FB pixel

Kate

Mary Elizabeth Winstead patří mezi největší lásky všech geeků a 10. září se dočká svého vlastního akčního filmu. Ve stylu Atomic Blonde: Bez lítosti nebo Vyproštění čekejte akční řežbu, ve které se hlavní postava v podání Mary rozhodne pomstít, ale na to bude mít jen 24 hodin, než ji zabije vpíchnutý jed. První fotky už jsou venku, teď tu máme krátký kryptický teaser.

Vikings: Valhalla

Historický seriál Vikingové sice Netflixu nepatří, pouze si půjčuje od History Channel, ale jeho popularita je masivní, a tak se Netflix rozhodl zainvestovat a spin-off s podtitulem Valhalla už nese jeho razítko. Dějově se odehrává zhruba století od původního seriálu a půjde v něm hlavně o střet již končící nejslavnější éry Vikingů a boj o trůn na britských ostrovech. Čekejte nové obsazení a samozřejmě nové postavy, kde nebude chybět legendární Leif Eriksson (podle všeho první Evropan na americkém kontinentě) či anglický král Vilém Dobyvatel. Premiéra příští rok a zatím tu máme sestřih z natáčení.

The Last Mercenary

Poslední měsíce nejlépe fungují na Netflixu akční filmy, a tak není divu, že šanci dostane i legendární akční hvězda Jean-Claude Van Damme. Tentokrát si zahraje zabijáka, který musí očistit svého vládou nespravedlivě obviněného syna z obchodu s drogami. Dojde na údery, roznožky, tanečky, paruky i knírky. A nebude se to brát až tak vážně, jako většina vandammovek. Premiéra už 30. července.

The Ice Road

Další akční legenda Liam Neeson také dostane svůj Netflix filmík, který si to hodlá na dálku rozdat s Rychle a zběsile. Zápletkou připomíná The Ice Road legendární Mzdu strachu - skupina tiráků musí dopravit záchranné zařízení do zasypaného dolu. Jediný problém - cesta vede skrz zaledněné území a led pod těžkým nákladem praská každou vteřinou. Tříminutový klip ukazuje, že nehty budete mít ukousané slušně. Tedy pokud se k nám film dostane - Netflix podle všeho koupil práva jen pro americký trh. Premiéra tam je naplánovaná na 25. června.

Blood Red Sky

V tajemné thrilleru, který se mimochodem natáčel v Praze, se Netflix rozhodne trochu si pohrát s klasickou akční zápletkou. Skupina teroristů (vede je Dominic Purcell z Útěku z vězení) unese letadlo plné civilistů a pokud nedostane tučné výkupné, všichni..no však to znáte. To ale netuší, že mezi pasažéry je také jedna nezvyklá postava. Nene, žádný bývalý agent či špión v utajení. Pokud si nechcete zkazit překvapení, trailer si nepouštějte a počkejte si do premiéry 23. července.

Lupin

Mezi letošní největší hity Netflixu jasně patří seriál Lupin, který bude již 11. června pokračovat dalšími pěti díly. Příběh neobvyklého zlodějíčka, který jde ve stopách legendárního Arséne Lupina, ale bude podle všeho pokračovat, neboť další porce epizod je už potvrzena. Netflix nově vydal krátký klip z nových epizod.

Světlo a stíny

Fantasy Světlo a stíny patřilo nejen u nás mezi největší hitovky a za první měsíc ho vidělo více než 55 miliónů Netflix předplatitelů. Oficiální oznámení druhé řady bylo jen otázkou času a Netflix si ho šetřil právě na Geeked Week. Tady to máte v klipu přímo od herců. Obrňte se ale trpělivostí, nové díly budou nejdříve příští rok.

Sweet Girl

A na závěr něco odlehčenějšího. 20. srpna se objeví na Netflixu akční thriller Sweet Girl, ve kterém bude Jason Momoa 1) mstít smrt své ženy 2) chránit jejich dospívající dceru. Že to asi nebude úplně nejdrsnější verze Komanda, dokazuje rozhovor s hlavní hereckou dvojkou.

Armáda mrtvých: The Vader Cut

A úplně nakonec ještě pro ty, co znají YouTubera jménem King Vader. Ten přesídlil už před časem také do stáje Netflixu a točí pro ně alternativní klipy z jejich známých filmů či seriálů. Po The Umbrella Academy přišla na řadu také zombie řezničina Armáda mrtvých a takhle to může vypadat, když dostanete na hraní licenci či kulisy velkofilmu a můžete si trochu zablbnout s kamarády. The Snyder Cut u samotného filmu nečekejte, takže tady máte The Vader Cut.

Netflix Geeked Week pokračuje až do čtvrtka a rozhodně čekejte další porci novinek či ukázek. Mezi ty nejočekávanější a již potvrzené účastníky patří samozřejmě Zaklínač nebo The Umbrella Academy. Zůstaňte s námi pro další novinky!

Světlo a stíny či Van Damme. První den novinek z Netflix akce pro geeky  |  Filmové novinky  | 

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Další články jako Světlo a stíny či Van Damme. První den novinek z Netflix akce pro geeky

Filmové novinky  |  před 1 hodinami

Apple chystá říznou sci-fi o invazi mimozemšťanů. Mrkněte na skvělý trailer

Na Apple TV+ se za nedlouho dočkáme nové, skvěle vypadající sci-fi série Invasion, která zprostředkuje pohled na invazi mimozemšťanů perspektivou různých postav z odlišných částí planety. číst více

Filmové novinky  |  před 2 dny

První pohled na Sandmana, nebo Papírový dům. Netflix odhaluje další novinky

Druhý den netflixácké obdoby Comic Conu je za námi a s ním i pravidelná porce novinek. Tentokrát se dostalo na seriálové pecky typu The Umbrella Academy nebo Papírový dům, první ochutnávky se dočkali i fanoušci Sandmanu nebo Cowboy Bebop. číst více

Filmové novinky  |  před 2 dny

První reakce: Seriálový Loki je prý totální bomba! Co je na něm nejlepší?

Vybraní recenzenti měli možnost vidět první dva díly z chystané marvelovky Loki. Jaké jsou jejich reakce? Dostaneme i do třetice další skvělý seriál, nebo tentokrát Marvel klopýtl? číst více

Filmové novinky  |  před 3 dny

10 červnových novinek, kvůli kterým si musíte předplatit Netflix

Jaké pořady si Netflix připravil pro své předplatitele na červen? Nechybí ambiciózní komiksová adaptace, přírodopisný dokument, severské mysteriózní drama nebo dojemná komedie. Nabídka je opět pestrá a zajímavá. číst více

Filmové novinky  |  před 4 dny  |  227

Všechno, co musíte vědět o seriálu Loki a jeho návaznosti na svět Marvelu

Bůh lsti a klamu Loki v podání neodolatelného Toma Hiddlestona se ve středu 9. června vrátí do MCU a to rovnou ve svém vlastním seriálu. Ten nám nabídne šest epizod a rozjede nový příběh alternativních realit. Pojďme se na návrat prolhaného Ásgarďana připravit. číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist