FB pixel TP pixel
Netflix v traileru láká na nejbláznivější seriál. Předloha vyvolala hysterii © Netflix

Netflix v traileru láká na nejbláznivější seriál. Předloha vyvolala hysterii

V únoru se na Netflixu můžeme těšit na nový bláznivý seriál Cuphead na scénu! Adaptace slavné videohry by měla být věrná předloze, u které měl nejeden hráč nutkání rozbít svou televizi a vyhodit herní ovladač z okna.

31. 1. 2022 17:00 | Filmové novinky

Cuphead na scénu! vypráví příběh dvou bratří Cupheada a Mugmana, kteří pracují pro ďábla jako jeho osobní vymahači dluhů. Aby mohlo jejich dobrodružství jednoho dne skončit, musí se Cuphead a Mugman vzepřít svému zaměstnavateli a čelit tak samotnému vládci pekel. Těšit se můžete na velké množství zábavy, seriál se totiž své nesmírně ujeté a mnohdy frenetické předlohy drží opravdu věrně. Hra jako taková disponuje pozoruhodnou animací, která připomíná klasické animáky z první poloviny minulého století. Stylizaci si seriálová podoba zachová a totožný by měl být i příběh, který přesahuje hranice fantazie. Netflix seriál uvede již 18. února 2022.

Vojtěch Balák
Filmový a seriálový nadšenec, který se rád pohybuje v audiovizuálním světě a ještě raději o něm píše. Milovník hororů a sci-fi všeho druhu. Rád nahlédne i do komiksového světa, zvláště pak do toho plného živých mrtvých. Když zrovna nekouká na film, cestuje, fotí a dělá grafiku.
Seriálová událost roku? Akční sci-fi Halo v traileru totálně vyráží dech
Seriálová událost roku? Akční sci-fi Halo v traileru totálně vyráží dech
31. 1. 2022 10:30:00 | Filmové novinky

Tak tohle vypadá zatraceně skvěle. To jsou první myšlenky, které musí prolétnout hlavou každému, kdo slyšel, ale neslyšel o fenoménu Halo, který z obrazovek Xboxu konečně míří v pořádné podobě i na televizní obrazovky. Přivítejte Master Chiefa, boj totiž začíná.

Na Netflix míří nejdrsnější akčňák loňského roku
Na Netflix míří nejdrsnější akčňák loňského roku
28. 1. 2022 13:00:00 | Filmové novinky

Režisér Guy Ritchie loni naservíroval jednu z nejzábavnějších chlapáckých chuťovek roku. A nyní si ji budete moci vychutnat i na Netflixu.

Nový akční nářez Netflixu v traileru láme kosti a neštítí se brutality
Nový akční nářez Netflixu v traileru láme kosti a neštítí se brutality
27. 1. 2022 15:00:00 | Filmové novinky

Pokud jste fanoušky akčního drtiče Iko Uwaise, určitě vás potěší, že se na Netflix chystá celovečerní akčňák s prvky fantasy Fistful of Vengeance, ve které se Iko zhostí hlavní role a bude rozdávat nespočet úderů pěstí a kopanců.

10 nejočekávanějších filmů a seriálů konce zimy
10 nejočekávanějších filmů a seriálů konce zimy
27. 1. 2022 7:00:00 | Filmové novinky

Dlouhé zimní večery se sice už začínají pomalu krátit, ale přesto nám do jara zbývá ještě pár měsíců. Neexistuje snad lepší způsob, jak trávit večer než s dobrým filmem či seriálem. Jaké jsou ty nejočekávanější pecky následujících týdnů?