FB pixel TP pixel
Ženská na vrcholu

Ženská na vrcholu

Ženská na vrcholu
Česko | 2019 | Komedie | Romantická komedie

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chat...

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým, jeho bratr (Marek Němec), vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

Hrají: Anna Polívková, Martin Dejdar, Marek Němec, Bolek Polívka, Jana Preissová, Jana Krausová, Marek Adamczyk

Režie: Lenka Kny

IMDb  43 % Kinobox  51 %

Ženská na vrcholu online

Sledovat Ženská na vrcholu online můžeš na České kino, Google Play, iTunes, Netflix, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ženská na vrcholu online, zda je ke stažení a zda má Ženská na vrcholu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 12. 2022
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2022
Půjčení za 82 Kč Nákup za 150 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 5. 2022
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč nebo 199 Kč (HD)
Netflix
Netflix
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 4. 2020
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Prima Plus
Prima Plus
od 18. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 29. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ženská na vrcholu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ženská na vrcholu, které najdeš na našem webu.

Známe 15 nejsledovanějších českých filmů na Netflixu v roce 2020
Známe 15 nejsledovanějších českých filmů na Netflixu v roce 2020
28.12.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix v roce 2020 pořádně šlápl do přidávání českých filmů do své nabídky a zahrnul nás desítkami nových i starších snímků. Zajímá vás, které z nich slavily mezi diváky největší úspěch?

Netflix už nabízí 200 českých filmů. Je o co stát?
Netflix už nabízí 200 českých filmů. Je o co stát?
25.08.2020 | České novinky

Od loňské české lokalizace Netflixu přibývají každý měsíc do nabídky tuzemské snímky. Ať už se jedná o klenoty naší kinematografie či přihlouplé romantické komedie, jejich sledovanost měsíc od měsíce stoupá, díky čemuž Netflix aktuálně nabízí už 200 českých titulů.

Konečná! Na Netflix dorazí už i Troškovy Babovřesky
Konečná! Na Netflix dorazí už i Troškovy Babovřesky
21.06.2020 14:00:00 | České novinky

Jednou na ně dojít muselo. Vzhledem k tomu, že se má na Netflixu začátkem příštího roku pohybovat jíž přes 200 českých snímků, bylo vysoce pravděpodobné, že musí dojít na více filmů Zdeňka Trošky. Připoutejte se, protože v týdnu jedeme do Babovřesk. A dává to dokonalý smysl.

15 nejnovějších českých filmů na Netflixu
15 nejnovějších českých filmů na Netflixu
14.05.2020 | České novinky

Netflix pokračuje v přidávání českých filmů do svého katalogu. Po nesmírně populární komedii Ženská na vrcholu, která se dokonce umístila v žebříčku nejsledovanějších pořadů na Netflixu, jsme se dočkali další dávky dnes ráno.

17 filmů, které jsou od 1. května nově dostupné na Netflixu
17 filmů, které jsou od 1. května nově dostupné na Netflixu
03.05.2020 14:00:00 | Tipy na film

Jak bývá u Netflixu pravidlem, s novým měsícem přichází na populární streamovací službu nové filmy. Respektive "nové" filmy, neboť Netflix doplňuje zásadně svůj katalog licencovanými snímky z různých žánrů. Často si tak můžete dokoukat něčí filmografii, anebo nakoukat filmovou klasiku.

Ženská na vrcholu zajímavosti

Tržby v českých kinech
25 508 867 Kč
Návštěvnost v českých kinech
193 282 diváků

Ženská na vrcholu recenze a hodnocení

Kristina Roháčková
Kristina Roháčková iRozhlas
07.07.2020 8:56:12

Nový český film Ženská na vrcholu se nazývá zimní romantickou komedií, a to i přesto, že neobsahuje žádný vtip ani romantiku....   Celá recenze

 10 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
08.11.2019

Proti současné domácí epidemii romantických komedií už by se mělo v Česku očkovat. Nejnověji divákovu odolnost prověří Ženská na vrcholu, okatá a smíchuvzdorná kopie hitu Jak vytrhnout velrybě stoličku....   Celá recenze

 25 %
Honza Varga
Honza Varga Filmspot
07.11.2019

Český snímek Ženská na vrcholu působí jako výsledek pomateného pokusu o natočení filmu s narychlo spatlaným scénářem a s nulovým dějem a jeho následného protlačení do kin s nápisem „zimní romantická komedie“ na plakátu, přestože neobsahuje téměř žádný humor a pouze stopové množstv......   Celá recenze

 10 %
Anja Verem
Anja Verem CervenyKoberec
06.11.2019

Nabízí se zde otázky: „Proč?“ a „Jak?“ Proč něco takového vůbec vzniklo? Proč si tvůrci mysleli, že tohle bude dobrý nápad? Jedinými pozitivy, kdyby člověk měl nějaká hledat, jsou dětští herci a krásná scenérie Tater. Ženská na vrcholu je bez nadsázky nejhorší domácí film letoška, a je jen těžko pře......   Celá recenze

 10 %

Ve filmu Ženská na vrcholu hrají Anna Polívková, Martin Dejdar, Marek Němec, Bolek Polívka, Jana Preissová, Jana Krausová, Marek Adamczyk.

Film Ženská na vrcholu režíruje Lenka Kny.

Film Ženská na vrcholu vidělo v českých kinech 193 282 diváků.

Film Ženská na vrcholu můžete vidět na České kino, Google Play, iTunes, Netflix, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo.

Film Ženská na vrcholu je online na České kino, Google Play, iTunes, Netflix, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.