FB pixel

Země nikoho

Seriál Země nikoho je na první pohled velmi zajímavý tím, v jakých kulisách se odehrává. Podíváme se do jednoho z nejmladších válečných konfliktů, jaké se na světě v posledních letech odehrály - do syrské občanské války. Do tohoto chaotického a krutého písečného pekla se dostává mladý francouzský mladík, jež pátrá po své sestře, která měla někde v Sýrii za záhadných okolností přijít o život. Aby odhalil pravdu, vydává se na území ovládané Islámským státem v doprovodu obávané kurdské ženské jednotky. Velmi unikátní pohled na tento tragický konflikt, který si nepochybně všichni z médií dobře pamatujeme. Hrají: James Purefoy, Félix Moati, Mélanie Thierry, Souheila Yacoub a Joe Ben Ayed.
Již online na HBO GO

Malý Sheldon (4. řada)

Stýská se vám po ukončené kultovce Teorie velkého třesku? Nezoufejte, HBO vám dá možnost aspoň částečně truchlení potlačit svým prequelem sledujícím dětství Sheldona, který se letos vrací již po čtvrté. Malý génius zrovna úspěšně odmaturoval a i když ještě ani neví, co je to akné, chystá se už na vysokou. Ještě před tím ho však čekají letní prázdniny. Hrají: Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan a Raegan Revord.
Nový díl online na HBO GO každý pátek od 06.11.2020

Sektor

Londýnská investiční banka nabírá do svých řad skupinku nadějných mladých nováčků, z kterých chce posléze vybrat několik, které přijme na plný úvazek. Ambiciózní dvacátníci jsou tak sice spolupracovníci, ale zároveň i konkurenti bojující o to, kdo dostane šanci na kariéru ve světě financí. Naši mladí hrdinové však rovněž velmi rychle "načichnou" zdejší firemní kulturou, která se netočí jen okolo obchodování a peněz, ale z velké části i okolo drog či sexu. Je tak možné, že vám seriál místy připomene firemní poměry z Vlka z Wall Street. Hrají: Myha'la Herrold, Marisa Abela, Harry Lawtey, David Jonsson a Nabhaan Rizwan.
Nový díl online na HBO GO každé úterý od 10.11.2020

Jeho temné esence (2. řada)

Loňský fantasy hit je zpět s druhou řadou, která pokračuje ve vyprávění slavné trilogie od spisovatele Philipa Pullmana. Vrací se i hlavní hrdinka Lyra, kterou společně s jejím novým společníkem Willem čeká pátrání po Jedinečném noži, jež jim umožní dostat se do dalších paralelních realit. Chybět rovněž nebudou hlavní záporáci v podobě Magisteria a podivných přízraků. A hlavní otázka z první řady stále zůstává: co je to ten Prach? Rozhodně se máme na co těšit, a pokud vás Jeho temné esence loni minuly, je nyní ideální čas to dohnat a nakoukat prvních 8 dílů. Hrají: Dafne Keen, Ruth Wilson, Amir Wilson a Kit Connor.
Nový díl online na HBO GO každé úterý od 17.11.2020

Sekerka

Britsko-americká antologie Sekerka popisuje osudy členů komunity imigrantů ze západní Indie, jež žijí v Londýně v období od konce 60. do poloviny 80. let 20. století. Seriál vznikl dle skutečných událostí pod taktovkou oscarového režiséra Stevea McQueena. Zajímavé obsazení i první zahraniční recenze ukazují, že toto dobové drama rozhodně bude stát za zapnutí. Hrají: Letitia Wright, John Boyega, Malachi Kirby, Shaun Parkes, Rochenda Sandall a Alex Jennings.
Nový díl online na HBO GO každou neděli od 15.11.2020

Letuška

Kaley Cuoco se poprvé od konce Teorie velkého třesku staví před seriálovou kameru. Tentokrát jako letuška Cassandra Bowden v osmidílném příběhu na motivy románu Chrise Bohjaliana. Znáte ten pocit, když se ráno probudíte s hroznou kocovinou na svém hotelovém pokoji, z předešlé noci si nic nepamatujete a vedle vás na posteli leží mrtvola? Ne? Cassandru přesně takové probuzení čeká. Jak se s touhle nenadálou polízanicí vypořádá a co řekne vyšetřovatelům, až se jí začnou na případ úmrtí vyptávat? Bude to napínavé! Hrají: Kaley Cuoco, Michelle Gomez, Michiel Huisman, Colin Woodell a Zosia Mamet.
První tři díly online na HBO GO 27.11.2020, pak každý čtvrtek další tři díly

