FB pixel TP pixel
Největší propadák podzimu míří ke konci. Sledovanost Elišky a Damiána se odráží ode dna © FTV Prima

Největší propadák podzimu míří ke konci. Sledovanost Elišky a Damiána se odráží ode dna

Televize Prima se už nepochybně nemůže dočkat, až podzimní seriálová novinka Eliška a Damián skončí. Zbývají už pouze dvě epizody a zdá se, že blížící se konec přilákal diváky zpět k obrazovkám. Tragická sledovanost se ale zvedla jen nepatrně.

Filmové novinky

Primácká noční můra v podobě romantického seriálu Eliška a Damián se pomalu blíží ke konci a aktuálně je nutné odvysílat již pouze dvě epizody. Eliška v podání Emmy Smetany a Damián Roberta Urbana se tak konečně dali dohromady a navíc už se i ví, co šlechtice k majitelce marmeládovny tak táhne. A diváci jsou zdá se na finále docela zvědaví, respektive jsou zvědaví více než byli na několik předchozích epizod, které zaznamenaly tragickou sledovanost. Ta se nejprve propadla pod 250 000 diváků v kategorii 15+, když seriál zaznamenal jen 242 tisíc diváků, a minulý týden padla dokonce až na 231 000 diváků.

Odraz ode dna

Nově objevené dno ale Primě pomohlo k odrazu k nejlepším číslům za tři týdny, když se seriál Eliška a Damián s desátou epizodou vyhoupl na 247 000 diváků. Stále je to velká bída, bereme-li v úvahu, že tady se chtělo sahat k milionu, s posledními dvěma epizodami by se ale seriál mohl přehoupnout opět přes psychologických 250 000. Vyšší ambice však nehrozí, takže nepochybně nedojde na porážku publicistických pořadů jako Reportéři ČT (480 000 diváků) či Víkend (290 000 diváků), a už vůbec ne hitových kriminálek konkurence.

Podle dat zveřejněných serverem MediaGuru Kriminálka Anděl opět ovládla pondělní výsledky sledovanosti a přepočítává další úspěch s 1,12 miliony diváků. Přes milion šla i krimi Oktopus od České televize, která má 1,08 milionu diváků. 734 000 diváků pak přepočítávají nováčtí Specialisté. Nova tak může být s výsledky svých kriminálek navýsost spokojená.

Zdroj: MediaGuru / FTV Prima

Netflix láká v traileru na největší listopadové hity. Zamlčel českou vánoční novinku
Netflix láká v traileru na největší listopadové hity. Zamlčel českou vánoční novinku
01.11.2023 14:15:00 | Filmové novinky

Listopadová nabídka novinek na Netflixu vždy patřila k těm nejsilnějším v roce a nejinak je tomu i letos. Pravidelný upoutávkový sestřih streamera láká mimo jiné na nový thriller Davida Finchera, ambiciózní drama s Jodie Foster či animák s Adamem Sandlerem.

Herci z Přátel se vyjádřili ke smrti Matthew Perryho. Zdrcení prosí o čas
Herci z Přátel se vyjádřili ke smrti Matthew Perryho. Zdrcení prosí o čas
31.10.2023 16:10:00 | Filmové novinky

Po šokujícím úmrtí Matthew Perryho vydali společné prohlášení k této tragické události všichni jeho herečtí kolegové ze seriálu Přátelé. Vyjádřili v něm hluboký zármutek a poprosili o čas na zpracování této nepochopitelné ztráty.

Seriál o Beckhamovi opakovaně lže. Hit Netlixu byl usvědčen z ohýbání reality
Seriál o Beckhamovi opakovaně lže. Hit Netlixu byl usvědčen z ohýbání reality
30.10.2023 17:00:00 | Filmové novinky

Čtyřdílná dokumentární série Beckham od Netflixu, líčící kariéru fotbalové superstar, si svým zpracováním získala srdce diváků. Někteří odborníci ovšem mluví o nablýskaném PR měnícím historii ve prospěch fotbalové legendy.

Jeden z nejlepších thrillerů o zabijácích je konečně online. Kam se hrabe John Wick
Jeden z nejlepších thrillerů o zabijácích je konečně online. Kam se hrabe John Wick
30.10.2023 16:30:00 | Filmové novinky

Už na 10. listopadu chystá Netflix nový thriller Zabiják, který nás zavede do světa nájemného zabijáka, který musí bojovat o svůj vlastní život. A ačkoli je film v recenzích chválený, nelze si nevšimnout, že se inspiroval francouzskou klasikou Jean-Pierre Melvilla, kterou si můžete konečně pustit online. Na zhlédnutí ale zbývá jen pár dní.