhu z doby básníkových studií na kolumbijské univerzitě. Píše se rok 1944 a mladičký Ginsberg sebou nechá coby student kolumbijské univerzity beznadějně vláčet okouzlujícím Lucienem Carrem. Kromě Carra se Ginsberg přát...

Daniel Radcliffe jako Allen Ginsberg, hvězda generace bítníků, v životopisném příběhu z doby básníkových studií na kolumbijské univerzitě. Píše se rok 1944 a mladičký Ginsberg sebou nechá coby student kolumbijské univerzity beznadějně vláčet okouzlujícím Lucienem Carrem. Kromě Carra se Ginsberg přátelí se začínajícími spisovateli Williamem S. Burroughsem a Jackem Kerouacem. Společně utvářejí takzvanou generaci bítníků. O poznání starší David Kammerer, nula bezhlavě obdivující skvělého Carra, zemře za nevysvětlitelných okolností. Policie z jeho vraždy kromě Carra podezřívá ještě Burroughse a Kerouaca, a tak se všichni ocitnou ve vazbě. Policejní vyšetřování zásadně ovlivní celoživotní tvorbu začínajících umělců.

IMDb  65 %

Zbav se svých miláčků online

Sledovat Zbav se svých miláčků online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zbav se svých miláčků online, zda je ke stažení a zda má Zbav se svých miláčků dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 1. 2023
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Zbav se svých miláčků obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zbav se svých miláčků, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zbav se svých miláčků postavy.

Zbav se svých miláčků recenze a hodnocení

Tvůj názor na Zbav se svých miláčků?

Ve filmu Zbav se svých miláčků hrají Daniel Radcliffe, Elizabeth Olsen, Michael C. Hall, Ben Foster, Dane DeHaan, Jack Huston, Jennifer Jason Leigh.

Film Zbav se svých miláčků režíruje John Krokidas.

Film Zbav se svých miláčků má 104 minut.

Film Zbav se svých miláčků můžete vidět na iTunes.

Film Zbav se svých miláčků je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.