FB pixel TP pixel
Netflix láká na novinky: Klaustrofobní horor a thriller o sériovém vrahovi © TMDB

Netflix láká na novinky: Klaustrofobní horor a thriller o sériovém vrahovi

Netflix vydal trailery na dva slibné projekty, které budeme moci již brzy vidět na jeho obrazovkách: klaustrofobní horor Kyslík od režiséra Alexandrea Ajy a temný thriller Had o sériovém vrahovi na motivy skutečných událostí.

Filmové novinky
© TMDB

Kyslík

Oxygen | Francie | 2021 | Thrillery | Past

Fanouškům hororů určitě není třeba představovat pařížského rodáka, režiséra Alexandrea Aju. Ten se do povědomí dostal především atmosférickou řezničinou Noc s nabroušenou břitvou ve stylu Texaského masakru motorovou pilou, aby pak svého vrcholu dosáhl v brilantním remaku Hory mají oči. Nyní dostal příležitost natočit pro Netflix spíše komornější horůrek. V něm budeme ve stylu Pohřben zaživa na velmi omezeném prostoru sledovat mladou ženu (Mélanie Laurent), která se probudí v kryokomoře. Nejen, že netuší, jak se tam dostala, nepamatuje si ani, kdo je. Ví jen, že se musí dostat ven dříve, než ji dojde kyslík. Na Netflixu od 12. května.

 65 %
Filmtoro
Filmtoro
Verdikt

Kyslík je napínavou, klaustrofobní novinkou Netflixu od talentovaného režiséra remaku Hory mají oči.

Sledovat Online na Netflix  Netflix | české titulky | český dabing | od 12. 5. 2021

Had

Sérioví vrazi jsou vděčným tématem a Netflix, který se jimi zabývá především ve svých chválených dokusériích nyní zakoupil mezinárodní práva na hraný seriál o nechvalně známém „Hadu“ Charlesi Sobhrádžovi. Sobhrádž, který byl vedle přezdívky Had, kterou si vysloužil svými útěky z vězení v Afganistánu nebo Řecku, znám i jako takzvaný Bikini Killer. Tento alias získal za vraždy žen v Thajsku, když oběti, které předtím omámil, uškrtil na pláži. V hlavní roli temné výpravné minisérie, kterou produkovala BBC, uvidíme Tahar Rahim. Na Netflixu bude dostupná od 2. dubna.

 4 151 zobrazení   12 se líbí
Filmtoro
Stranger Things: Kdy dorazí 4. řada a co všechno nás v ní čeká?
Stranger Things: Kdy dorazí 4. řada a co všechno nás v ní čeká?
11.03.2021 | Filmové novinky

Stranger Things stále patří mezi nejpopulárnější seriály Netflixu a nebýt pandemie, už bychom se zřejmě s Eleven a spol. znovu setkali. Zatímco tedy čekáme na první pořádný trailer, pojďme si připomenout, co všechno o návratu do Upside Down víme.

Netflix v nových ukázkách láká na dvě veleočekávaná pokračování
Netflix v nových ukázkách láká na dvě veleočekávaná pokračování
09.03.2021 11:00:00 | Filmové novinky

Fanoušci dvou populárních netflixovských seriálů se mohou pomalu ale jistě začít těšit na své oblíbené hrdiny. Milovníci závodních okruhů a jejich neohrožených pilotů mohou vyhlížet třetí řadu dokusérie F1: Touha po vítězství, milovníky krimi pak brzy čeká druhá část zlodějského Lupina.

Akce i smích! Netflix představuje 3 trailery na nejočekávanější hity jara
Akce i smích! Netflix představuje 3 trailery na nejočekávanější hity jara
05.03.2021 | Filmové novinky

Novými ukázkami tentokrát Netflix potěší především milovníky komiksů a superhrdinů. Láká totiž na adaptaci grafického románu Marka Millara Jupiter’s Legacy a superhdinskou komedii Thunder Force s Melissou McCarthy v hlavní roli, nový trailer pak dostalo akční krimi Holky z červeného gauče.

Tak jak to jde? Všech 236 dílů Přátel bude od dubna na HBO s dabingem!
Tak jak to jde? Všech 236 dílů Přátel bude od dubna na HBO s dabingem!
02.03.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Tak tohle je bomba, byť ne úplně nečekaná. Už když na konci loňského roku končila Netflixu licence na seriál Přátelé, spekulovali jsme, že se ho jistě velmi brzy dočkáme buď na HBO GO, případně na HBO Max. A nyní se sen stává realitou. A nebude chybět ani legendární dabing.