FB pixel TP pixel
Je to tady! Daredevil a další marvelovky z Netflixu jsou opět online © Netflix / Marvel Studios / Disney Plus

Je to tady! Daredevil a další marvelovky z Netflixu jsou opět online

Fandové komiksových seriálů se konečně dočkali a ani to netrvalo dlouho. Jen dva týdny od spuštění v Česku streamovací služba Disney Plus vrací do oběhu původně netflixovské adaptace temnějších seriálů napojených na Marvel Cinematic Universe.

29. 6. 2022 10:00 | Filmové novinky

Dotazy na seriály jako Daredevil či Jessica Jones patří po spuštění Disney Plus v Česku mezi ty obecně nejčastější, které na našich sociálních sítích v posledních dnech zaznamenáváme. A tak nás velmi těší, že s dnešním dnem můžeme potvrdit, že streamovací služba zanesla temné komiksovky, které koncem února letošního roku ukončily svůj pobyt na Netflixu, do svého katalogu. A platí to bez výjimky, takže se můžete těšit na kompletní ságu The Defenders, do které spadají individuální hrdinové a antihrdinové Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage , Iron Fist a The Punisher. Nechybí samozřejmě ani česká lokalizace, která ovšem není úplně jednotná.

Jak už jste si možná všimli, na Disney Plus jsou v Česku dostupné pouze ty seriály a filmy, které Disney opatřil minimálně českými titulky, nelokalizované tituly zde na rozdíl od Netflixu až na pár výjimek nejsou. V případě drsných seriálů spojených se slavným Marvel Cinematic Universe se tak můžete spolehnout, že u každého z nich najdete české titulky. Platí pak, že Daredevil a Jessica Jones mají rovněž napříč všemi svými 3 řadami rovněž dabing. Ostatní seriály dabing alespoň zatím nenabízí. Nabídka tak kopíruje předchozí dostupnost na Netflixu. Rovněž připomínáme, že Disney ve spolupráci s Marvelem aktuálně chystá soft-reboot série Daredevil, ve kterém se jako Matt Murdock opět vrátí Charlie Cox, který si užil návrat do role slepého právníka již ve filmu Spider-Man: Bez domova.

 222 zobrazení  
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nové video vysvětluje, v čem je seriál Obi-Wan Kenobi naprosto skvělý
Nové video vysvětluje, v čem je seriál Obi-Wan Kenobi naprosto skvělý
28.06.2022 15:45:00 | Filmové novinky

Seriál Obi-Wan Kenobi je u konce a fanoušci jsou rozpolcení na dva tábory. Zatímco jedni novinku ze světa Star Wars chválí za uzavřený dějový oblouk a zábavné souboje, jiné trápí těžké dějové lapsy. Nyní ale přichází video, které jasně rozebírá, že je seriál lepší, než si někteří chtějí přiznat.

Nejžhavějších film roku vznikl v Česku. Trailer na Hranice lásky musíte vidět
Nejžhavějších film roku vznikl v Česku. Trailer na Hranice lásky musíte vidět
28.06.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Zapomeňte na trapnou erotiku ve stylu Troškova Slunce, seno… nebo křečovité postelové scény, konečně přichází film, který je autentický a o vztazích a intimnostech mluví bez příkras.

Tom Cruise slaví největší úspěch v kariéře. Trumfl Batmana i Hobita
Tom Cruise slaví největší úspěch v kariéře. Trumfl Batmana i Hobita
27.06.2022 14:45:00 | Filmové novinky

Zatímco řada jiných herců už to v jeho věku začala pomalu balit, Tom Cruise teprve nyní sahá po vrcholných úspěších své kariéry. Sérii Mission: Impossible dotáhl víceméně k dokonalosti a nyní slaví neuvěřitelný úspěch návratu Top Gunu.

Kung Fu Panda ovládne Netflix. Trailer láká na nový seriál, který doplní filmy
Kung Fu Panda ovládne Netflix. Trailer láká na nový seriál, který doplní filmy
26.06.2022 11:15:00 | Filmové novinky

Vtipný a nebojácný dračí bojovník Po míří na Netflix. Oblíbená pandí série, která začala již v roce 2008 s filmem Kung Fu Panda, dostane v pořadí již třetí seriál a jedenáctý spin-off celkově. Jak naznačuje první trailer, půjde o další bláznivě vtipnou jízdu.