FB pixel TP pixel
Finální trailer Ligy spravedlnosti Zacka Snydera nabízí komiksové orgie © TMDB

Finální trailer Ligy spravedlnosti Zacka Snydera nabízí komiksové orgie

Již zítra čeká diváky po celém světě jedna z největších komiksových událostí letošního jara. A ano, je největší, protože je skoro jediná. Přesto je ukázka na režisérskou verzi Ligy spravedlnosti opravdu epická.

17. 3. 2021 15:00 | Filmové novinky

Už zítra, 18. dubna, se komiksoví nadšenci konečně dočkají a odhalí pravdu za dlouho vzývaným projektem zvaným #SnyderCut. Liga spravedlnosti Zacka Snydera se po letech čekání postaví proti padouchovi Steppenwolfovi a jeho šéfovi Darkseidovi, který si neklade menší cíl než zkázu celé matičky Země. Dokáží mu v tom Batman a spol. zabránit a spojí síly? Odpověď známe již tři roky díky kinoverzi od Josse Whedona, nyní však uvidíme původní a rovnou čtyřhodinovou vizi původního režiséra, který slibuje velké věci. Prvotní reakce diváků, kteří film již viděli, hovoří o propracovanějším spektáklu, který drží více pohromadě, ale nevyhne se občasné nudě a nepomáhá mu ani utahanější tempo. Jedna věc se ale Zacku Snyderovi nedá upřít už teď, trailery má zkrátka parádní.

 423 zobrazení   30 se líbí
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflix láká na fantasy detektivku a western s hvězdou Stranger Things
Netflix láká na fantasy detektivku a western s hvězdou Stranger Things
17.03.2021 9:00:00 | Filmové novinky

Duem nových ukázek Netflix míří na dva na první pohled vzdálené divácké okruhy. Ve fantasy detektivce Příležitostní detektivové z Baker Street se bude snažit hlavně pobavit, městské drama Betonový kovboj zase potěší milovníky dramat.

První reakce: Snyderova Liga spravedlnosti je detailnější. Je ale lepší?
První reakce: Snyderova Liga spravedlnosti je detailnější. Je ale lepší?
16.03.2021 10:00:00 | Filmové novinky

Očekávanou Ligu spravedlnosti Zacka Snydera už měli možnost vidět první novináři, kteří si své dojmy obratem nenechali pro sebe. Uspokojí čtyřhodinový opus i někoho jiného než nejvěrnější fanoušky?

Netflix láká na novinky: Klaustrofobní horor a thriller o sériovém vrahovi
Netflix láká na novinky: Klaustrofobní horor a thriller o sériovém vrahovi
14.03.2021 9:00:00 | Filmové novinky

Netflix vydal trailery na dva slibné projekty, které budeme moci již brzy vidět na jeho obrazovkách: klaustrofobní horor Kyslík od režiséra Alexandrea Ajy a temný thriller Had o sériovém vrahovi na motivy skutečných událostí.

Stranger Things: Kdy dorazí 4. řada a co všechno nás v ní čeká?
Stranger Things: Kdy dorazí 4. řada a co všechno nás v ní čeká?
11.03.2021 | Filmové novinky

Stranger Things stále patří mezi nejpopulárnější seriály Netflixu a nebýt pandemie, už bychom se zřejmě s Eleven a spol. znovu setkali. Zatímco tedy čekáme na první pořádný trailer, pojďme si připomenout, co všechno o návratu do Upside Down víme.