FB pixel TP pixel
Zlatá labuť
Zlatá labuť

Zlatá labuť

Zlatá labuť
Česko | 2023 | Drama seriály | Druhá světová válka | 60 minut

Báře se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Za jeho luxusními výlohami však kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní ...

Báře se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Za jeho luxusními výlohami však kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici.

Hrají: Marta Dancingerová, Adam Vacula, Daniela Kolářová, Petr Stach, Kristýna Podzimková, Hana Kusnjerová, Simona Lewandowská, Mark Kristián Hochman, Beáta Kaňoková, Petr Kostka

Režie: Braňo Holiček, Biser A. Arichtev

Zlatá labuť online

Sledovat Zlatá labuť online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zlatá labuť online, zda je ke stažení a zda má Zlatá labuť dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 26. 1. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zlatá labuť novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zlatá labuť, které najdeš na našem webu.

Největší jarní novinky na Nově: Pestré kriminálky, konec Zlaté labutě, Superlov a další
Největší jarní novinky na Nově: Pestré kriminálky, konec Zlaté labutě, Superlov a další
25.02.2024 15:30:00 | České novinky

Zima se pomalu blíží ke svému závěru a TV Nova již zařadila do své nabídky tituly, s nimiž chce dominovat během jarní sezóny. Kromě novinek přichází i celá řada televizních stálic, takže diváky čeká pestrá nabídka kriminálek, soutěže, ale také velké finále oblíbené dobovky Zlatá labuť.

Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
31.01.2024 15:30:00 | Filmové novinky

Největší tuzemská streamovací služba Voyo nehodlá ve své snaze o útok na Netflix slevit ani v novém roce. A zatím se zdá, že vše šlape skutečně na plné obrátky. Nabídka na konec zimy a začátek jara totiž vypadá hodně nabušeně. Nejenže se vrátí populární hity a do nabídky se zařadí i nové originály, řada dojde i na větší propagaci sportu.

Nacisté útočí a historický hit Novy dává Elišce a Damiánovi tvrdé KO
Nacisté útočí a historický hit Novy dává Elišce a Damiánovi tvrdé KO
28.09.2023 15:45:00 | Tipy na film

Zatímco televize Prima vsadila letos na podzim na romantickou sci-fi Eliška a Damián, konkurenční Nova šla na jistotu a na obrazovky televize i streamovací služby Voyo vrací historické drama Zlatá labuť. A v rámci vztahových telenovel ukazuje, jak má dobře ošetřený produkt vypadat a jak ho lze kontinuálně zlepšovat.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
27.01.2023 14:00:00 | Tipy na film

Poslední lednový víkend se nese v duchu druhoválečného trháku i nové fantasy série. Přichází ale i nový český seriál nebo poslední díl série o rychlých autech a nejdrsnějších rodinných hodnotách.

Zlatá labuť recenze a hodnocení

V seriálu Zlatá labuť hrají Marta Dancingerová, Adam Vacula, Daniela Kolářová, Petr Stach, Kristýna Podzimková, Hana Kusnjerová, Simona Lewandowská, Mark Kristián Hochman, Beáta Kaňoková, Petr Kostka.

Seriál Zlatá labuť můžete vidět na Voyo.

Seriál Zlatá labuť je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.