FB pixel TP pixel
Netflix ukázal trailer na mládeži nepřístupný film s krásnou bondgirl © Netflix

Netflix ukázal trailer na mládeži nepřístupný film s krásnou bondgirl

Hvězda poslední bondovky Není čas zemřít, Ana de Armas, si zahraje hlavní roli ve snímku Blonde, který odvypráví krušný životní příběh zlaté dívky Hollywoodu a jedné z nejkrásnějších hereček všech dob Marilyn Monroe.

16. 6. 2022 18:00 | Filmové novinky

Netflix má za sebou odhalení velmi očekávané novinky režiséra Andrew Dominika s názvem Blonde, která odvypráví krušný příběh jedné z největších krasavic Hollywoodu Marilyn Monroe. Dominik nás v minulosti uhranul svými pomalu vyprávěnými a nápaditě pojatými filmy jako Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem nebo Zabít tiše a ani tentokrát se očividně nevzdá výrazného rukopisu. Kromě retro atmosféry se tak máme těšit nikoliv na nudnou vyprávěnku o hollywoodském kuřátku, které padlo na dno, ale na unikátní pohled samotné Monroe, který se nebude bránit ani peprnostem soukromého života.

Ostatně film bude mít přístupnost NC-17, kterou dostávají jen ty nejodvážnější filmy z hlediska násilí či nahoty. Jsme tudíž velmi zvědaví, co se na Netflix 23. září chystá. Samotné datum uvedení navíc naznačuje oscarové ambice nejen pro tvůrce, ale i hlavní hvězdu filmu Anu de Armas, která nás omámila již ve filmech Blade Runner 2049 či bondovce Není čas zemřít, kterou si za 5 minut ukradla pro sebe.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Kultovní sci-fi Ztraceni je na Disney Plus kompletní. Dabing má pár epizod
Kultovní sci-fi Ztraceni je na Disney Plus kompletní. Dabing má pár epizod
16.06.2022 16:20:00 | Filmové novinky

Jedním z největších trumfů streamovací služby Disney Plus v České republice je rozhodně seriál Ztraceni. Ten si i u nás získal kultovní status a doposud si ho diváci sháněli pokoutnými cestami. Nyní je však seriál kompletně dostupná na již zmíněné službě od Disneyho. Nic ale není zcela bez chyb.

Horor roku přichází! Děsivý film o sériovém vrahovi má nadšené recenze
Horor roku přichází! Děsivý film o sériovém vrahovi má nadšené recenze
15.06.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Za necelý měsíc vtrhne do českých kin horor Černý telefon v režii talentovaného Scotta Derricksona s charismatickým Ethanem Hawkem v roli sadistického vraha. Co si recenzenti na této novince nejvíce cení?

Největší zklamání startu Disney Plus: Akta X nejsou v Česku kompletní
Největší zklamání startu Disney Plus: Akta X nejsou v Česku kompletní
14.06.2022 17:30:00 | Filmové novinky

Disney sice 14. června spustil svou streamovací službu Disney Plus, která přináší seriálové klasiky jako Ztraceni, Griffinovi či Jak jsem poznal vaši matku, jeden ze stěžejních seriálů přesto kompletní není. Akta X má české Disney Plus jen v omezeném množství epizod.

Nejlepší akční seriál všech dob je konečně dostupný online
Nejlepší akční seriál všech dob je konečně dostupný online
14.06.2022 14:40:00 | Filmové novinky

S příchodem streamovací služby Disney Plus do České republiky se fanoušci televizních seriálů konečně dočkali řady dosud nedostupných titulů. A je mezi nimi i nejlepší akční seriál všech dob, který si konečně můžete pustit v kompletní podobě.