FB pixel TP pixel
Zemřel Hannibal Lecter. Gaspard Ulliel měl být i hvězdou Marvelu © Metro-Goldwyn-Mayer

Zemřel Hannibal Lecter. Gaspard Ulliel měl být i hvězdou Marvelu

37letý herec Gaspard Ulliel svou kariéru bohužel už dále nerozvine. Osudnou mu byla nehoda na lyžích, která ho po převozu do nemocnice stála život. Zprávu již potvrdila rodina i jeho agent.

19. 1. 2022 15:00 | Filmové novinky

Filmový svět zasáhla další krutá a především nečekaná rána. Mladý herec Gaspard Ulliel, kterého si fanoušci filmu mohou pamatovat mimo jiné jako mladého Hannibala Lectera ve snímku Hannibal - Zrození, zemřel ve věku 37 let na následky zranění na lyžích. Oceňovaný herec byl po pádu převezen do nemocnice v Grenoblu, kde na následky svých zranění zemřel.

Podle informací magazínu Deadline byla lyžařská oblast v Savojsku v poslední dnech na obdobné nehody bohužel bohatá a horská policie mířila k hned několika zraněním v důsledku náledí a zmrzlého sněhu. V sobotu byla dokonce zabita pětiletá dívka, do které narazil jiný lyžař.

Ullielova smrt zřejmě vyvolá i pár vrásek u komiksového giganta Marvelu. Jedním z hercových posledních projektů byl totiž seriálový Moon Knight, který teprve včera získal svůj první trailer. Ulliel se má v seriálu objevit jako Anton Morgart alias Midnight Man, profesionální zloděj umění, jehož trademarkem je – jak asi tušíte – provádění zločinu přesně o půlnoci. Moon Knight je nyní již natočený a premiéru bude mít v březnu letošního roku. Až tehdy uvidíme, jak výraznou roli v MCU měl Ulliel sehrát. Každopádně se ale jedná o velkou a především zbytečnou ztrátu mladého talentu.


Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nový seriál Vikingové: Valhalla má krvavý trailer i datum premiéry
Nový seriál Vikingové: Valhalla má krvavý trailer i datum premiéry
19. 1. 2022 12:00:00 | Filmové novinky

Fanoušci Vikingů už se jistě vyrovnali nejen s dávnou ztrátou Ragnara Lothbroka, ale i celým jeho pokolením. Netflix ale neztrácí čas a již brzy nás zavede do pozdní fáze vikinských tažení. A čeká nás Vilém Dobyvatel!

Moon Knight: Nejdrsnější nový hrdina Marvelu má šílený první trailer
Moon Knight: Nejdrsnější nový hrdina Marvelu má šílený první trailer
18. 1. 2022 10:00:00 | Filmové novinky

Už v březnu na Disney+ debutuje další seriál z rozvětveného marvelovského vesmíru. Oscar Isaac si zahraje drsného superhrdinu Moon Knighta, pozemské vtělení Chonseva, egyptského boha měsíce. A jak to dle traileru vypadá, čeká nás povedená akční jízda.

Nejsledovanější film Netflixu se vrátí, bude z něj trilogie
Nejsledovanější film Netflixu se vrátí, bude z něj trilogie
17. 1. 2022 14:00:00 | Filmové novinky

Dosavadní největší filmový hit Netflixu, hvězdně obsazená akční komedie Red Notice, dostane pokračování. A to rovnou dvě.

Nejbrutálnější marvelovka se představuje v prvním krátkém traileru
Nejbrutálnější marvelovka se představuje v prvním krátkém traileru
16. 1. 2022 12:00:00 | Filmové novinky

Již v pondělí ukáže Marvel první pořádný trailer na nový seriál Moon Knight, ve kterém si superhrdinský kostým oblékne Oscar Isaac. Nyní se můžete podívat na krátký teaser trailer, který uvedení ukázky předchází.