FB pixel TP pixel
Bridgertonovi konečně mají trailer druhé řady. Obejdou se bez hlavní hvězdy © Netflix

Bridgertonovi konečně mají trailer druhé řady. Obejdou se bez hlavní hvězdy

Jeden z nejúspěšnějších netflixovských seriálů na motivy slavné knižní série se už brzy vrátí na obrazovky. Nová série se zaměří na nejstaršího ze sourozenců Bridgertonových Anthonyho a ukáže, jak i on najde svou lásku v alternativním viktoriánském Londýně. A větší roli dostane i Lady Whistledown.

15. 2. 2022 10:00 | Filmové novinky

Červená knihovna z alternativního Londýna, za kterou stojí spisovatelka Julia Quinn, čítá aktuálně devět knih. A zatímco první řada netflixovské adaptace z dílny Shondy Rhimes se zaměřila na adaptaci knihy Vévoda & já o Daphne, ve druhé se dočkáme příběhu nejstaršího sourozence Anthonyho. Pravděpodobně nás tak čeká zpracování knihy Vikomt, který mě miloval.

První trailer s monologem nestárnoucí Julie Andrews láká na další řadu stojící na skvělých kostýmech, ve které Lady Whistledown, tedy alter ego postavy Penelope Featherington, pokračuje v psaní svých bulvárních článků. Druhá řada pak každopádně nebude poslední, neboť Netflix i Rhimes už dávno potvrdili tvorbu třetí i čtvrté série. Vedle toho pak rozrůstající se projekt dostane i spin-off. Ten se zaměří na postavu královny Charlotte v podání Goldy Rosheuvel. Rhimes má pak v plánu odvyprávět příběhy všech osmi sourozenců, tudíž bychom se měli dočkat rovnou osmi řad. Naopak se druhá řada obejde bez největší hvězdy seriálu Regé-Jean Page, jehož linie se uzavřela. Toho si fanynky užijí v jiném projektu Netflixu, nejdražším blockbusteru streamera The Gray Man.

Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Nový trailer Doctora Strange činí z reality noční můru a přivádí X-Meny
Nový trailer Doctora Strange činí z reality noční můru a přivádí X-Meny
14. 2. 2022 9:30:00 | Filmové novinky

Při zápase Super Bowlu vypustil Marvel trailer na letošní otvíračku mnohovesmíru. Doctor Strange a Scarlet Witch v něm čelí mocnému Shuma-Grathovi, ale také svým protějškům z jiných vesmírů. A zdá se, že do filmové série Marvelu dorazí i jeden diváky milovaný mutant.

První trailer Pána prstenů odhaluje hrdiny, monstra i bitevní vřavu
První trailer Pána prstenů odhaluje hrdiny, monstra i bitevní vřavu
14. 2. 2022 8:30:00 | Filmové novinky

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se konečně dočkal prvního teaser traileru, který není jen hezkým sestřihem zákulisí či výrobou loga, ale ukazuje reálné záběry postav, monster, situací a samozřejmě bitev.

Dwayne Johnson je drsný Black Adam v novém traileru komiksových hrdinů
Dwayne Johnson je drsný Black Adam v novém traileru komiksových hrdinů
13. 2. 2022 12:00:00 | Filmové novinky

Studio Warner Bros. nás novým videem láká na své čtyři letošní DC kinosnímky. A rozhodně se máme na co těšit! Po třiceti letech se vrátí divácky asi nejoblíbenější Batman, po dlouhých odkladech dorazí i jeden milovaný antihrdina a z agenta 007 bude mocný kouzelník, před kterým i Dr. Strange bledne závistí!

Netflix ukázal epickou sci-fi o cestování v čase od tvůrce Stranger Things
Netflix ukázal epickou sci-fi o cestování v čase od tvůrce Stranger Things
13. 2. 2022 11:20:00 | Filmové novinky

Na půli března si Netflix pro své předplatitele připravil hvězdně obsazené rodinné sci-fi dobrodružství. Očekávat můžeme výpravnou podívanou se skvělými triky, charismatické herce a velkou porci zábavy.