FB pixel TP pixel
Thick as Thieves

Zlodějská partie

Thick as Thieves
Německo | 2009 | Thrillery | Gangsteři | 104 minut

Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží ...

Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod.

Hrají: Morgan Freeman, Antonio Banderas, Radha Mitchell, Robert Forster, Rade Serbedzija, Michael Hayden, Marcel Iures

Režie: Mimi Leder

IMDb  60 % Kinobox  57 %

Zlodějská partie online

Sledovat Zlodějská partie online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zlodějská partie online, zda je ke stažení a zda má Zlodějská partie dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 4. 2015
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zlodějská partie recenze a hodnocení

Ve filmu Zlodějská partie hrají Morgan Freeman, Antonio Banderas, Radha Mitchell, Robert Forster, Rade Serbedzija, Michael Hayden, Marcel Iures.

Film Zlodějská partie režíruje Mimi Leder.

Film Zlodějská partie má 104 minut.

Film Zlodějská partie můžete vidět na Netflix.

Film Zlodějská partie je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.