FB pixel TP pixel
Wolverine nabírá formu! Hugh Jackman ukázal, jak se připravuje na Deadpoola 3 © 20th Century Fox

Wolverine nabírá formu! Hugh Jackman ukázal, jak se připravuje na Deadpoola 3

Hugh Jackman jen dva týdny po oznámení, že se vrací k roli Wolverina, naběhl do fitka začal pumpovat pořádné železo. Deadpool se mezitím dočkal odložení o pár měsíců kvůli problémům s produkcí chystaného Bladea.

16. 10. 2022 14:30 | Filmové novinky

Od oznámení, že se Hugh Jackman vrací v Deadpoolovi 3 zpět do role Wolverina, uplynuly jen dva týdny, hvězdný Australan ale rozhodně neponechává nic náhodě a připravuje se na natáčení. Jackman, který se poslední roky věnoval kromě boje s rakovinou hlavně své taneční vášni a muzikálům, nikdy svou vrcholovou formu z filmů mimo natáčení neudržoval a sám se opakovaně vyjádřil v tom smyslu, že dodržovat přísný stravovací a pohybový režim je pro něj v pokročilejším věku čím dál těžší.

Nyní ale opět drtí železa ve fitku a pochlubil se i pár fotkami na Instagramu. Zatím má sice do plné komiksové formy daleko, jak ale víme z jeho minulých ztvárnění kanadského bijce Logana, do první klapky bude jistojistě maximálně připraven. Čerstvě oslavené 54. narozeniny byste mu navíc rozhodně netipovali.

Třetího Deadpoola natočí režisér Shawn Levy, který s Ryanem Reynoldsem natočil hitovky Free Guy a Projekt Adam. S Jackmanem má zase skvělou zkušenost t povedeného boxerského sci-fi Ocelová pěst. Premiéra je nově stanovená na 8. listopad 2024 (ano, může za to odložený Blade) a mělo by se opět jednat o krvavou podívanou s ratingem R. Deadpool však již bude plnou součástí Marvel Cinematic Universe.

Zdroj: MovieWeb

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nejlepší válečný film dekády míří na Netflix. Recenze chválí jatka bez kompromisu
Nejlepší válečný film dekády míří na Netflix. Recenze chválí jatka bez kompromisu
16.10.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Zdá se, že podzimní nabídku bude mít Netflix silnou i v letošním roce. První recenze jeho adaptace protiválečné klasiky totiž nešetří chválou a mluví o nejlepším válečném spektáklu za poslední dekádu.

Nejbrutálnější komiks roku! Nový akčňák The Rocka sbírá chválu a má nečekané cameo
Nejbrutálnější komiks roku! Nový akčňák The Rocka sbírá chválu a má nečekané cameo
16.10.2022 11:50:00 | Filmové novinky

První diváci měli možnost vidět očekávaný komiksový trhák Black Adam, na jehož přípravách strávil Dwayne Johnson alias The Rock více než dekádu. Podle prvních reakcí se však čekání vyplatilo a výsledkem je jeden z nejzábavnějších spektáklů za poslední dobu. Především, co se týče značky DC Comics.

Dvě české komediální novinky se řítí online. Časově budou exkluzivní
Dvě české komediální novinky se řítí online. Časově budou exkluzivní
14.10.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Streamovací služby začínají pořádně těžit své postavení a přetahují se o zákazníky svými exkluzivními nabídkami. Nejinak je na tom tuzemské Voyo, které odhalilo data uvedení svých dvou velkých říjnových premiér.

Jeden z nejlepších hororů roku míří do Česka. Již brzy bude online
Jeden z nejlepších hororů roku míří do Česka. Již brzy bude online
13.10.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Zdá se, že letošní hororová nadílka bude pořádně bohatá. A nemusíte mít předplacený zrovna Netflix. Výbornou novinku totiž nabídne i konkurence.