FB pixel

Cobra Kai (1. a 2. řada)

Johnny Lawrence dostal před lety kopanec do hlavy z jestřábího kopu Daniela LaRussa a od té doby to s ním jde pěkně z kopce. Má sice pěknou káru, ale pije, má hluboko do kapsy a hlavně marně hledá sebe sama. Vše se ale změní v momentě, kdy se rozhodne znovu otevřít staré karate dojo Cobra Kai, které ho kdysi naučilo udeřit první, udeřit tvrdě a bez zaváhání. Jenže opravdu není Johnny za ty roky lepším člověkem? Cobra Kai je pokračováním legendárního Karate Kida a stal se zaslouženě největším hitem YouTube. Nyní práva převzal Netflix, který širokému publiku konečně ukáže, že je Cobra Kai naprostý seriálový poklad. Hrají: Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Mariduena, Mary Mouser, Courtney Henggeler a Jacob Bertrand.
Obě řady online na Netflixu od 28.8.2020

Maličkosti (2. řada)

Dospívání a chození na střední školu může být pohoda. A nebo taky ne. Své o tom ví i Elodie, Moe a Tabitha. Holky, které kromě problémů se vztahy a rodiči trápí ještě jedna společná záliba: kleptomanie. První řada Maličkostí byla jedním z největších seriálových překvapení loňského roku. Pro fanoušky je pokračování zřejmě hořkosladké, neboť druhá řada bude zároveň i poslední. Ale nevadí. Načatá témata se dořeší, postavy se zacyklí a diváci se nemusí bát žádných zbytečných fabulací navíc. Hrají: Brianna Hildebrand, Kiana Madeira, Quintessa Swindell, Brandon Butler a Odiseas Georgiadis.
Online na Netflixu od 25.8.2020

Lucifer (5. řada)

Gaimanově Luciferovi se po odchodu z FOXu na Netflixu očividně líbí, což po loňské vydařené čtvrté řadě potvrzuje i vznik letošního pátého pokračování o celkem 16 dílech. Lucifer Morningstar je jako Vládce pekel strašně znuděný a nešťastný, a tak se svého vznešeného titulu vzdá a opustí pekelné království, aby se vydal za oslnivým leskem a odvázaností Los Angeles. Na trestání viníků už nově nečeká až do pekla, ale své rozsudky vykonává přímo na zemi mezi pozemšťany. Můžeme očekávat snahu o smysluplné ukončování děje a další porci loučení s fanoušky, což popravdě tak trochu začalo už v poslední řadě. Hrají: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt a Tom Welling.
Online na Netflixu od 21.8.2020

Projekt Power

Kdyby existovala pilulka, která vám na pět minut dá nějakou superschopnost, kterou superschopnost byste brali? Ve fiktivním světě Projektu Power sice taková pilulka existuje, ale má to háček - výběr superschopnosti, jež vám poskytne, je zcela mimo kontrolu uživatele. Akční sci-fi diváky zavede do kriminalitou prohnilého New Orleans, kde se tato nová droga pomalu ale jistě šíří. Neškodná zábava? Možná. Ale taky nástroj, který vede k nelegální činnosti a nebezpečně si zahrává s vývojem lidského druhu. Projekt Power je další čistokrevný akčňák, což je žánr, který Netflix (i jeho diváky) zjevně baví a který navíc po několika letech vrací na obrazovku Josepha Gordon-Levitta (yes!). Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Jamie Foxx, Amy Landecker, Courtney B. Vance, Machine Gun Kelly a Rodrigo Santoro.
Online na Netflixu od 14.8.2020

Mákni!

Quinn Ackerman se chce za každou cenu dostat na vysokou svých snů, kterou svého času navštěvoval i její otec. Jenže mezi ní a úspěšným přijetím stojí talentové zkoušky v podobě taneční soutěže. Odhodlaná - byť lehce nemotorná - premiantka proto dá dohromady tým školních vyvrhelů, aby se pokusili postavit nejlepší taneční skupině na škole. To by bylo - teď se ještě Quinn bude muset naučit tancovat. Hrají: Sabrina Carpenter, Liza Koshy, Jordan Fisher, Drew Tanner, Keiynan Lonsdale a Michelle Buteau.
Online na Netflixu od 7.8.2020

Nejmenší drobečci

Srpnová nabídka Netflixu obsahuje i nezanedbatelnou dokumentární nálož. Milovníci přírody zřejmě naladí šestidílný cyklus Nejmenší drobečci, který se - jak už název napovídá - zaměřuje na ty nejmenší živočichy a jejich často dramatický život. Dokument putuje napříč různými zákoutími Spojených států a můžeme-li soudit z traileru, nouze o skvělé záběry, na něž nás v posledních letech namlsaly dokumenty s panem Attenboroughem, rozhodně nebude.
Online na Netflixu od 7.8.2020

Déšť (3. řada)

Populární dánský postapoakylptický seriál vyprávějící o sourozencích Simone a Rasmusovi, kteří se ukryli do bunkru před deštěm nesoucím smrtelný virus, který vyhubil většinu lidské populace (něco pro fandy paniky okolo koronaviru). Po šesti letech izolace v podzemí z něj vycházejí, aby našli svého otce. Třetí pokračování bude i posledním a během 8 dílů by celý příběh mělo uzavřít. V něm se snad nakonec dozvíme, jak dopadne rozepře mezi hlavními hrdiny a jestli se podaří dosavadní podobu světa zachovat, nebo vznikne svět kompletně nový. Hrají: Alba August, Lucas Lynggaard Tonnesen, Mikkel Boe Folsgaard, Iben Hjejle, Jessica Dinnage a Sonny Lindberg.
Online na Netflixu od 6.8.2020

Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy versus Reverend

Další interaktivní speciál Netflixu, tentokrát k populárnímu seriálu Nezdolná Kimmy Schmidt, který sice po 4. řadě skončil, ale příběh Kimmy pokračuje. O co půjde? Kimmy se bude vdávat! A má si brát prince! Jenže na scénu se vrací Reverend a má pro její speciální den vlastní plán. Jak to celé dopadne? To už je na vás. Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy vs. Reverend měla mít premiéru již v květnu, ale zavření dabingových studií během pandemie premiéru posunulo až na srpen. Tak snad bude čekání stát za to. Hrají: Ellie Kemper, Jane Krakowski, Tituss Burgess a Daniel Radcliffe.
Již online na Netflixu

Anelka: Nepochopený střelec

Patříte-li mezi mileniály, kteří už v 90kách či po přelomu tisíciletí pařili na Playstationu Fifu, jméno Nicolas Anelka máte nesmazatelně zapsáno v hlavě. A právě o tomto bývalém fotbalovém útočníkovi, jehož aktivní kariéra je propletena řadou kontroverzí, pod taktovkou Netflixu vznikl další sportovní dokumentární portrét, jež v poslední době rovněž slaví úspěch. Hrají: Nicolas Anelka
Již online na Netflixu

Země imigrantů

Velmi očekávaná šestidílná dokumentární minisérie Země imigrantů zkoumá na jedné straně práci americké imigrační a celní služby, ale zároveň z druhé strany sleduje pohnuté osudy mnoha imigrantů, a to vše především po nástupu Donalda Trumpa do prezidentského úřadu. Dokument si zajistil mediální pozornost ještě před svou ohlášenou premiérou, a to nejen kvůli ožehavosti celého tématu rozdělujícího společnost vzhledem k blížícím se podzimním prezidentským volbám v USA, ale i kvůli požadavkům úřadů na autory dokumentu, aby některé pasáže smazali nebo posunuli datum premiéry až po proběhnutí letošních voleb. Existuje lepší reklama, než zákaz vysílat od vrchnosti?
Již online na Netflixu

10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v srpnu  |  Tipy na film  |   |  5971 přečtení  |  35 líbí se

Hlasovani
Čtvrtá řada Koruny dorazí až 15. listopadu 2020. Mezitím si můžeš pustit starší díly a pořád ti zbyde...

...dost času hlasovat pro Filmtoro v anketě Křišťálová Lupa!

Děkujeme za váš hlas a přízeň!

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v srpnu

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v srpnu

Tipy na film  |  včera 0:00  |  8

10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Zatímco HBO se před posledním víkendem už pomalu chystá na nášup novinek, které dorazí na přelomu října a listopadu, Netflix pokračuje v plné palbě a nabízí návraty oblíbených seriálů a hned několik seriálových a filmových novinek. Pojďme se na ně podívat. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  102

22 nejlepších hororů, které si můžete pustit na Netflixu s češtinou

Halloween i české Dušičky se nezadržitelně blíží a ačkoli horor aktuálně zažíváme i v běžném životě napříč celým rokem, přesto neuškodí užít si trochu strašení i na televizní obrazovce. Pokud se chcete příjemně bát, vybrali jsme pro vás ty nejlepší filmy na Netflixu s českou podporou. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  74

10 nejlepších seriálových novinek na HBO, které byste neměli přehlédnout

Ačkoli na nás Netflix hrne jeden seriál za druhým, neměli bychom zapomínat, že vypečené novinky má v posledních týdnech a měsících i konkurenční HBO. Vlastně by se dalo říct, že co se týče vyrovnanosti kvality, zůstává HBO stále králem náročnějšího seriálového zážitku. Považte sami. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  40

8 filmů, které vám ve svých trailerech záměrně lhaly, aby vás překvapily

Není radno soudit film podle traileru. V zájmu nalákání co nejširší divácké skupiny vám můžou pěkně zalhat. Nebo třeba jen proto, aby vás pak film překvapil. Těchto osm filmů nalákalo své diváky na něco trochu jiného, než co jim pak daly, ať už to mělo lepší či horší efekt. Pozor na spoilery. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  161

Zůstaňte doma. Netflix do konce října doplní dalších 16 zahraničních filmů

Zatímco většina streamovacích služeb si vystačí jen s pár novinkami měsíčně, Netflix neustále dupe do plných a hrne na nás nový obsah pod takovým tlakem, že už teď víme, že novinky z října budeme nakoukávat ještě na Vánoce. Na druhou stranu stejně sedíme doma, takže se to docela hodí. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist