FB pixel TP pixel
Marvelácké hrdiny Defenders možná zachrání Hulu © TMDB

Marvelácké hrdiny Defenders možná zachrání Hulu

Fanoušci marvelovsko-netflixovských seriálů jako jsou Daredevil, Jessica Jones nebo Luke Cage možná mohou přestat truchlit, protože americká streamovací služba Hulu prohlásila, že je připravena v těchto projektech pokračovat.

13. 2. 2019 14:00 | Filmové novinky

Po lednovém uvedení druhé řady The Punishera se letos na Netflixu dočkáme ještě třetí řady Jessicy Jones. A to bude pravděpodobně tečka za spoluprací na superhrdinských seriálech mezi studiem Marvel a Netflixem. Oficiálně byly z této úspěšné kolaborace zrušeny seriály Daredevil, Luke Cage a Iron Fist . O týmovce The Defenders se tak nějak přestalo mluvit a na druhou řadu vlastně nikdy nepřišla řeč. Jessica Jones a Punisher sice ještě nebyli oficiálně zrušeni, jedná se však jen o formalitu. Protože se studio Disney zapojilo do streamovacího boje svým novým kanálem Disney+ a je také vlastníkem Marvelu, ukončení těchto seriálů se zdálo jako logická volba.

Nyní konkurent Netflixu Hulu, ve kterém má Disney spolu se zakoupeným studiem Fox šedesátiprocentní vlastnictví, prohlašuje, že je otevřené k oživení této součásti marvelovského univerza, konkrétně byl zmíněn Daredevil. Hulu tak naznačuje, že by mohlo převzít určitý obsah studia Disney, které se na Disney+ nebude hodit. Tuto zprávu vypustil při interview zástupce pro původní obsah Hulu Craig Erwich, když oznamoval budoucí spolupráci s Marvelem na několika animovaných seriálech, mj. se můžeme těšit na novou verzi Kačera Howarda (Hulu a Marvel již spolupracují na superhrdinském seriálu The Runaways . Přílišné nadšení bychom ale měli krotit, kvůli vysílacím právům Netflixu a jiným dodatkům ve smlouvách herců, by to i při posvěcení od Disneyho byl běh na dlouhou trať.

 182 zobrazení   15 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Amazon přidává další pecku, začne natáčet seriálovou Temnou věž
Amazon přidává další pecku, začne natáčet seriálovou Temnou věž
11.02.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Po spíš průměrném filmu Temná věž se pistolník ze série románů Stephena Kinga brzy vrátí na obrazovky znovu, tentokrát však v podobě seriálu a pod taktovkou Amazonu, který tak k chystanému Kolu času a Pán prstenů seriálu přidává další potenciální fantasy pecku. Zahájení produkce je údajně na spadnutí.

HBO zveřejnila první fotografie 8. řady Hry o trůny. Co prozrazují?
HBO zveřejnila první fotografie 8. řady Hry o trůny. Co prozrazují?
07.02.2019 15:30:00 | Filmové novinky

Konec se blíží. HBO pomalu a jistě rozjíždí přípravu na debut poslední řady své seriálové vlajkové lodi Hra o trůny. Jen pár dní po reklamě při Super Bowlu přichází zveřejnění celkem 14 fotografií, které zobrazují hlavní postavy při přípravě na neodvratné střetnutí s Bílými chodci.

5 věcí, které by před poslední řadou měli udělat všichni fanoušci Hry o trůny
5 věcí, které by před poslední řadou měli udělat všichni fanoušci Hry o trůny
06.02.2019 | Filmové novinky

Už za dva měsíce se na obrazovkách po celém světě rozezní nezaměnitelné úvodní titulky, které budou ohlašovat, že 1. díl poslední řady seriálu Hra o trůny právě začíná a již za 5 týdnů řekne celá sága své poslední sbohem. Co do té doby jako fanoušek dělat a neopomenout?

Netflix koupil drama o sériovém vrahovi se Zacem Efronem v hlavní roli
Netflix koupil drama o sériovém vrahovi se Zacem Efronem v hlavní roli
05.02.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Na právě skončeném festivalu Sundance probíhala bitva o nákup distribučních práv k dramatu Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, které vyhrál Netflix, jenž nabídl vítězných 9 milionů dolarů.