FB pixel TP pixel
První trailer Doctora Strange 2 je tady a přináší vesmír plný šílenství © Marvel Studios

První trailer Doctora Strange 2 je tady a přináší vesmír plný šílenství

Konec čekání! Pokud jste chtěli vidět oficiální verzi jedné z potitulkových sekvencí nového Spider-Mana, přišel váš čas. Doctor Strange ve druhé sólovce nabídne svou zvrácenou verzi.

22. 12. 2021 18:45 | Filmové novinky

Sólové pokračování Doctora Strange s podtitulem In the Multiverse of Madness dorazí již v květnu příštího roku a Marvel na něj láká na konci nejnovějšího spektáklu Spider-Man: Bez domova v kinech. Pokud jste ale ukázku neviděli, protože jste z kina odešli dříve, anebo jste prostě na Spider-Manovi nebyli (proč byste tak ale činili?), můžete se na první oficiální trailer marvelovského kouzelníka podívat právě teď online. A je to totální bomba. Strangeovi činy totiž způsobují rozpad multivesmíru a jak brzy zjišťuje, největším protivníkem je jeho zvrácená verze, která velmi připomíná verzi z animovaného seriálu What If...?. Není divu, že na pomoc musí přijít i Wanda Maximoff v podání Elizabeth Olsen, která se tedy vrací k filmům MCU po seriálu WandaVision. Čeká nás i příchod nové multidimenzionální hrdinky Americy Chávez. Vše režíruje ikona Sam Raimi, který natočil dodnes geniální první dva díly Spider-Mana s Tobey Maguirem. Takže vlastně první MCU filmy vůbec?


 5 693 zobrazení   1 780 se líbí
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Je Matrix 4 nejdivnější film roku? Kritici jsou dokonale zmatení
Je Matrix 4 nejdivnější film roku? Kritici jsou dokonale zmatení
22. 12. 2021 12:00:00 | Filmové novinky

Konečně padlo embargo na recenze nového Matrixu, a tak se filmoví kritici předhání v tom, kdo má na film jaký názor. A upřímně řečeno budeme muset všichni vyrazit do kina, protože větší zmatek v hodnoceních tu dlouho nebyl.

Netflix má nový filmový hit a opět je u toho Sandra Bullock
Netflix má nový filmový hit a opět je u toho Sandra Bullock
22. 12. 2021 11:00:00 | Filmové novinky

Po hororovém hitu V pasti z roku 2018, který trhal na Netflixu rekordy sledovanosti, se Sandře Bullock opět podařilo přilákat k obrazovkám streamovacího giganta úctyhodné davy diváků.

Nářez roku už na jaře? Trailer vikingské řezničiny vám vezme dech
Nářez roku už na jaře? Trailer vikingské řezničiny vám vezme dech
21. 12. 2021 17:00:00 | Filmové novinky

Režisér Robert Eggers před lety příjemně zaskočil svou podvratnou Čarodějnicí a zaujal i psychedelickým Majákem. A jeho novinka vypadá naprosto dokonale.

Netflix láká na nové vesmírné sci-fi. Dystopický seriál dorazí už o Vánocích
Netflix láká na nové vesmírné sci-fi. Dystopický seriál dorazí už o Vánocích
21. 12. 2021 7:00:00 | Filmové novinky

Netflix nám na Štědrý den nadělí nový jihokorejský seriál, který má velké ambice. Tentokrát se podíváme až na povrch Měsíce.