FB pixel TP pixel
Dvě české komediální novinky se řítí online. Časově budou exkluzivní © Voyo

Dvě české komediální novinky se řítí online. Časově budou exkluzivní

Streamovací služby začínají pořádně těžit své postavení a přetahují se o zákazníky svými exkluzivními nabídkami. Nejinak je na tom tuzemské Voyo, které odhalilo data uvedení svých dvou velkých říjnových premiér.

14. 10. 2022 16:00 | Filmové novinky

Streamovací služba Voyo se i nadále snaží hrnout nový exkluzivní obsah a v měsíci říjnu dvakrát zabrouzdá do odlehčenějšího žánru komedie, z něhož nabídne hned dva tituly, které budou mít online platformě časovou exkluzivitu oproti běžnému televiznímu vysílání. Už 23. října nás čekají Případy mimořádné Marty, v nichž hlavní roli ztvárnila Tatiana Dyková a za kameru se postavili zkušení komediální režiséři Marek Najbrt a Tomáš Pavlíček. První jmenovaný má na triku satirickou Kancelář Blaník, druhý výtečnou Chatu na prodej, je tedy jasné, že kriminální zápletky nebudou brané na úplně seriózní notu a úkolem je hlavně bavit. Ostatně tomu napovídá i výchozí zápletka, kdy Dyková hraje inteligentní, leč otravnou ženu, která se stane konzultantkou policie, kdy musí vycházet se sucharem v podání Romana Zacha. Zajímavé je, že Voyo dává Případům mimořádné Marty výraznou časovou exkluzivitu, do vysílání TV Nova totiž osmidílný seriál, vycházející ze zahraničního konceptu, půjde až v příštím roce.

Druhou komediální novinkou jsou pak Gumy. Očekávaný desetidílný seriál, ve kterém Richard Krajčo a jeho žena Karin spojili síly se scenáristou Michalem Samirem, který na Voyo letos uvedl první část seriálu Iveta o Ivetě Bartošové. Gumy budou výrazně méně seriózní, když nabídnou příběh nerozlučných přátel z dětství, jejichž podnikání v podobě autodílny úplně neprosperuje a svou komplikovanou situaci řeší dost absurdně. Prostě takoví Pat a Mat umazaní od oleje, v nichž budou řádit Krajčo a David Švehlík. Gumy dorazí na Voyo už 28. října a budou vycházet s týdenním předstihem oproti televiznímu vysílání.

Zdroj: Voyo

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Jeden z nejlepších hororů roku míří do Česka. Již brzy bude online
Jeden z nejlepších hororů roku míří do Česka. Již brzy bude online
13.10.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Zdá se, že letošní hororová nadílka bude pořádně bohatá. A nemusíte mít předplacený zrovna Netflix. Výbornou novinku totiž nabídne i konkurence.

Nový hororový hit Netflixu láme rekordy ve strašení. Tolik děsivých momentů jinde neuvidíte
Nový hororový hit Netflixu láme rekordy ve strašení. Tolik děsivých momentů jinde neuvidíte
12.10.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Režisér Mike Flanagan je ohromným fanouškem hororů a nebojí se žánr nejrůzněji ohýbat či zesměšňovat. Ve svém novém hororovém hitu na Netflixu se rozhodl, že zlomí i žánrový rekord a zapíše se do Guinnessovy knihy rekordů.

Avengers 6 se výrazně zpozdí. Marvel potvrdil průšvih svého očekávaného hitu
Avengers 6 se výrazně zpozdí. Marvel potvrdil průšvih svého očekávaného hitu
12.10.2022 16:30:00 | Filmové novinky

Multiverse sága sotva začala a už teď hlásí první problémy. Marvelovské filmy se totiž masivně odkládají a plány na uvedení páté a šesté fáze se zásadně mění.

Nový trailer Enoly Holmes 2 fanoušky dostane. Netflix nabízí více všeho důležitého
Nový trailer Enoly Holmes 2 fanoušky dostane. Netflix nabízí více všeho důležitého
11.10.2022 19:00:00 | Filmové novinky

Netflix konečně vyrukoval s plnohodnotným trailerem na pokračování detektivního hitu Enola Holmes. Fanoušci se mohou těšit na návrat starých známých a novou dávku dobrodružství.