FB pixel TP pixel
Domluveno! Přátelé se vrátí ve speciálu na HBO a herci dostanou tučné šeky © TMDB

Domluveno! Přátelé se vrátí ve speciálu na HBO a herci dostanou tučné šeky

Nová streamovací služba HBO Max neponechává nic náhodě a svůj start kromě nákupu původních 10 řad Přátel korunuje nostalgickou sešlostí se všemi hlavní herci série.

Filmové novinky

Tučná výplata za návrat

Po několikaměsíčním vyjednávání se herci jedno z nejpopulárnějších seriálů všech dob upsali HBO Max k tomu, že se vrátí před kamery ve speciálním eventu, který nebude mít předem daný scénář. Co to znamená? Že nás pravděpodobně nečeká legitimní epizoda Přátel a už vůbec ne nová řada seriálu po vzoru návratu Roseanne nebo Full Housu. Spíše nostalgické ohlédnutí s herci, kteří již dávno vykročili novým směrem, důležitost svých postav pro popkulturu si však stále uvědomují. HBO Max hodlá z tohoto setkání udělat pořádnou show, která má prý celkově stát 20 milionů dolarů a jen každý z herců má dostat gáži okolo 3-4 milionů dolarů.

Přátelé odstartují spuštění HBO Max

Připomeňme si, že HBO Max startuje v květnu 2020, což je datum, ke kterému se očekává i tento rodící se speciál. Ostatně právě tehdy bude na nové službě pro americký trh exkluzivně spuštěno i původních 10 řad seriálu, za jehož exkluzivitu bylo zaplaceno 425 milionů dolarů. Máme se těšit i my v České republice? Prozatím těžko říct, neboť se ohledně HBO Max nikdo v tuzemsku nevyjadřuje a HBO v Evropě pracuje dosti odtrženě od svého jmenovce na druhé straně Atlantiku.

 11 951 zobrazení   289 se líbí
První reakce: Zámek a klíč je zdařilou adaptací, budeme se bát i smát.
První reakce: Zámek a klíč je zdařilou adaptací, budeme se bát i smát.
06.02.2020 | Filmové novinky

Tento pátek Netflix zpřístupní očekávanou hororovou fantasy Zamek a klíč. Pojďme se podívat na první zveřejněné dojmy a zjistit, jestli seriál dostojí nadějím fanoušků a jestli má potenciál přivábit neznalé předlohy.

Marvel potvrdil data vydání seriálů pro Disney+. A kdy se vrátí Baby Yoda?
Marvel potvrdil data vydání seriálů pro Disney+. A kdy se vrátí Baby Yoda?
05.02.2020 15:00:00 | Filmové novinky

Streamovací službě Disney+ se daří a jen po pár měsících má na kontě skoro 29 milionů předplatitelů. Není divu, že jí rostou křídla a oznamuje termíny uvedení očekávaných seriálů.

Resident Evil pro Netflix půjde ve stopách Zaklínače. Kdy se bude natáčet?
Resident Evil pro Netflix půjde ve stopách Zaklínače. Kdy se bude natáčet?
04.02.2020 11:00:00 | Filmové novinky

Ohledně adaptace populární zombie videohry bylo v posledních měsících až povážlivě mrtvo. Nyní se však dávají nemrtví nakažení T-Virem znovu do pohybu.

Spolupráce Netflixu a Adama Sandlera pokračuje. Kolik filmů chystá?
Spolupráce Netflixu a Adama Sandlera pokračuje. Kolik filmů chystá?
04.02.2020 | Filmové novinky

Adam Sandler a streamovací gigant Netflix v pátek oznámili, že se jim jejich vzájemná spolupráce líbí a hodlají v ní i nadále pokračovat. Stávající dohodu tak rozšířili o natočení dalších čtyř filmů.