FB pixel TP pixel
Nová verze kultovní komedie Jestli se rozzlobíme... je konečně online! © Columbia Pictures

Nová verze kultovní komedie Jestli se rozzlobíme... je konečně online!

Italská komedie s Budem Spencerem a Terencem Hillem patří mezi nejlepší žánrovky svého druhu na světě a nyní se dočkala nové verze. Konečně si ji můžete přehrát i online.

25. 8. 2022 9:00 | Filmové novinky

Prvního dubna letošního roku jsme měli možnost vidět trailer na remake komedie Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, který představil herce Edoarda Pesce a Alessandra Roia v ikonických rolích, které dříve ztvárnili Bud Spencer a Terence Hill. Nechyběla samozřejmě slavná hudební vložka, nádherná Buggyna, o kterou se protagonisté přetahují, nebo pěstní souboje, jejichž enormní množství původní snímek z roku 1974 proslavilo. A nyní už si film můžete pustit i online, protože ho na své platformě uvedl kdo jiný než Netflix. Otázkou zůstává, zda je o co stát, první ohlasy jsou totiž děsivé.

Film totiž podle všeho opravdu působí jen jako laciná předělávka, která navíc moc nefunguje a postrádá ikonické duo i kouzlo slapstickové grotesky a sedmdesátkových komedií. Místo nich dostanete jen podivné animované vložky, které hrozně moc upomínají k tragédii jménem Sebevražedný oddíl, která se taky snažila být tak moc cool, až byla jen trapná. Inu, dávku téhle novinky si dejte zřejmě jen na vlastní nebezpečí. Raději si ale možná přehrajte originál. Předělávka je každopádně na Netflixu s českými titulky i dabingem.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Veleúspěšná temná fantasy Netflixu se vrací! Trailer chrlí krev a kouzla
Veleúspěšná temná fantasy Netflixu se vrací! Trailer chrlí krev a kouzla
24.08.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Netflix konečně ukázal pořádný trailer na druhou řadu svého temného fantasy Winx Saga: Osud, který překlápí dětskou pohádku do verze pro dospělé. Nechybí tudíž kromě kouzel ani krev a hrátky se sexualitou.

Velkolepý trailer Rodu draka odhaluje občanskou válku. Čeká nás obří řež
Velkolepý trailer Rodu draka odhaluje občanskou válku. Čeká nás obří řež
23.08.2022 17:00:00 | Filmové novinky

HBO po úvodní epizodě spin-offu Hry o trůny s názvem Rod draka ukázalo i nový majestátní trailer, který ukazuje občanskou válku mezi Targaryeny. Epické záběry na draky střídají pletichy i dramatické momenty.

Epický trailer Pána prstenů ukazuje nové společenstvo. Fanoušky zřejmě zklame
Epický trailer Pána prstenů ukazuje nové společenstvo. Fanoušky zřejmě zklame
23.08.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Amazon odhalil zřejmě definitivní velkou upoutávku na seriálového Pána prstenů. Ukazuje v ní snad všechny stěžejní postavy. Malinko ale chybí opravdu majestátní bitevní momenty.

Disney Plus chystá na začátek září přetlak novinek. Známe je všechny
Disney Plus chystá na začátek září přetlak novinek. Známe je všechny
23.08.2022 13:30:00 | Filmové novinky

Předplatitelé streamovací služby Disney+ budou určitě s nadšením vyhlížet 8. září. Disney si pro ně totiž připravil v rámci akce pojmenované Disney+ Day hromadu skvělých premiér, z nichž by si měl vybrat každý. Vrátí se dokonce i Obi-Wan Kenobi!