FB pixel TP pixel
Beyoncé bude mít na Netflixu dokument ze svého slavného vystoupení © TMDB

Beyoncé bude mít na Netflixu dokument ze svého slavného vystoupení

Legendární výkon Beyoncé na festivalu Coachella z dubna 2018 můžeme po roce konečně vidět v dokumentu, který uvede streamovací stanice Netflix a který bude navíc obsahovat rozhovory a záběry ze zákulisí.

9. 4. 2019 15:30 | Filmové novinky

Po uvedení traileru již víme, že se premiéra jejího dokumentu na Netflixu odehraje již za několik dnů. Bude to přesně 17. dubna, kdy budeme mít možnost zhlédnout dokument s plným názvem Homecoming: A film by Beyoncé. Dle oficiální synopse se jedná o intimní pohled na zpěvaččino historické vystoupení na festivalu Coachella v roce 2018, které vzdávalo poctu americkým “černým” vysokým školám a univerzitám. Dokument bude také obsahovat zákulisní záběry a rozhovory, které budou přibližovat rozsáhlé přípravy a silnou vizi Beyoncé, která jako první černošská zpěvačka na Coachelle vystoupila jako headlinerka.

Na festivalu si s Beyoncé zazpívali i manžel Jay-Z a mladší sestra Solange. V několika písních se navíc znovu shledala s Michelle Williams a Kelly Rowland ze slavného tria Destiny’s Child. Plným jménem Beyoncé Knowles se v minulosti objevila i v několika filmech, žádný z nich však nebyl fanoušky nebo kritiky zvlášť ceněn. Jednalo se hlavně o melodramata a bláznivé komedie jako Posedlá, kde si zahrála s Idrisem Elbou, Pokušení s Cubou Gooding Jr., Austin Powers - Goldmember s Mikem Myersem nebo remake Růžového pantera se Stevem Martinem.

 66 zobrazení   6 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Závěr 3. řady Grand Tour je podle Clarksona „hluboce zarmucující“
Závěr 3. řady Grand Tour je podle Clarksona „hluboce zarmucující“
09.04.2019 14:30:00 | Filmové novinky

Jeremy Clarkson přiznal, že je na finální díl 3. řady The Grand Tour, který sám napsal, nesmírně pyšný. Půjde zároveň i o poslední epizodu vycházející z aktuálního formátu pořadu. Osmapadesátiletý „frontman“ veleznámého automobilového tria Clarkson, Hammond, May dal dle svých slov do tvorby závěrečného dílu úplně vše.

Hrdinové Hry o trůny vzpomínají ve 13 nových filmečcích na své nejlepší chvíle
Hrdinové Hry o trůny vzpomínají ve 13 nových filmečcích na své nejlepší chvíle
09.04.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Hra o trůny na svém oficiálním YouTube kanále zveřejnila další „balík“ více než 10 videí, tentokrát krátkometrážních filmečků pod názvem „The Cast Remembers“. Obsahují rozhovory s jednotlivými představiteli přeživších hlavních postav i záběry z natáčení prvních 7 řad.

Pár důvodů, proč by Hra o trůny již neměla vypouštět žádné další trailery
Pár důvodů, proč by Hra o trůny již neměla vypouštět žádné další trailery
08.04.2019 16:00:00 | Filmové novinky

Dnešní pohled na kalendář je více než vzrušující. Po více než roce a půl svítí na konci týdne datum 14. dubna 2019, tedy den premiéry finální řady seriálu Hra o trůny. A byť bylo to čekání po novinkami napakovaném finále 7. řady dlouhé a bolestivé, je nyní, kdy je premiéra vzdálená pouhé dny, a nikoliv týdny či měsíce, načase přestat zveřejňovat další záběry 8. řady. Proč? Tady je pár důvodů.

Netflix představuje nové drama The Society v prvním teaser traileru
Netflix představuje nové drama The Society v prvním teaser traileru
05.04.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Netflix vypustil první náhled pod pokličku svého nového seriálu The Society, který se bude odehrávat v chaotickém světě, kde si teenageři mohou dělat, co se jim zlíbí, protože jejich rodiče záhadně zmizeli.