FB pixel
Tomáš Vyskočil

Tomáš Vyskočil

Uložené filmy
Recenze
Články


The Haunting of Hill House (100%)

Naprostá pecka. Začíná to jako infarktový horor, pokračuje jako psychologické drama a končí jako doják.

Zrodila se hvězda (90%)

Ne konec Avengers, ne konec Palacha, ale scéna, kdy Lady Gaga poprvé vyběhne zazpívat Shallow, to mi letos nahnalo největší husí kůži.

Venom (60%)

Jako neurazilo mě to, ale už půlhodiny po skončení jsem si vůbec nepamatoval, o čem to bylo.

Predátor: Evoluce (60%)

Jako na jedničku to nemá ani náhodou, ale má to dobrý hlášky a slušně to plyne. Nebýt úplného konce, mohlo to být hodně fajn. Rozhodně lepší než noví Alieni.

Jan Palach (60%)

Zajímavý přístup, ale pokud neznáte souvislosti, nebo budete chtít znát co se dělo dál, máte smůlu. Tomu filmu chybí větší rozhled.

Disenchantment (60%)

Disenchantment je asi fajn. Kdyby vznikl pred 20 lety, byla by to byla pecka, ale v dobe BoJacka nebo Shreka to i pres tu nadhernou animaci nenadchne.

MEG: Monstrum z hlubin (70%)

Další z řady filmů o žralocích, nad kterými nejdříve ohrnujete nos, abyste poté byli překvapení. Jason Statham v závěrečné scéně triumfne i Aquamana.

Mission: Impossible - Fallout (80%)

Hodně fajn, podobně jako pětka, ale víc osudovější. Cruise je v akčních scénách bůh a vůbec je to krásně old-school akčňák. Díky za něj.

Máš ji! (70%)

Já se bavil! Překvapivě to není tak debilní, jak se může podle námětu zdát a překvapivě to také není jen vtipné, ale i ke konci i docela dojemné.

The Rain (80%)

Hodně zajímavé natočené a napínavé do poslední chvíle. Trochu jako Walking Dead, ale bez té vaty i bez zbytečného násilí. A navíc - je to dánský!
TOPlist TOPlist TOPlist