FB pixel TP pixel
The Land Before Time XIII: The Wisdom of Friends
The Land Before Time XIII: The Wisdom of Friends

Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel

The Land Before Time XIII: The Wisdom of Friends
USA | 2007 | Země dinosaurů | 76 minut

Připravte se na spoustu smíchu, který zažijete se svými oblíbenými prehistorickými kamarády a jejich novými přáteli na dosud nejlegračnější výpravě! V dobrodružství, které je doslova nabité dinosauří zábavou a přátelstvím, vás čeká řada nezapomenutelných písniček. Nožička, Sára, Spike, Zobka a Pírko...

Připravte se na spoustu smíchu, který zažijete se svými oblíbenými prehistorickými kamarády a jejich novými přáteli na dosud nejlegračnější výpravě! V dobrodružství, které je doslova nabité dinosauří zábavou a přátelstvím, vás čeká řada nezapomenutelných písniček. Nožička, Sára, Spike, Zobka a Pírko se s radostí seznamují se dvěma praštěnými a roztomilými Beipiaosaury. Jejich noví kamarádi se žlutými bříšky se ztratili cestou do dalekého údolí. Zdá se, že jsou úplně v koncích, proto se jim Nožička s ostatními rozhodne pomoci a cestou jim dávají důležité životní lekce moudrosti. Když všichni šťastně dorazí do údolí, Nožička si uvědomuje zvláštní věc. I když se jejich kamarádi se žlutými bříšky nechovali vždycky přesně podle jeho rad, jejich šílené metody jednoduše fungují.

IMDb  56 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel online

Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel postavy.

Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel recenze a hodnocení

Tvůj názor na Země dinosaurů 13 - Moudrost přátel?