30 stříbrných

Kněz s divokou minulostí otec Vergara je církví za trest vyslán do odlehlého španělského města, aby zde konal svou povinnost. Ani v tomto zapomenutém městečku však církevní vyslanec není schopen schovat se před svou tajemnou minulostí. A byť se nacházíme v pustině, zaplete se hlavní hrdina společně s pár místními obyvateli do globálního spiknutí, v němž jde o oněch 30 stříbrných. 30 stříbrných, které za svou zradu dostal Jidáš Iškariotský. Kdo se údajně prokletých peněz nakonec zmocní a mají skutečně nadpřirozenou moc? Hrají: Eduard Fernández, Miguel Ángel Silvestre, Megan Montaner, Macarena Gómez a Pepón Nieto
Nový díl online na HBO GO každou neděli od 29.11.2020

Ježek Sonic

Zběsile rychlý hrdina, který dokáže potěšit old school pamětníky z řad geeků stejně tak, jako mladší generace, dorazil do nabídky HBO. Držte si klobouky, tomuhle akčnímu dobrodružství totiž rozhodně rychlost chybět nebude. Stejně jako opět skvělý Jim Carrey, který si střihl roli superpadoucha doktora Robotnika. Hrají: James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter, Natasha Rothwell a Adam Pally.
Již online na HBO GO

Nikdy neodvracej zrak

Německé dobové drama diváky zavede do poválečného Východního Německa, kde se nadaný malíř Kurt pokouší vyrovnat z válečnými traumaty skrz uměleckou tvorbu. Otec jeho manželky, válečný zločinec a bývalý zatvrzelý nacista profesor Seeband, mezitím nadále pokračuje ve své bizarní zálibě v eugenice. Jen nyní jakožto pokusného králíka používá vlastní dceru. Oscarový režisér Florian Henckel von Donnersmarck bez obalu a provokativně otevírá tabuizovanou část německých dějin snímkem, jež si loni vysloužil dvě nominace na Oscara. Hrají: Tom Schilling, Sebastian Koch, Paula Beer, Saskia Rosendahl a Oliver Masucci.
Již online na HBO GO

Nálož českých filmů!

Nálož českých filmů!

Jak už bylo avizováno v úvodu, HBO do své nabídky hned na začátku listopadu přidala hotovou nadílku českých filmů. Premiérově si tak nyní můžete pustit například filmy Protektor, Rok ďábla, Venkovský učitel, Příběhy obyčejného šílenství, Zoufalci, Návrat idiota, Štěstí, Alois Nebel, Fair Play nebo Občan Havel.
Již online na HBO GO

10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli v listopadu zaplatit HBO  |  Tipy na film  |   |  37 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli v listopadu zaplatit HBO

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli v listopadu zaplatit HBO

Tipy na film  |  včera 9:00  |  46

10 parádních novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Fanoušci fantasy se konečně dočkali a Netflix nasazuje další z potenciálních budoucích frančíz. Zároveň se vrací Riverdale, pokračují Vikingové a seriálové novinky má v rukávu samozřejmě i konkurence v podobě HBO. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  8

20 nejlepších filmů s americkými prezidenty, které musíte vidět

Joe Biden se oficiálně ujal prezidentského úřadu a stal se nejmocnějším mužem světa. Pojďme se podívat, kterak se prezidenti, ať už reální či vymyšlení, zapsali do dějin filmu. Vybrali jsme pro vás několik povedených kousků. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  99

15 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem

Co si budeme povídat, situace na streamovacích službách není s ohledem na dabing zrovna růžová. Kromě HBO ostatní SVOD služby zatím mnoho dabingu nenabízí. Netflix se ale od loňského roku alespoň snaží v posledních týdnech znovu přidal pár kousků, které si můžete užít v mateřštině. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  2

10 nejlepších filmů, které nás čekají na HBO do konce ledna

Podobně jako Netflix, i HBO chystá do konce ledna uvést ještě několik filmů, které nám pomohou překlenou mrazivé zimní večery. Ostatně co také dělat jiného ve státě, kde je vše zavřené a ulice jsou plné leda námrazy. Toto je 10 filmů, na které se rozhodně těšíme. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  66

14 nejzajímavějších filmů a seriálů na Netflixu do konce ledna

První měsíc roku 2021 se přehoupl do své druhé poloviny, fanoušci streamingu ale nemusí smutnit. Do konce měsíce nás totiž čeká celá řada zajímavých přírůstků na Netflixu, kterými se určitě zabavíme. Čekají nás české filmy, zahraniční sci-fi a samozřejmě i původní novinky Netflixu. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist