FB pixel TP pixel
Aquaman 2 v prvním traileru láká na největší fantasy konce roku © Warner Bros.

Aquaman 2 v prvním traileru láká na největší fantasy konce roku

Studio Warner Bros. a režisér James Wan konečně představili dlouho očekávaný první trailer na chystané pokračování miliardového hitu Aquaman. Superhrdina Arthur Curry si tak musí znovu vyprat plavky a vyrazit zachránit svět před hrozbou pomstychtivého Black Manty. Bude se ale tvářit, že jeho filmová manželka Amber Heard neexistuje.

Filmové novinky

Na návrat Aquamana s tváří Jasona Momoy se čekalo dlouhých 5 let, několikrát odkládaný snímek se však již 21. prosince konečně podívá do kin a definitivně tak zakončí éru komiksových blockbusterů s estetikou Zacka Snydera. A ačkoli se kolem pokračování Aquamana šíří zvěsti o katastrofálním snímku, který diváci na testovacích projekcích opakovaně odmítli, první upoutávka působí přesně tak velkolepě, jak režisér James Wan sliboval.

Ostatně ani první film nebyl zrovna oscarový materiál, když místy působil jako kompilát několika velkých blockbusterů narvaných na sílu do jediného spektáklu, a ani herecky nešlo o kdovíjaké terno. Právě enormní měřítko a Wanova snaha překlopit komiksovou předlohu bez jakýchkoli kompromisů udělalo z Aquamana svým způsobem unikátní podívanou, jež se nestyděla za svou dětinskost a výstřednost. Jestli se ale podaří znovu utržit miliardu, na to by si v aktuálním stavu komiksů od DC vsadil asi málokdo. I proto, že film obklopují kontroverze okolo bývalé manželky Johnnyho Deppa Amber Heard, kterou se studio snaží v traileru raději moc neukazovat.

Zdroj: Warner Bros.

Největší post-apokalyptické sci-fi roku přichází. Velkolepý trailer láká na zničenou Zemi
Největší post-apokalyptické sci-fi roku přichází. Velkolepý trailer láká na zničenou Zemi
14.09.2023 18:20:00 | Filmové novinky

Režisér Gareth Edwards uchvátil řadu diváků unikátní Godzillou i temnou vizí Star Wars ve filmu Rogue One. Nyní přichází s originální sci-fi Stvořitel, která ukáže boj lidstva proti umělé inteligenci. Ta na nás shodila atomovou bombu, a tak ji lidstvo nemá úplně v lásce.

DiCapriův životní výkon. Trailer láká na nejlepší historický film roku
DiCapriův životní výkon. Trailer láká na nejlepší historický film roku
14.09.2023 17:29:00 | Filmové novinky

Nejnovější snímek z dílny režisérské legendy Martina Scorseseho vstupuje již za měsíc do kin a streamovací služba Apple TV+ představila dosud nejnovější upoutávku, která láká na mrazivý příběh útlaku původního obyvatelstva Ameriky bílými tvářemi. Dle recenzí předvádí Leonardo DiCaprio svůj životní výkon.

Nejdrsnější české vězení míří na Netflix. Česko bude rájem pervitinu
Nejdrsnější české vězení míří na Netflix. Česko bude rájem pervitinu
14.09.2023 16:50:00 | Filmové novinky

Věznice na plzeňských Borech patří mezi nejtvrdší věznice v České republice. O tuto pověst se dělí ještě s Karvinou, Mírovem a Valdicemi. Není divu, že si ji pro svou sedmou řadu populární dokumentární série vyhlédl i Netflix.

Na Mission: Impossible 7 už do kina nechoďte. Akčňák roku bude brzy online
Na Mission: Impossible 7 už do kina nechoďte. Akčňák roku bude brzy online
14.09.2023 16:10:00 | Filmové novinky

Pokud jste dosud nestihli v kinech zhlédnout poslední díl akční špiónské série Mission: Impossible s Tomem Cruisem v hlavní roli, už spěchat nemusíte. Sedmý film s podtitulem Odplata - První část bude brzy dostupný online.