FB pixel
Zdroj:

Kate

Mary Elizabeth Winstead patří mezi největší lásky všech geeků a 10. září se dočká svého vlastního akčního filmu. Ve stylu Atomic Blonde: Bez lítosti nebo Vyproštění čekejte akční řežbu, ve které se hlavní postava v podání Mary rozhodne pomstít, ale na to bude mít jen 24 hodin, než ji zabije vpíchnutý jed. První fotky už jsou venku, teď tu máme krátký kryptický teaser.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 10. 9. 2021

Vikings: Valhalla

Historický seriál Vikingové sice Netflixu nepatří, pouze si půjčuje od History Channel, ale jeho popularita je masivní, a tak se Netflix rozhodl zainvestovat a spin-off s podtitulem Valhalla už nese jeho razítko. Dějově se odehrává zhruba století od původního seriálu a půjde v něm hlavně o střet již končící nejslavnější éry Vikingů a boj o trůn na britských ostrovech. Čekejte nové obsazení a samozřejmě nové postavy, kde nebude chybět legendární Leif Eriksson (podle všeho první Evropan na americkém kontinentě) či anglický král Vilém Dobyvatel. Premiéra příští rok a zatím tu máme sestřih z natáčení.

The Last Mercenary

Poslední měsíce nejlépe fungují na Netflixu akční filmy, a tak není divu, že šanci dostane i legendární akční hvězda Jean-Claude Van Damme. Tentokrát si zahraje zabijáka, který musí očistit svého vládou nespravedlivě obviněného syna z obchodu s drogami. Dojde na údery, roznožky, tanečky, paruky i knírky. A nebude se to brát až tak vážně, jako většina vandammovek. Premiéra už 30. července.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 30. 7. 2021

The Ice Road

Další akční legenda Liam Neeson také dostane svůj Netflix filmík, který si to hodlá na dálku rozdat s Rychle a zběsile. Zápletkou připomíná The Ice Road legendární Mzdu strachu - skupina tiráků musí dopravit záchranné zařízení do zasypaného dolu. Jediný problém - cesta vede skrz zaledněné území a led pod těžkým nákladem praská každou vteřinou. Tříminutový klip ukazuje, že nehty budete mít ukousané slušně. Tedy pokud se k nám film dostane - Netflix podle všeho koupil práva jen pro americký trh. Premiéra tam je naplánovaná na 25. června.

Online na O2TV (dabing) od 15. 11. 2021

Blood Red Sky

V tajemné thrilleru, který se mimochodem natáčel v Praze, se Netflix rozhodne trochu si pohrát s klasickou akční zápletkou. Skupina teroristů (vede je Dominic Purcell z Útěku z vězení) unese letadlo plné civilistů a pokud nedostane tučné výkupné, všichni..no však to znáte. To ale netuší, že mezi pasažéry je také jedna nezvyklá postava. Nene, žádný bývalý agent či špión v utajení. Pokud si nechcete zkazit překvapení, trailer si nepouštějte a počkejte si do premiéry 23. července.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 23. 7. 2021

Lupin

Mezi letošní největší hity Netflixu jasně patří seriál Lupin, který bude již 11. června pokračovat dalšími pěti díly. Příběh neobvyklého zlodějíčka, který jde ve stopách legendárního Arséne Lupina, ale bude podle všeho pokračovat, neboť další porce epizod je už potvrzena. Netflix nově vydal krátký klip z nových epizod.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 8. 1. 2021 , nové díly od 11. 6. 2021

Světlo a stíny

Fantasy Světlo a stíny patřilo nejen u nás mezi největší hitovky a za první měsíc ho vidělo více než 55 miliónů Netflix předplatitelů. Oficiální oznámení druhé řady bylo jen otázkou času a Netflix si ho šetřil právě na Geeked Week. Tady to máte v klipu přímo od herců. Obrňte se ale trpělivostí, nové díly budou nejdříve příští rok.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 23. 4. 2021

Sweet Girl

A na závěr něco odlehčenějšího. 20. srpna se objeví na Netflixu akční thriller Sweet Girl, ve kterém bude Jason Momoa 1) mstít smrt své ženy 2) chránit jejich dospívající dceru. Že to asi nebude úplně nejdrsnější verze Komanda, dokazuje rozhovor s hlavní hereckou dvojkou.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 20. 8. 2021

Armáda mrtvých: The Vader Cut

A úplně nakonec ještě pro ty, co znají YouTubera jménem King Vader. Ten přesídlil už před časem také do stáje Netflixu a točí pro ně alternativní klipy z jejich známých filmů či seriálů. Po The Umbrella Academy přišla na řadu také zombie řezničina Armáda mrtvých a takhle to může vypadat, když dostanete na hraní licenci či kulisy velkofilmu a můžete si trochu zablbnout s kamarády. The Snyder Cut u samotného filmu nečekejte, takže tady máte The Vader Cut.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 21. 5. 2021

Netflix Geeked Week pokračuje až do čtvrtka a rozhodně čekejte další porci novinek či ukázek. Mezi ty nejočekávanější a již potvrzené účastníky patří samozřejmě Zaklínač nebo The Umbrella Academy. Zůstaňte s námi pro další novinky!

Světlo a stíny či Van Damme. První den novinek z Netflix akce pro geeky  |  Filmové novinky  | 

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Další články jako Světlo a stíny či Van Damme. První den novinek z Netflix akce pro geeky

Filmové novinky  |  dnes 7:00  |  62

Netflix jde ve stopách Marvelu. Kultovní sci-fi dostane provázané universum

Michael Lombardo, prezident společnosti Entertainment One, v rozhovoru se serverem Deadline prozradil, že se chystá velký reboot franšízy Power Rangers. A Netflix bude u toho. číst více

Filmové novinky  |  před 3 dny  |  532

Vetřelec i Blade Runner dostanou seriály. Co všechno víme?

Úspěšný a léty prověřený režisér Ridley Scott se rozpovídal o připravovaných projektech. V rozhovoru pro BBC prozradil, že se chystají hrané seriály ze světa Blade Runnera a Vetřelce. číst více

Filmové novinky  |  před 4 dny  |  100

Nejlepší akční série současnosti se vrací na Netflix s češtinou

Fanoušci akčních filmů mají na Netflixu více než slušnou nabídku. Po návratu agenta Jasona Bourna na streamingovou platformu se vrací i jiná věhlasná série, která aktuálně vládne akčním nebesům. číst více

Filmové novinky  |  před 4 dny  |  106

Jak se povedl nový Resident Evil? Restart série sklízí hlavně posměch

Od Poslední kapitoly filmové série Resident Evil s Millou Jovovich uběhlo pět let a fanoušci se konečně dočkali svého vysněného rebootu. Ten se ale podle prvních reakcí příliš nezdařil a jde spíš o chaotickou akční slátaninu než o důstojný restart série. číst více

Filmové novinky  |  před 5 dny  |  652

Podívejte se na 5 minut z Jurského světa 3. Lidé v nich loví T-Rexe

Režisér Colin Trevorrow se už asi vzpamatoval ze skandálního vyhazovu od devátých Star Wars a brzy nás vezme zpět do Jurského světa. A pět minut přímo z filmu vypadá fantasticky! číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist