FB pixel TP pixel
Amazon představil hlavní obsazení Pána prstenů, jde cestou Hry o trůny © TMDB

Amazon představil hlavní obsazení Pána prstenů, jde cestou Hry o trůny

Konec tajnůstkářství, konec všem dohadům. Amazon se rozhodl přestat mlžit a zveřejnil rovnou kompletní hlavní obsazení pro svůj chystaný seriál, jež nás zavede do druhého věku Středozemě, kdy byly ukovány prsteny moci, vznikli nazgulové a padlo mocné království Númenor.

15. 1. 2020 7:00 | Filmové novinky

Obsazení představili showrunneři J.D. Payne a Patrick McKay, kteří při té příležitosti prohlásili: "Po rozsáhlém celosvětovém hledání jsme nadšeni, že vám konečně můžeme představit první skupinu úžasných herců, kteří budou součástí ‘Pána prstenů‘ od Amazonu. Tito talentovaní muži a ženy jsou víc než jen naši herci: jsou nejnovějšími členy naší stále rostoucí kreativní rodiny, která nyní neúnavně pracuje na tom, aby pro diváky a fanoušky z celého světa Středozem znovu oživila."

Mezi hlavní hvězdy seriálu patří (respektive budou patřit) Robert Aramayo, Owain Arthur a Nazanin Boniadi. Ty doplní Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith a Charlie Vickers. Žádné velké hvězdy z tohoto seznamu nevyčtete. Vypadá to, že se Amazon pokusí vychovat si v rámci seriálu své vlastní hvězdy podobně, jako to u velké části hlavního obsazení udělala Hra o trůny. Takto velké odhalení snad rovněž znamená, že se v brzké době dozvíme víc o jednotlivých postavách, které jednotliví herci a herečky ztvární. Tím bychom se dozvěděli více o konkrétním časovém zasazení seriálu i o ději, kterému se bude ve svých počátcích věnovat.

Reklama  5 666 zobrazení   26 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Záchrana pro diváky Zaklínače: Netflix zveřejnil přehlednou dějovou osu
Záchrana pro diváky Zaklínače: Netflix zveřejnil přehlednou dějovou osu
14.01.2020 | Filmové novinky

Zaklínač je ani ne měsíc od premiéry obrovským úspěchem a rozhodně jednou z nejlepších náhrad Hry o trůny pro každého, kdo rád fantasy a kouzla s kapkou politického intrikaření. Kritika seriálu nejčastěji směřuje k rozhozeným časovým linkám, které laikům příliš nepřejí. Netflix se nyní snaží pomoct.

Známe datum premiéry 3. řady Westworldu. Mrkněte i na nový trailer
Známe datum premiéry 3. řady Westworldu. Mrkněte i na nový trailer
13.01.2020 12:00:00 | Filmové novinky

HBO oznámila očekávané datum třetí řady sci-fi seriálu Westworld, ve které nás čeká uhlazená dystopie, pod níž bublá korupce a rozkládající se společnost.

Zaklínač je fenomén. Na konci roku překonal očekávání na všech frontách
Zaklínač je fenomén. Na konci roku překonal očekávání na všech frontách
13.01.2020 | Filmové novinky

Na Zaklínače se ve velkém kouká, široce se o něm debatuje, vzniká nespočet memů s Geraltem a navíc se po čtyřech letech i rekordně hraje. Seriál od Netflixu spustil rozruch, který jeho producentům určitě dělá radost.

HBO chystá minisérie podle populárních filmů Parazit a Poslední Mohykán
HBO chystá minisérie podle populárních filmů Parazit a Poslední Mohykán
12.01.2020 12:00:00 | Filmové novinky

HBO potřebuje při válečném tažení proti Netflixu a další streamovací konkurenci posilovat svůj vlastní katalog a nově přihodila do sbírky dobrodružnou klasiku a jihokorejskou satiru.