FB pixel

Eleven je zpátky u nás

Eleven je zpátky u nás

Předchozí ukázky nijak nenaznačily, že se Eleven vrátí zpátky z Upside Down, ale tvůrci to slíbili jinde. Tady máme první důkaz. A podle všeho si na její velký návrat počkáme až do posledních epizod.


Ministerstvo energetiky dál experimentuje

Ministerstvo energetiky dál experimentuje

Vyhlazení zástupců ministerstva energeticky na konci první série nebylo definitivní, i do druhé série samozřejmě znova zasáhnout. V ukázce záběr na jejího nového "šéfa", kterého hraje Paul Reiser, neuvidíme, ale za to tu máme krásný záběr na známou budovu seshora.


Rozčilená Willova matka

Rozčilená Willova matka

Zatímco předchozí ukázky ukazovaly Winonu Ryder spíše zoufalou z nového Willova stavu, tentokrát už se pěkně rozjíždí. Zdá se, že doktoři neumějí (a nebo nechtějí) zjistit příčinu Willových halucinací. Už v první sérii jsme mohli poznat, že Willova matka je pro svého syna ochotna udělat cokoliv.


Eleven s novou parukou

Eleven s novou parukou

Zatímco v první sérii nosila Eleven dlouhovlasou bloňdatou paruku, v druhé z ní bude kudrnatá bruneta. Její nový vzhled prozradily už některé oficiální fotografie, tak tady to máme ještě ve videu.


Monstrum je monstrózní

Monstrum je monstrózní

Záběry na chobotnatce jsme mohli vidět už v druhé ukázce, tady si ho můžeme užít z dalších úhlů a navíc v interakci se samotnými postavami. Zatím ještě přesně nevíme, jestli to je opravdové monstrum, tvůrci opatrně naznačují, že to je možná jen přelud či symbol něčeho většího.


Poltergeist nebo Rambo?

Poltergeist nebo Rambo?

Záběr na někoho dospělejšího (Steve?), jak si utahuje čelenku v sobě skrývá hned dva popkulturní odkazy. Zírání do televize, kde se objevuje jen zrnění, bylo důležitou podzápletkou v hororu Poltergeist (jehož atmosféru Stranger Things připomínají), čelenka zase přišla do módy ve filmu Rambo, kde si jí podobným způsobem uvazoval Sylvester Stallone.


Nová postava v akci

Nová postava v akci

Parta děti se dočkáme minimálně jedné posily, tady poprvé detailnějši vidíme zrzku Max, která v klučičí partě bude po určitou dobu zřejmě zastupovat chybějící Eleven.


Halloweenský převlek

Halloweenský převlek

Zatímco odkazů na Krotitele duchů jsme si užili v obou ukázkách dost, tady máme jiné halloweenské převleky. Tuto partičku zřejmě vede Billy, také nová postava a nevlastní bratr Max. Zdá se, že budou hlavním hrdinům zatápět.


Je čas vyndat bezbolestnou

Je čas vyndat bezbolestnou

Baseballovou pálku osazenou hřebíky si vyrobila v první sezóně Nancy a velmi šikovně si s ní počínal proti Demogorgonovi její přítel Steve. Zdá se, že má smysl pro nostalgii a nechal si jí i poté. Přijde ještě vhod.

Už bude 27. října?

Vše bude doufáme vysvětleno v samotné druhé sérii, které se dočkáme na Netflixu už za dva týdny. Čeká nás celkem 9 epizod, Netflix je samozřejmě jak je jeho zvykem pustí najednou. A jestli se nemůže i poté ukázce nabažit, mrkněte na naše nedávné velké preview.

Halloweenská ukázka na Stranger Things odhaluje nové věci!  |  Tipy na film  |  2017  |  21 přečtení  |  24 líbí se  |  4 komentáře

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.

Komentáře k článku Halloweenská ukázka na Stranger Things odhaluje nové věci!

Další články jako Halloweenská ukázka na Stranger Things odhaluje nové věci!

Tipy na film  |  včera 20:45  |  11

Přátelé: 15 detailů, která unikaly i těm největším fanouškům

Pokud patříte mezi milovníky seriálu Přátelé, pravděpodobně už máte v malíčku všechny zajímavosti o seriálu. Od poslední epizody sice uběhlo skoro 15 let, stále se ale dají najít detaily, které roky unikaly i těm největším fanouškům. Přesvědčte se, zda už je všechny znáte. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  5

10 filmů o životě v protektorátu Čechy a Morava

Nedávno jsme si připomněli smutné výročí Mnichovské dohody, která sebrala Československu Sudety. O půlrok později pak německá vojska pod velením Johannese Blaskowitze obsadila i zbylé území a vznikl Protektorát Čechy a Morava. Právě filmům, jež se odehrávají v této pro český národ tragické době, si připomeneme v naší topce. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  13

10 filmových výletů do vesmíru, pokud se vám líbil První člověk

Pakliže jste právě vylezli z kina po dvou dramatických hodinách s Prvním člověkem a v hlavě vám buší touha po dalších vesmírných dobrodružstvích, nabízíme vám desítku filmů, které by ji měly bez problémů uspokojit. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  27

10 nej hollywoodských filmů, které se natáčely v Česku

V minulých dnech se u nás natáčel druhý Spider-Man, teď u nás pobývá Mark Hamill kvůli seriálu Knightfall a v pátek uvidíme na Netflix první seriál natáčený u nás. Česko je opět středem zahraničních filmařů a my vám přinášíme přehled všech filmů a seriálů, které u nás Hollywood natočil. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  19

5 filmových a seriálových tipů na tento víkend

I když je venku pořád hezké počasí, můžete dát přednost koukání na nové filmy a seriály. A za poslední týden se jich objevilo hodně - třeba hororový The Haunting of Hill House, drama 22 July nebo thriller Apostle. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist