FB pixel TP pixel
Wild at Heart

Zběsilost v srdci

Wild at Heart
USA | 1990 | Thrillery | Posedlost | 124 minut

Mys strachu. Poblíž hranice Severní a Jižní Karoliny. Na schodišti k tanečnímu sálu surově ubije Námořník Ripley černocha Boba, který jej napadl nožem. Muže najala Marietta Paceová, nenávidějící Námořníka, který chodí s její milovanou dcerou Lulou. - O 22 měsíců a 18 dnů později. Přes matčin odpor L...

Mys strachu. Poblíž hranice Severní a Jižní Karoliny. Na schodišti k tanečnímu sálu surově ubije Námořník Ripley černocha Boba, který jej napadl nožem. Muže najala Marietta Paceová, nenávidějící Námořníka, který chodí s její milovanou dcerou Lulou. - O 22 měsíců a 18 dnů později. Přes matčin odpor Lula čeká před vězením na Námořníka, propuštěného na podmínku. Odjedou jejím kabrioletem do motelu, kde se vášnivě milují. Lula vzpomíná, jak ji ve třinácti letech znásilnil otcův obchodní společník, který o tři měsíce později uhořel při autohavárii. Námořník si zase vybavuje svou hádku s Mariettou na toaletě. Tvrdě ji odmítl, když se mu nabízela a ona na něho poštvala Boba. - Dvojice jde večer tančit. Ripley napadne Lulina tanečníka, a pak dívce zpívá s kapelou píseň Elvise Presleyho. Milenci se rozhodnou odjet do Kalifornie, ačkoliv mladík tím poruší podmínku...

Hrají: Nicolas Cage, Laura Dern, Willem Dafoe, J.E. Freeman, Crispin Glover, Diane Ladd, Calvin Lockhart

Režie: David Lynch

IMDb  72 % Kinobox  71 %

Zběsilost v srdci online

Sledovat Zběsilost v srdci online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zběsilost v srdci online, zda je ke stažení a zda má Zběsilost v srdci dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | SD kvalita | od 6. 4. 2023
Půjčení za 70 Kč Nákup za 190 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zběsilost v srdci novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zběsilost v srdci, které najdeš na našem webu.

19 filmů, o kterých jste nevěděli, že jsou propojené s jinými filmy
19 filmů, o kterých jste nevěděli, že jsou propojené s jinými filmy
19.05.2020 12:00:00 | Tipy na film

Nejen Marvel přišel s propojeným filmovým univerzem. Sem a tam můžeme přijít na to, že dva na první pohled nesouvisející filmy mají společný bod, který je zasazuje do jednoho vesmíru. Ať už jde o plánované budování fikčního světa, vtípek tvůrců, dvě adaptace knih jednoho autora, nebo jen divoká fandovská teorie.

10 filmů z Febiofestu, které můžete vidět online
10 filmů z Febiofestu, které můžete vidět online
19.03.2019 | Tipy na film

26. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha Febiofest začíná již 21. března a v Praze i v regionech nabídne tradičně pestrou přehlídku současných i časem ozkoušených filmů ze všech koutů světa. I kdybyste vážně moc chtěli, všechny projekce ale nemůžete fyzicky stihnout. Od čehož je tu internet a naše oblíbené online služby.

Zběsilost v srdci zajímavosti

Celosvětové tržby
14 563 251 $
Tržby v USA
14 560 247 $
Tržby v českých kinech
416 463 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 806 diváků

Zběsilost v srdci recenze a hodnocení

Ve filmu Zběsilost v srdci hrají Nicolas Cage, Laura Dern, Willem Dafoe, J.E. Freeman, Crispin Glover, Diane Ladd, Calvin Lockhart.

Film Zběsilost v srdci režíruje David Lynch.

Film Zběsilost v srdci má 124 minut.

Film Zběsilost v srdci vidělo v českých kinech 13 806 diváků.

Film Zběsilost v srdci můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Zběsilost v srdci je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.