FB pixel TP pixel
HBO láká na návrat nejepičtější fantasy konce roku parádním trailerem © TMDB

HBO láká na návrat nejepičtější fantasy konce roku parádním trailerem

Lyra Belaqua se vrací a opět bude bojovat proti proradnému Magisteriu. HBO představilo novou ukázku pro velkolepý návrat Jeho temných esencí, které mají jasný úkol - dokázat, že mají na to být nejvelkolepějším fantasy seriálem podzimu.

Filmové novinky

Třetí řada zatím není jistá

Tým scenáristů už sice začal pracovat na scénářích, čeká se však na finální posvěcení od HBO a rovněž na situaci okolo koronaviru. Druhá řada byla z velké části točená společně s tou první a i díky tomu můžeme letos v listopadu novou řadu vidět, neboť během pandemie probíhala především post-produkce. Na případnou třetí řadu bychom si ale možná museli počkat, což je komplikací především proto, že mladí herci v čele s Dafne Keen nezadržitelně rostou. Hezky je to vidět právě již v nové upoutávce, kde Lyra a spol. očividně vrůstají do puberty.

O co půjde tentokrát?

V druhé řadě se Lyra spojí s chlapcem Willem Parrym, aby společně pátrali po Willově otci a prozkoumávali paralelní dimenze pomocí magického předmětu v podobě nože, jenž je schopen rozříznout realitu a umožnit do těchto dimenzí vstup. Kromě nových lokací nás samozřejmě čekají i noví nepřátelé, ať už lidští či nadpřirození. A po Lyře neustále prahne Magistérium, její matka paní Coulterová, ale i zástupci klaďasů, neboť má být mladá dívka vůdkyní odporu vůči Magisteriu.

 6 373 zobrazení   6 se líbí
Ty bláho! Netflix chystá sci-fi pecku s DiCapriem a Meryl Streep!
Ty bláho! Netflix chystá sci-fi pecku s DiCapriem a Meryl Streep!
16.10.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Režiséru Adamu Mckayi se vydařil opravdu husarský kousek, když dokázal do své chystané sci-fi satiry chystané pro Netflix dostat zástup hollywoodských star jako Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence či Cate Blanchett. O čem vlastně snímek bude?

Netflix se chlubí kvalitou. Láká na návrat Koruny a oscarové želízko
Netflix se chlubí kvalitou. Láká na návrat Koruny a oscarové želízko
15.10.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Ambiciózní dramata budou letos v listopadu na Netflixu reprezentovat především výpravná seriálová Koruna a autobiografické drama Americká elegie plné “hereckých koncertů” v podání Amy Adams a Glenn Close. Mrkněte na jejich nejnovější trailery.

Netflix láká! Vrací se Nevyjasněné záhady, dorazí historická řežba
Netflix láká! Vrací se Nevyjasněné záhady, dorazí historická řežba
13.10.2020 9:00:00 | Filmové novinky

Netflix nezapomíná promovat své nadcházející tituly, a my tak dostáváme novou sadu ukázek. Čeká nás zakončení italské gangsterky, historická bitevní akce, mysteriózní dokument a oblíbený animák.

Milujete animáky? Netflix plánuje 6 nových animovaných filmů ročně
Milujete animáky? Netflix plánuje 6 nových animovaných filmů ročně
12.10.2020 15:00:00 | Filmové novinky

Netflix pokračuje ve svých investicích a po hraných filmech a seriálech začíná čím dál více fušovat i do animovaného filmu. Ted Sarandos nyní dokonce oznámil, že by si představoval, aby streamovací gigant nabízel 6 svých animovaných filmů ročně.