FB pixel TP pixel
Here Below
Here Below

Zde na zemi

Here Below
Francie | 2012 | Drama | Druhá světová válka | 100 minut

Píše se rok 1943. Francie je okupovaná Němci. V tomto nepřejícím čase oddaná a ctnostná mniška Luce pracuje v nemocnici v městečku Périgord jako zdravotní sestra. Její život se obrátí vzhůru nohama, když potká mladého Martiala, vojenského kněze, který v těžkých válečných časech pochybuje o smyslu ví...

Píše se rok 1943. Francie je okupovaná Němci. V tomto nepřejícím čase oddaná a ctnostná mniška Luce pracuje v nemocnici v městečku Périgord jako zdravotní sestra. Její život se obrátí vzhůru nohama, když potká mladého Martiala, vojenského kněze, který v těžkých válečných časech pochybuje o smyslu víry v Boha. Luce se naplno oddá vášnivé lásce k Martialovi a následně opouští ženský klášter i svojí komunitu. Je však pozemská láska silnější a trvalejší než láska k Bohu?

IMDb  57 %

Zde na zemi online

Sledovat Zde na zemi online můžeš na DaFilms, Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zde na zemi online, zda je ke stažení a zda má Zde na zemi dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 29. 12. 2016
Předplatné za 135 Kč
Edison
Edison
od 1. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč

Zde na zemi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zde na zemi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zde na zemi postavy.

Zde na zemi recenze a hodnocení