FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Ash vs. Evil Dead, 3. řada (již dostupný, HBO GO)
Zdroj: TMDB

Ash vs. Evil Dead, 3. řada (již dostupný, HBO GO)

Legendární bijec démonů a božský vládce jednoruční motorové pily je zpátky a opět je setsakra groovy. Jasně, můžete argumentovat, že na Netflixu jsou všechny tři řady Ash vs. Evil Dead již dávno. Ty však nemají českou lokalizaci. Proto nám Ashův nástup na scénu pěkně s českým zvukovým a titulkovým doprovodem přijde dostatečně lákavý na to, abychom na něj upozornili. Hororových komedií totiž není nikdy dost a tahle je prostě pořád hodně zábavná. Ostatně co s Brucem Campbellem není, že? A kdo už Ashe viděl, ten se může 15. srpna těšit třeba na 3. řadu parádního psychedelického seriálu ze světa X-Menů Legion!

Online na HBO (titulky) (dabing), Netflix od 1. 8. 2020 , nové díly od 25. 2. 2018

Kondor (již dostupný, HBO GO)
Zdroj: TMDB

Kondor (již dostupný, HBO GO)

Tři dny Kondora s Robertem Redfordem jsou klasika. Ale kdo z dnešní generace dvacátníků (a mladších) ji doopravdy viděl? I když si myslíme, že filmografie Sydneyho Pollacka je něco, co by měl znát každý, chápeme, že atmosféra 70’s thrillerů je natolik specifická, že nesedne každému. A od toho jsou tu remaky. V seriálu Kondor sledujeme mladého analytika CIA Turnera, který jako každý naivní mladý muž čekal, že s ním v Ústřední zpravodajské službě přijde změna. Ale chyba lávky! Přišly s ním akorát další trable, protože musí zabránit smrtícímu plánu, který ohrožuje miliony lidí. Seriál nevznikl přímo pro HBO, ta si ho pouze licencuje. Ale pokud se divákům bude dost líbit, jistě brzy dorazí i již natočená 2. řada.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 2. 8. 2020

Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy vs. Reverend (5. srpna, Netflix)
Zdroj: TMDB

Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy vs. Reverend (5. srpna, Netflix)

Po Black Mirror: Bandersnatch Netflix přichází s dalším interaktivním filmem. Po vzoru českého Kinoautomatu se tentokrát bude rozhodovat o osudech Kimmy Schmidt. Nezdolné rodačky z Indiany, která se po patnácti letech věznění v bunkru snaží začít nový život v New Yorku. A kdo s ní byl čtyři seriálové sezóny ví, že se jí - až na tisíce malých přešlapů a nejrůznějších příhod - celkem daří. Teď je z Kimmy spisovatelka, která plánuje svatbu. V tom se jí ovšem snaží zabránit zlý Reverend, který ji kdysi držel v bunkru. Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy vs. Reverend měla mít premiéru již v květnu, ale zavření dabingových studií během pandemie premiéru posunulo až na srpen. Tak snad bude čekání stát za to.

Online na Netflix (titulky) od 5. 8. 2020

Déšť, 3. řada (6. srpna, Netflix)
Zdroj: TMDB

Déšť, 3. řada (6. srpna, Netflix)

Oblíbený dánský postapo seriál vyprávějící o sourozencích Simone (Alba August) a Rasmusovi (Lucas Lynggaard Tonnesen), kteří se ukryli do bunkru před deštěm nesoucím smrtelný virus, a po šesti letech z něj vycházejí, aby našli svého otce, se nachýlil ke konci a finální řadou dopoví svou story. V ní se nakonec dozvíme, jak dopadne rozepře mezi hlavními hrdiny a jestli bude podoba světa zachována, nebo vznikne svět kompletně nový.

Online na Netflix (titulky) od 4. 5. 2018 , nové díly od 6. 8. 2020

Projekt Power (14. srpna, Netflix)
Zdroj: TMDB

Projekt Power (14. srpna, Netflix)

Kdyby existovala pilulka, která vám na pět minut dá nějakou superschopnost… kterou superschopnost byste brali? To si bohužel nemůžete vybrat ani ve fikčním světě Projektu Power. Ten diváky zavede do kriminalitou prohnilého New Orleans, kde se tato nová droga pomalu ale jistě šíří. Neškodná zábava? Možná. Ale taky nástroj, který vede k nelegální činnosti a nebezpečně si zahrává s vývojem lidského druhu. Projekt Power je další čistokrevný akčňák, což je žánr, který Netflix (a jeho díváky) zjevně baví, a který navíc po několika letech (a po Amazon Original 7500) vrací na obrazovku Josepha Gordon-Levitta.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 14. 8. 2020

Lovecraftova země (17. srpna, HBO GO)
Zdroj: TMDB

Lovecraftova země (17. srpna, HBO GO)

Dobrodružný napínák z produkce Jordana Peela a J. J. Abramse? Ano, prosím! Lovecraftova země sleduje příběh Atticuse Blacka, který se svou přítelkyní Letitií pátrá po svém otci a musí při tom bojovat s reálnými i nadpřirozenými monstry. Srpnový tahák HBO vznikl podle stejnojmenného románu Matta Ruffa a podle ukázek vypadá jako perfektní kombinace strašidelné atmosféry jako od Lovecrafta a poctivého dobrodružství á la Indiana Jones. Snad bude výsledek lepší než Abramsův předchozí Castle Rock.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 22. 9. 2020 , nové díly od 16. 8. 2020

Lucifer, 5. řada (21. srpen, Netflix)
Zdroj: TMDB

Lucifer, 5. řada (21. srpen, Netflix)

Seriál původně z Foxu převzal se čtvrtou řadou Netflix. Ale ani život na Netflixu není věčný a zatímco se v srpnu chystá 5. řada, s nedávno schválenou šestou řadou se diváci budou muset s Luciferem rozloučit. Což už se tak trochu stalo ve čtvrté řadě, když se Lucifer loučil se svojí láskou Chloe. Tenhle chlapík to má holt neustále nahnuté. Kriminalitě v Los Angeles ovšem není nikdy konec a Lucifer se vrací. I když zjevně úplně není ve své kůži…

Online na Netflix (titulky) od 1. 9. 2017 , nové díly od 10. 9. 2021

Chemical Hearts (21. srpna, Amazon Prime Video)
Zdroj: TMDB

Chemical Hearts (21. srpna, Amazon Prime Video)

Henry je nenapravitelný romantik. Má to ovšem menší háček: o lásce jako trám zatím jenom sní. Vše se ovšem změní, když do jeho školy přijde Grace. Ta má sice do dívky jeho snů daleko, když se obléká spíš jako kluk a není prvoplánovou krasavicí, ale stejně to mezi nimi zajiskří. Adaptace young adult románu slibuje klasickou teen coming-of-age romantiku, kterých není nikdy dost. Kdo by si totiž nerad připomněl, jaké to bylo, když byl poprvé zamilovaný?

Online na Amazon Prime (titulky) (dabing) od 21. 8. 2020

Maličkosti, 2. řada (25. srpna, Netflix)
Zdroj: TMDB

Maličkosti, 2. řada (25. srpna, Netflix)

Dospívání a chození na střední školu může být pohoda. A nebo taky ne. Své o tom ví i Elodie, Moe a Tabitha. Holky, které kromě problémů se vztahy a rodiči trápí ještě jedna společná záliba: kleptomanie. První řada Maličkostí byla jedním z největších seriálových překvapení loňského roku. Podobně feel good a zároveň tematicky silný seriál tu totiž nebyl snad od Machrů a šprtů. Trochu tudíž zamrzí, že druhá řada bude zároveň i poslední. Ale nevadí. Načatá témata se dořeší, postavy se zacyklí a diváci se nemusí bát žádných zbytečných fabulací navíc.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 14. 6. 2019 , nové díly od 25. 8. 2020

