FB pixel TP pixel
Chris Evans by po posledních Avengers mohl u MCU zůstat jako režisér © TMDB

Chris Evans by po posledních Avengers mohl u MCU zůstat jako režisér

Spolupráce Marvelu s Chrisem Evansem by mohla pokračovat i po Avengers: Endgame. Místo Kapitána Ameriky by Evans usedl na režisérskou židli při natáčení plánovaného televzního seriálu od Marvelu, která se chystá pro Disney+. Nabídka už údajně padla.

Filmové novinky

Svou rolí v Avengers: Endgame Evans naplní závazky v jeho aktuální smlouvě s Marvel Studios. Již dříve se jednoznačně vyjádřil v tom smyslu, že postavu Kapitána Ameriky i celý Marvel Universe sice miluje, ale rád by se posunul ke svým dalším zájmům a vysněným rolím. Jednou z jeho ambicí posledních let je i režírování. Svůj režisérský debut absolvoval v romantickém dramatu Noc v New Yorku, kde si společně s Alice Eve i zahrál. MCU by mu nyní mohlo dát příležitost v režírování pokračovat.

Novinář Jim Hill na svém Twitteru sdílel nepotvrzenou informaci ze zákulisí, dle které již prezident Marvel Studios Kevin Feige Evansovi nabídl, zda by nechtěl režírovat pár epizod chystaného marvelovského seriálu pro Disney+. MCU má totiž podle všeho zájem rezervovat si Evansovy služby pro další spolupráci i po posledních Avengers. Nabízí se jeho využití pro chystanou sérii Falcon & Winter Soldier, jejíž hlavní představitele (Anthony Mackie a Sebastian Stan) už velmi dobře zná. Zatím jde samozřejmě jen o fámu, ale faktem je, že by taková spolupráce dávala potenciálně smysl pro všechny strany.

 142 zobrazení   20 se líbí
Filmový Vetřelec míří do televize, produkce se účastní i Ridley Scott
Filmový Vetřelec míří do televize, produkce se účastní i Ridley Scott
14.02.2019 19:00:00 | Filmové novinky

Dva. Ne jeden, ale rovnou dva seriály ze světa Vetřelce jsou podle všeho nyní ve fázi vývoje, přičemž na jednom z nich pro Hulu pracuje jako producent Ridley Scott. Zdá se, že místo dalšího filmu tak bude Vetřelec pokračovat buď jako hra a nebo také jako seriál.

Marvelácké hrdiny Defenders možná zachrání Hulu
Marvelácké hrdiny Defenders možná zachrání Hulu
13.02.2019 14:00:00 | Filmové novinky

Fanoušci marvelovsko-netflixovských seriálů jako jsou Daredevil, Jessica Jones nebo Luke Cage možná mohou přestat truchlit, protože americká streamovací služba Hulu prohlásila, že je připravena v těchto projektech pokračovat.

Amazon přidává další pecku, začne natáčet seriálovou Temnou věž
Amazon přidává další pecku, začne natáčet seriálovou Temnou věž
11.02.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Po spíš průměrném filmu Temná věž se pistolník ze série románů Stephena Kinga brzy vrátí na obrazovky znovu, tentokrát však v podobě seriálu a pod taktovkou Amazonu, který tak k chystanému Kolu času a Pán prstenů seriálu přidává další potenciální fantasy pecku. Zahájení produkce je údajně na spadnutí.

HBO zveřejnila první fotografie 8. řady Hry o trůny. Co prozrazují?
HBO zveřejnila první fotografie 8. řady Hry o trůny. Co prozrazují?
07.02.2019 15:30:00 | Filmové novinky

Konec se blíží. HBO pomalu a jistě rozjíždí přípravu na debut poslední řady své seriálové vlajkové lodi Hra o trůny. Jen pár dní po reklamě při Super Bowlu přichází zveřejnění celkem 14 fotografií, které zobrazují hlavní postavy při přípravě na neodvratné střetnutí s Bílými chodci.