FB pixel TP pixel
Apokalyptické sci-fi The Last of Us od HBO obsadilo herce Joela a Ellie! © TMDB

Apokalyptické sci-fi The Last of Us od HBO obsadilo herce Joela a Ellie!

Velice očekávaná seriálová adaptace videoherního survival hitu The Last of Us má konečně své hlavní představitele. HBO vsadilo na pár, který se sešel už ve Hře o trůny.

Filmové novinky

HBO vsadilo na osvědčené karty

Natáčení očekávané adaptace herního hitu The Last of Us se nezadržitelně blíží a HBO neponechává nic náhodě a ohlásilo své dva vůdčí herce, kteří se převtělí do herními hráči milovaných postav Joela a Ellie. Joela, samotářského pašeráka psychicky zasaženého ztrátou dcery, si zahraje hvězda Mandaloriana Pedro Pascal, který se tak po vesmírném hlídání Baby Yody alias Grogu bude v dalšími seriálu opět starat o dítě. I když... dítě. Představitelka Ellie, Bella Ramsey, od časů Lyanny Mormont ze Hry o trůny rozhodně vyrostla a letos oslaví už 18. narozeniny. Vzhledem ke svému stále drobnému vzhledu však může dokonale ztvárnit teenagerku imunní proti houbovitému viru, který zasahuje nervovou soustavu a mění jejího majitele na šiřitele nákazy. Pakliže bude první řada The Last of Us adaptovat události prvního herního dílu, v případě druhé řady už by byla Bella Ramsey v ideálním věku i pro ztvárnění dospělé Ellie z Last of Us 2.

Apokalyptické sci-fi The Last of Us od HBO obsadilo herce Joela a Ellie! © TMDB

The Last of Us vypráví příběh pašeráka Joela, který po ztrátě dcery ve virem zasažené apokalyptické budoucnosti dostane za úkol dopravit imunní dívku Ellie do laboratoří v Salt Lake City. Navzdory sporům k sobě oba přimknou, což vede k řadě tragických událostí, které byly hráči i herními kritiky opakovaně označované jako to nejlepší, co se v herním prostředí za poslední roky urodilo. The Last of Us je navzdory apokalyptické vizi světa zaplněného nakaženými lidmi především drtivé intimní drama o dvou osamělých lidech, což je nepochybně téma, které chce HBO spolu s tvůrci Craigem Mazinem (scénář), Neilem Druckmanem (produkce a scénář) a Kantemirem Balagovem (režie) dále prozkoumávat. Nemůžeme se dočkat!

 386 zobrazení   17 se líbí
Netflix láká na nový Pacific Rim. Super Bowl představil další hity
Netflix láká na nový Pacific Rim. Super Bowl představil další hity
09.02.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Kaidžú biják Pacific Rim z roku 2013, který o pět let později dostal pokračování s podtitulem Povstání, bude nově na Netflixu v seriálové anime podobě. Kromě této ukázky se můžete podívat i na trailery k hitům Rychle a zběsile 9, Coming 2 America a The Falcon and the Winter Soldier.

 Konečně! Tvůrci seriálového hitu Dark představili nové sci-fi pro Netflix!
Konečně! Tvůrci seriálového hitu Dark představili nové sci-fi pro Netflix!
05.02.2021 15:00:00 | Filmové novinky

Producenti jednoho z nejlepších seriálů Netflixu přicházejí ze seriálovou sci-fi novinkou. Podaří se post-apokalyptickým Evropským kmenům navázat na úspěch časového spletence Dark?

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby. Získal mohutných 42 nominací!
Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby. Získal mohutných 42 nominací!
04.02.2021 11:00:00 | Filmové novinky

Streamovací služby vládnou letošnímu ročníku Zlatých glóbů. Ukazuje se tak významný růst Netflixu a spol. v konkurenci hollywoodských studií, které neměly v uplynulém roce mnoho filmů v distribuci. Sám Netflix uspěl s několika tituly, které od studií odkoupil.

Tvůrce Domu na kopci natočí pro Netflix další horor. Známe jeho obsazení
Tvůrce Domu na kopci natočí pro Netflix další horor. Známe jeho obsazení
03.02.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Spolupráce Mikea Flanagana a Netflixu byla dosud velmi úspěšná. V tuto chvíli se z jejich kolaborace rodí další hororový seriálový kousek, který vzniká na motivy knihy Půlnoční klub od Christophera Pikea. A Mike Flanagan právě oznámil jména herců.