FB pixel

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Pokud patříte mezi tu část fanoušků, kteří jsou s finálním dílem ságy Skywalkerů spokojeni, najdete jej od 7. srpna i v nabídce HBO GO. Zároveň jde o poslední chybějící dílek kompletní Star Wars sestavy v nabídce. Od nynějška si tak můžete pohodlně dát všech 9 hlavních filmů najednou, nebo se zaměřit na doplňky v podobě Rogue One či Sola. Hrají: Adam Driver, Daisy Ridley, Billie Lourd, John Boyega, Carrie Fisher a Mark Hamill.
Online na HBO GO od 7.8.2020

Krvavá nevěsta

Hororová komediální naháněčka o svatební noci, která se změnila v krvavou lázeň, si výtečně hraje s pravidly žánru. Hlavní hrdinka stojí proti zbohatlické rodině, mezi jejíž tradice patří mimo jiné lovení nového rodinného přírůstku. Tentokrát se ale situace vyvíjí jinak, než bývá v hororech obvyklé. Hrdinka v sobě jen horko těžko nachází schopnost přežít, mnohem častěji si sama přivodí zranění a její největší výhodou je přístup padouchů samotných. Ti jsou totiž v řemesle poctivého vraždění tak nezkušení a neschopní, že se při snaze dostat nově přivdanou dívčinu dokáží sami přizabít. Hrají: Samara Weaving, Adam Brody, Mark O'Brien, Henry Czerny a Andie MacDowell.
Online na HBO GO od 7.8.2020

Svěrákoviny

Svěrákoviny

Po maratonech marvelovek či kompletní franšíze Star Wars přichází na HBO další filmový maratón. Tentokrát se však bude týkat lokální tvorby, konkrétně oscarového Jana Svěráka. V nabídce je již nyní k dispozici celkem 9 "Svěrákovin", které nabízí průřez jeho tvorbou. Těšit se můžete na klasiky typu Obecná škola, Tmavomodrý svět, Kolja, Jízda nebo Vratné lahve.
Již online na HBO GO

Kondor

Tři dny Kondora s Robertem Redfordem jsou klasika. Ale kdo z dnešní generace dvacátníků (a mladších) ji doopravdy viděl? V 1. řadě seriálu Kondor (2018) sledujeme mladého analytika CIA Turnera, který jako každý naivní mladý muž čekal, že společně s jeho příchodem v Ústřední zpravodajské službě nastane změna. Ale chyba lávky! Vše, co s ním přišlo, jsou akorát problémy. Ocitá se tak v situaci, kdy musí zabránit smrtícímu plánu, který ohrožuje miliony lidí. Další ze zahraničních licencí, kterou HBO do Česka přináší. Pokud se divácky osvědčí, velmi pravděpodobně bude posléze dokoupena i loňská druhá řada. Hrají: Max Irons, William Hurt, Leem Lubany, Mira Sorvino a Brendan Fraser.
Již online na HBO GO

Tak či onak

Tak či onak

Dvě kamarádky původem z malého periferního městečka Parla se přistěhují do rychle se měnící madridské čtvrti Malasana. Zde je čeká poměrně velká, surrealistická a za všech okolností vtipná srážka mezi "woke" moderním městským životem a mnohem konzervativnějším, tradičnějším životem, na nějž byly až doposud zvyklé ze své rodné vesnice. Hrají: Marta Martin, Saida Benzal, Brays Efe, Itziar Castro, Fernando Albizu a Javier Bódalo.
Online na HBO GO od 8.8.2020

Legion (3. řada)

Legion, označovaný některými kritiky jako jeden z nejlepších komiksových seriálů, se již potřetí vrací na českou půdu. Poděkovat můžeme HBO, která pro nás loni zakoupila práva na první dvě řady a nyní dodává i loňskou třetí. Čeká nás tak 8 nových dílů naplněných hravostí, drogami, psycho scénami, dalšími drogami, psychedelickými zážitky, surrealismem a na závěr další náloží drog. Tohle není jen seriál, ale slušně dobrodružný trip. Hrají: Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Bill Irwin a Jeremie Harris.
Online na HBO GO od 15.8.2020