Cobra Kai - 1. a 2. řada (28. srpna, Netflix)
Zdroj: TMDB

Cobra Kai - 1. a 2. řada (28. srpna, Netflix)

Johnny Lawrence dostal před lety kopanec do hlavy z jestřábího kopu Daniela LaRussa a od té doby to s ním jde pěkně z kopce. Má sice pěknou káru, ale pije, má hluboko do kapsy a hlavně marně hledá sebe sama. Vše se ale změní v momentě, kdy se rozhodne znovu otevřít staré karate dojo Cobra Kai, které ho kdysi naučilo udeřit první, udeřit tvrdě a bez zaváhání. Jenže opravdu není Johnny za ty roky lepším člověkem? Cobra Kai je pokračováním legendárního Karate Kida a stal se zaslouženě největším hitem YouTube. Nyní práva převzal Netflix, který širokému publiku konečně ukáže, že je Cobra Kai naprostý seriálový poklad. Nejočekávanější seriál roku pro ty, co ho neviděli, i ty, co ho viděli.

Online na Netflix (titulky) od 28. 8. 2020 , nové díly od 1. 1. 2021

10 nejočekávanějších filmů a seriálů v srpnu (nejen) na Netflixu  |  Tipy na film  |   |  45 líbí se

Anna Kopecká

Absolventka filmové vědy, která miluje filmy Johna Hughese, klasický Hollywood i bizárky pro otrlce. Když zrovna nesedí před televizí a nesjíždí nejnovější seriály, jezdí po filmových festivalech, fotí celebrity na červeném koberci (sledujte @annalovesfilm na Instagramu a Twitteru!), cestuje po světě (no dobře, spíš jen po Evropě a Americe), nebo je naopak zalezlá doma s dobrou knížkou. Zkoušela kritiku, kompars, lokační, dramaturgii i produkci. Prostě holka, která do filmu fušuje ze všech stran. A přes hluboké deprese jí to i po mnoha letech pořád baví. Je totiž už příliš stará na to být milenkou Leonarda DiCapria, tak nemá na vybranou. Její nejpřehrávanější VHSkou je Pocahontas.


Další články jako 10 nejočekávanějších filmů a seriálů v srpnu (nejen) na Netflixu

Tipy na film  |  včera 14:30

Netflix právě přidal 5 parádních filmů, které byste neměli přehlédnout

Streamovací gigant zařadil do své nabídky filmy, které by byla škoda minout. Najdete v nich vše od akce přes drama až výživný psycho-horor. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Polovina září je tady a s pořádným zápřahem školního roku se vrací i Sexuální výchova. Netflix ale chystá i sci-fi novinku, parádní dokument pro fandy sportu a poslední slovo neříká ani konkurence! číst více

Tipy na film  |  před 6 dny

7 filmů, které byste měli vidět po marvelovce Shang-Chi

Nová marvelovka Shang-chi nabízí příjemný fantasy eskapismus šmrncnutý východní kulturou a tradičním mustrem hrdinovy cesty. Pokud se vám nástup nového Avengera líbil, určitě byste si neměli nechat ujít tyto filmy, které s ním mají mnoho společného. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny

24 nejnovějších filmů, které najdete na Netflixu s dabingem a titulky

Počet titulů na Netflixu v posledních dnech opět utěšeně narůstá. A nás těší, že se mezi nimi objevují i zajímavé archivní kousky. A kdo nechce němého Hitchcocka, najde si určitě něco jiného. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny

Netflix v Česku: Streamovací gigant má za sebou jeden z nejslabších měsíců

Originální projekty z dílny Netflixu pravidelně vítězí v žebříčcích sledovanosti seriálů. Nejinak tomu bylo i v druhém prázdninovém měsíci, za který do top desítky proniklo sedm Netflix Originals. Pojďme se podívat, které to byly a jaká trojka jim dělala garde. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist