FB pixel

Země nikoho

Seriál Země nikoho je na první pohled velmi zajímavý tím, v jakých kulisách se odehrává. Podíváme se do jednoho z nejmladších válečných konfliktů, jaké se na světě v posledních letech odehrály - do syrské občanské války. Do tohoto chaotického a krutého písečného pekla se dostává mladý francouzský mladík, jež pátrá po své sestře, která měla někde v Sýrii za záhadných okolností přijít o život. Aby odhalil pravdu, vydává se na území ovládané Islámským státem v doprovodu obávané kurdské ženské jednotky. Velmi unikátní pohled na tento tragický konflikt, který si nepochybně všichni z médií dobře pamatujeme. Hrají: James Purefoy, Félix Moati, Mélanie Thierry, Souheila Yacoub a Joe Ben Ayed.
Již online na HBO GO

Malý Sheldon (4. řada)

Stýská se vám po ukončené kultovce Teorie velkého třesku? Nezoufejte, HBO vám dá možnost aspoň částečně truchlení potlačit svým prequelem sledujícím dětství Sheldona, který se letos vrací již po čtvrté. Malý génius zrovna úspěšně odmaturoval a i když ještě ani neví, co je to akné, chystá se už na vysokou. Ještě před tím ho však čekají letní prázdniny. Hrají: Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Montana Jordan a Raegan Revord.
Nový díl online na HBO GO každý pátek od 06.11.2020

Sektor

Londýnská investiční banka nabírá do svých řad skupinku nadějných mladých nováčků, z kterých chce posléze vybrat několik, které přijme na plný úvazek. Ambiciózní dvacátníci jsou tak sice spolupracovníci, ale zároveň i konkurenti bojující o to, kdo dostane šanci na kariéru ve světě financí. Naši mladí hrdinové však rovněž velmi rychle "načichnou" zdejší firemní kulturou, která se netočí jen okolo obchodování a peněz, ale z velké části i okolo drog či sexu. Je tak možné, že vám seriál místy připomene firemní poměry z Vlka z Wall Street. Hrají: Myha'la Herrold, Marisa Abela, Harry Lawtey, David Jonsson a Nabhaan Rizwan.
Nový díl online na HBO GO každé úterý od 10.11.2020

Jeho temné esence (2. řada)

Loňský fantasy hit je zpět s druhou řadou, která pokračuje ve vyprávění slavné trilogie od spisovatele Philipa Pullmana. Vrací se i hlavní hrdinka Lyra, kterou společně s jejím novým společníkem Willem čeká pátrání po Jedinečném noži, jež jim umožní dostat se do dalších paralelních realit. Chybět rovněž nebudou hlavní záporáci v podobě Magisteria a podivných přízraků. A hlavní otázka z první řady stále zůstává: co je to ten Prach? Rozhodně se máme na co těšit, a pokud vás Jeho temné esence loni minuly, je nyní ideální čas to dohnat a nakoukat prvních 8 dílů. Hrají: Dafne Keen, Ruth Wilson, Amir Wilson a Kit Connor.
Nový díl online na HBO GO každé úterý od 17.11.2020

Sekerka

Britsko-americká antologie Sekerka popisuje osudy členů komunity imigrantů ze západní Indie, jež žijí v Londýně v období od konce 60. do poloviny 80. let 20. století. Seriál vznikl dle skutečných událostí pod taktovkou oscarového režiséra Stevea McQueena. Zajímavé obsazení i první zahraniční recenze ukazují, že toto dobové drama rozhodně bude stát za zapnutí. Hrají: Letitia Wright, John Boyega, Malachi Kirby, Shaun Parkes, Rochenda Sandall a Alex Jennings.
Nový díl online na HBO GO každou neděli od 15.11.2020

Letuška

Kaley Cuoco se poprvé od konce Teorie velkého třesku staví před seriálovou kameru. Tentokrát jako letuška Cassandra Bowden v osmidílném příběhu na motivy románu Chrise Bohjaliana. Znáte ten pocit, když se ráno probudíte s hroznou kocovinou na svém hotelovém pokoji, z předešlé noci si nic nepamatujete a vedle vás na posteli leží mrtvola? Ne? Cassandru přesně takové probuzení čeká. Jak se s touhle nenadálou polízanicí vypořádá a co řekne vyšetřovatelům, až se jí začnou na případ úmrtí vyptávat? Bude to napínavé! Hrají: Kaley Cuoco, Michelle Gomez, Michiel Huisman, Colin Woodell a Zosia Mamet.
První tři díly online na HBO GO 27.11.2020, pak každý čtvrtek další tři díly

30 stříbrných

Kněz s divokou minulostí otec Vergara je církví za trest vyslán do odlehlého španělského města, aby zde konal svou povinnost. Ani v tomto zapomenutém městečku však církevní vyslanec není schopen schovat se před svou tajemnou minulostí. A byť se nacházíme v pustině, zaplete se hlavní hrdina společně s pár místními obyvateli do globálního spiknutí, v němž jde o oněch 30 stříbrných. 30 stříbrných, které za svou zradu dostal Jidáš Iškariotský. Kdo se údajně prokletých peněz nakonec zmocní a mají skutečně nadpřirozenou moc? Hrají: Eduard Fernández, Miguel Ángel Silvestre, Megan Montaner, Macarena Gómez a Pepón Nieto
Nový díl online na HBO GO každou neděli od 29.11.2020

Ježek Sonic

Zběsile rychlý hrdina, který dokáže potěšit old school pamětníky z řad geeků stejně tak, jako mladší generace, dorazil do nabídky HBO. Držte si klobouky, tomuhle akčnímu dobrodružství totiž rozhodně rychlost chybět nebude. Stejně jako opět skvělý Jim Carrey, který si střihl roli superpadoucha doktora Robotnika. Hrají: James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter, Natasha Rothwell a Adam Pally.
Již online na HBO GO

Nikdy neodvracej zrak

Německé dobové drama diváky zavede do poválečného Východního Německa, kde se nadaný malíř Kurt pokouší vyrovnat z válečnými traumaty skrz uměleckou tvorbu. Otec jeho manželky, válečný zločinec a bývalý zatvrzelý nacista profesor Seeband, mezitím nadále pokračuje ve své bizarní zálibě v eugenice. Jen nyní jakožto pokusného králíka používá vlastní dceru. Oscarový režisér Florian Henckel von Donnersmarck bez obalu a provokativně otevírá tabuizovanou část německých dějin snímkem, jež si loni vysloužil dvě nominace na Oscara. Hrají: Tom Schilling, Sebastian Koch, Paula Beer, Saskia Rosendahl a Oliver Masucci.
Již online na HBO GO

Nálož českých filmů!

Nálož českých filmů!

Jak už bylo avizováno v úvodu, HBO do své nabídky hned na začátku listopadu přidala hotovou nadílku českých filmů. Premiérově si tak nyní můžete pustit například filmy Protektor, Rok ďábla, Venkovský učitel, Příběhy obyčejného šílenství, Zoufalci, Návrat idiota, Štěstí, Alois Nebel, Fair Play nebo Občan Havel.
Již online na HBO GO

10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli v listopadu zaplatit HBO  |  Tipy na film  |   |  37 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 parádních novinek, kvůli kterým byste si měli v listopadu zaplatit HBO

Tipy na film  |  dnes 0:00

Oscaři se blíží! Kde můžete vidět letošní nominované filmy online?

Už v pondělí brzy ráno budeme vědět, které filmy byly loni ty úplně nejlepší. Jak se oscarová ceremonie blíží, máme poslední šanci pustit si některé nominované projekty. Pojďme se podívat, na jakých videotékách a streamovacích službách je najdeme. číst více

Tipy na film  |  včera 10:00  |  6

19 skvělých filmů, které už zítra končí na Netflixu

Odkládali jste si některé filmy z nabídky Netflixu na později? Možná se raději podívejte na náš seznam. Je totiž možné, že zítra už je v katalogu největšího streamera nenajdete! číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  40

20 nejlepších hororů, které vás vyděsí bez jediné kapky krve

Největším hororovým omylem je představa, že strach vyvolává tuna krve a vyhřezlých vnitřností. Zkušení hororisté však ví, že kouzlo je v neviděném. Ty nejděsivější horory jsou tudíž často ty, které byly přístupné dokonce i dětem. Nikdo neřešil, že si i s rodiči cvrnknou do trenek. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  6

10 největších filmových hitů na Netflixu současnosti

V březnu se na Netflixu objevilo několik očekávaných originálních filmů a streamovací gigant u nás uvedl i spoustu licencovaných hitů. V nejlepší desítce posledních týdnů se utkaly v poměru pět ku pěti a najdeme v ní vcelku pestrou žánrovou škálu. Pojďme si deset nejsledovanějších snímků představit. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  44

10 skvělých novinek, které nás čekají do konce dubna na Netflixu

První polovina dubna přinesla na Netflixu řadu vydařených novinek. Není to však nic proti zbytku měsíce, ve kterém se populární streamovací služba chystá ke svým největším novinkám za hodně dlouhou dobu. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist