FB pixel
Tomáš Vyskočil

Tomáš Vyskočil

Uložené filmy
Recenze
Články


Disenchantment (60%)

Disenchantment je asi fajn. Kdyby vznikl pred 20 lety, byla by to byla pecka, ale v dobe BoJacka nebo Shreka to i pres tu nadhernou animaci nenadchne.

MEG: Monstrum z hlubin (70%)

Další z řady filmů o žralocích, nad kterými nejdříve ohrnujete nos, abyste poté byli překvapení. Jason Statham v závěrečné scéně triumfne i Aquamana.

Mission: Impossible - Fallout (80%)

Hodně fajn, podobně jako pětka, ale víc osudovější. Cruise je v akčních scénách bůh a vůbec je to krásně old-school akčňák. Díky za něj.

Máš ji! (70%)

Já se bavil! Překvapivě to není tak debilní, jak se může podle námětu zdát a překvapivě to také není jen vtipné, ale i ke konci i docela dojemné.

The Rain (80%)

Hodně zajímavé natočené a napínavé do poslední chvíle. Trochu jako Walking Dead, ale bez té vaty i bez zbytečného násilí. A navíc - je to dánský!

Ant-Man a Wasp (70%)

Je to podobné jako jednička, jede to na stejných fórech, ale už to není tak osvěžující a dravé. Vlastně další Marvel pokus co neurazí ani nenadchne.

Jurský svět: Zánik říše (80%)

Překvapivě dobré! Pořád se něco děje, buď akce nebo něco exploduje či něco padá. Závěr je regulérní horor. A ten rejža si umí krásně pohrát se světly.

Boj o moc (70%)

Celkem fajn rozjezd, hezky napsané postavy. Ale není to úplně srdcovka, takže jsem dal jen pilota.

Upgrade (80%)

Ale to je velmi příjemné překvapení. Chytré, dobře vypadající a brutální sci-fi jako ze starých dob. Venom se může jít zahrabat.
TOPlist TOPlist TOPlist