FB pixel TP pixel
HBO láká na návrat nejepičtější fantasy konce roku parádním trailerem © TMDB

HBO láká na návrat nejepičtější fantasy konce roku parádním trailerem

Lyra Belaqua se vrací a opět bude bojovat proti proradnému Magisteriu. HBO představilo novou ukázku pro velkolepý návrat Jeho temných esencí, které mají jasný úkol - dokázat, že mají na to být nejvelkolepějším fantasy seriálem podzimu.

19. 10. 2020 0:00 | Filmové novinky

Třetí řada zatím není jistá

Tým scenáristů už sice začal pracovat na scénářích, čeká se však na finální posvěcení od HBO a rovněž na situaci okolo koronaviru. Druhá řada byla z velké části točená společně s tou první a i díky tomu můžeme letos v listopadu novou řadu vidět, neboť během pandemie probíhala především post-produkce. Na případnou třetí řadu bychom si ale možná museli počkat, což je komplikací především proto, že mladí herci v čele s Dafne Keen nezadržitelně rostou. Hezky je to vidět právě již v nové upoutávce, kde Lyra a spol. očividně vrůstají do puberty.

O co půjde tentokrát?

V druhé řadě se Lyra spojí s chlapcem Willem Parrym, aby společně pátrali po Willově otci a prozkoumávali paralelní dimenze pomocí magického předmětu v podobě nože, jenž je schopen rozříznout realitu a umožnit do těchto dimenzí vstup. Kromě nových lokací nás samozřejmě čekají i noví nepřátelé, ať už lidští či nadpřirození. A po Lyře neustále prahne Magistérium, její matka paní Coulterová, ale i zástupci klaďasů, neboť má být mladá dívka vůdkyní odporu vůči Magisteriu.

 6 373 zobrazení   6 se líbí
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Ty bláho! Netflix chystá sci-fi pecku s DiCapriem a Meryl Streep!
Ty bláho! Netflix chystá sci-fi pecku s DiCapriem a Meryl Streep!
16.10.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Režiséru Adamu Mckayi se vydařil opravdu husarský kousek, když dokázal do své chystané sci-fi satiry chystané pro Netflix dostat zástup hollywoodských star jako Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence či Cate Blanchett. O čem vlastně snímek bude?

Netflix se chlubí kvalitou. Láká na návrat Koruny a oscarové želízko
Netflix se chlubí kvalitou. Láká na návrat Koruny a oscarové želízko
15.10.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Ambiciózní dramata budou letos v listopadu na Netflixu reprezentovat především výpravná seriálová Koruna a autobiografické drama Americká elegie plné “hereckých koncertů” v podání Amy Adams a Glenn Close. Mrkněte na jejich nejnovější trailery.

Netflix láká! Vrací se Nevyjasněné záhady, dorazí historická řežba
Netflix láká! Vrací se Nevyjasněné záhady, dorazí historická řežba
13.10.2020 9:00:00 | Filmové novinky

Netflix nezapomíná promovat své nadcházející tituly, a my tak dostáváme novou sadu ukázek. Čeká nás zakončení italské gangsterky, historická bitevní akce, mysteriózní dokument a oblíbený animák.

Milujete animáky? Netflix plánuje 6 nových animovaných filmů ročně
Milujete animáky? Netflix plánuje 6 nových animovaných filmů ročně
12.10.2020 15:00:00 | Filmové novinky

Netflix pokračuje ve svých investicích a po hraných filmech a seriálech začíná čím dál více fušovat i do animovaného filmu. Ted Sarandos nyní dokonce oznámil, že by si představoval, aby streamovací gigant nabízel 6 svých animovaných filmů ročně.