FB pixel TP pixel
The Lost City
The Lost City

Ztracené město

The Lost City
USA | 2005 | Drama | Doják | 144 minut

Andy Garcia vzdává ve svém celovečerním režijním debutu hold rodné Kubě. Vyprávění se odehrává v Havaně v roce 1958 – v době, která některým přála, ale pro jiné byla nešťastným obdobím spojeným s vládou diktátora Batisty. Radikální revoluční proměny spjaté s osobností Fidela Castra ovšem pro hrdinu ...

Andy Garcia vzdává ve svém celovečerním režijním debutu hold rodné Kubě. Vyprávění se odehrává v Havaně v roce 1958 – v době, která některým přála, ale pro jiné byla nešťastným obdobím spojeným s vládou diktátora Batisty. Radikální revoluční proměny spjaté s osobností Fidela Castra ovšem pro hrdinu vyprávění, jímž je majitel nočního hudebního klubu El Tropico Fico Fellove, znamenají drastickou změnu. Muž spjatý s životním stylem své bohaté rodiny a společenské třídy se jen bolestně loučí s představou, že možná navždy zaniká třpytivý a elegantní svět, v němž vyrůstal a který pro něj symbolizuje hudba... Projekt inspirovaný románem kubánského spisovatele Guillerma Cabrery Infanteho, který je rovněž autorem scénáře a který zemřel loni v únoru, má v případě Andyho Garcii lehce autobiografický charakter. K realizaci nazrával celých šestnáct let, natočen byl však za pouhých 35 dní. Důležitou roli ve vyprávění, v němž se vedle Andyho Garcii coby režiséra, výkonného producenta, autora hudby a představitele hlavní role objeví i řada dalších známých hollywoodských tváří, hraje kubánská hudba, jíž se Garcia věnoval už jako režisér hudebních dokumentů.

IMDb  66 % CSFD  75 %

Ztracené město online

Sledovat Ztracené město online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ztracené město online, zda je ke stažení a zda má Ztracené město dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč

Ztracené město obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ztracené město, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ztracené město postavy.

Andy García
Andy García
Fico Fellove
Richard Bradford
Richard Bradford
Don Donoso Fellove
Nestor Carbonell
Nestor Carbonell
Luis Fellove
Enrique Murciano
Enrique Murciano
Ricardo Fellove
Dominik Garcia
Dominik Garcia
Mercedes Fellove
Dustin Hoffman
Dustin Hoffman
Meyer Lansky
Bill Murray
Bill Murray
spisovateľ
Lorena Feijóo
Lorena Feijóo
Leonela
Andy García
Andy García
Režie

Ztracené město recenze a hodnocení