Lovecraftova země

Dobrodružný napínák z produkce Jordana Peela a J. J. Abramse? Ano, prosím! Lovecraftova země sleduje příběh Atticuse Blacka, který se svou přítelkyní Letitií pátrá po svém otci a musí při tom bojovat s reálnými i nadpřirozenými monstry. Srpnový tahák HBO vznikl podle stejnojmenného románu Matta Ruffa a podle ukázek to vypadá na perfektní kombinaci strašidelné atmosféry jako od Lovecrafta a poctivého dobrodružství a la Indiana Jones. Hrají: Jurnee Smollett, Jonathan Majors, Aunjanue Ellis, Abbey Lee a Michael Kenneth Williams.
Online na HBO GO od 17.8.2020

Pokoj 104 (4. řada)

Antologické seriály měly svoje vrcholy při vzniku televize, ale od té doby víceméně přežívají. Když už tedy vzniknou. Pokoj 104 patří k těm v současnosti nejlepším. Premisa je vcelku jednoduchá. Příběh se odehrává v jednom hotelovém pokoji. Kdo do něj přijde a co se bude dít, je kompletně na tvůrcích. V Pokoji 104 můžeme najít komedii, horror, drama, anebo třeba výrazový tanec či muzikál. První tři řady dorazily s železnou pravidelností ve třech letech a čtvrtá se na tom nechystá nic změnit. Hrají: Mark Duplass, Hari Nef, Logan Miller, Jillian Bell a Jon Bass.
Nový díl online na HBO GO každou sobotu od 1.8.2020

Ramy (2. řada)

Jaký je pro původem egyptského mladíka život a hledání sama sebe v Americe? Přesně na tuto otázku hledá odpověď seriál Ramy, jež sleduje stejnojmenného mladého muslima, jenž jako pingpongový míček létá mezi doma vštěpovanou tradiční islámskou vírou a svou příslušností k současné - a duchovně veskrze prázdné - generaci mileniálů. Seriál nyní navíc získal nominaci na Emmy, což značí, že zřejmě má smysl dát mu šanci. Hrají: Ramy Youssef a May Calamawy.
Celá řada již online na HBO GO

Perry Mason

Právnická legenda Perry Mason je zpět v novém podání. Tentokrát vás ale místo nekonečného množství dílů či navazujících filmů čekají jen čtyři díly plné kriminálního dramatu. Podíváme se do Los Angeles na počátku 30. let minulého století, kdy se městu relativně daří odolávat jinde zuřící Velké hospodářské krizi. Právě zde Perry Mason zahájil svou hvězdnou kariéru a nachomýtl se k vyšetřování "případu desetiletí". Hrají: Matthew Rhys, Tatiana Maslany, John Lithgow, Chris Chalk a Juliet Rylance.
Nový díl online na HBO GO každé pondělí od 3.8.2020

10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v srpnu  |  Tipy na film  |   |  8 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v srpnu

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v srpnu

Tipy na film  |  včera 0:00  |  27

10 žhavých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Zdá se, že poněkud chudší týdny na filmové a seriálové novinky pomalu končí a streamovací služby se probouzí k pořádnému plnění svých katalogů. Jen o tomto víkendu si velké novinky přichystali Netflix, HBO i Amazon, který uvádí chválené drama One Night in Miami. A konečně je dostupná i nová Mulan. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  3

Nejlepší seriály roku 2020 podle redakce Filmtoro

Jeden z nejbizarnějších roků máme konečně za sebou, z pohledu seriálového se však jednalo víceméně o rok velice klasický, když nám nabídl celou řadu rozličných seriálů, u nichž byla radost trávit/marnit čas. Které kousky zaujaly naši redakci nejvíc? Na to jsme se zeptali samotných redaktorů. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  100

20 nejlepších sci-fi filmů, které jsou aktuálně na Netflixu v češtině

V posledních měsících na Netflixu končila řada licencovaných filmů, jiným byla naopak licence obnovena a nově i s českou lokalizací v podobě titulků. Je tedy ideální čas podívat se, které nejlepší sci-fi kousky aktuálně Netflix nabízí. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  24

10 nejsledovanějších filmů na Netflixu konce roku 2020 v Česku

Rok 2020 je za námi a konečně se tak můžeme ohlédnout za tím, čemu jsme v posledních prosincových dnech věnovali největší pozornost na Netflixu. Najdete zde svoje oblíbené prokrastinační snímky? číst více

Tipy na film  |  před 8 dny  |  69

Netflix přidává s češtinou nové filmy s hvězdou Dámského gambitu

Jestli někdo dokáže zkoumat své statistiky a adekvátně na ně reagovat, je to Netflix. Tomu poslední týdny jasně ukázaly, že se ve statistikách vyhledávání až podezřele často vyskytuje jméno Anyi Taylor-Joy, tak nepřekvapivě přidává její předchozí filmy. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist