FB pixel TP pixel
Na Thora 4 už do kina nechoďte. Za pár dní bude online © Marvel Studios

Na Thora 4 už do kina nechoďte. Za pár dní bude online

Fanoušci Marvelu mají od spuštění Disney Plus hodně velké žně. Neuplyne měsíc, aby se na streamovací službě neobjevila nějaká nová marvelovka. Ať už je to seriál či filmový megahit. Nyní se na vstup do online prostoru chystá Thor: Láska jako hrom, což bude teprve trhák!

22. 8. 2022 14:15 | Filmové novinky

Teprve minulý týden se fanoušci Marvelu a jeho aktuální Multiverse ságy dočkali nového seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička, a ještě před jeho koncem se dočkají dalšího přírůstku v online nabídce populárního streamera. Disney totiž konečně uvolní na Disney Plus svůj poslední trhák Thor: Láska jako hrom, ve kterém se Thor spolu s Jane Foster vydává porazit nesmlouvavého řezníka Gorra. A možná ho to bude stát lásku jeho života. Film, který patří mezi hůře přijaté filmy od Marvelu a který je hojně kritizovaný za svůj dětinský humor, dorazí na Disney Plus již 8. září.

Disney tak nepotvrzuje předpoklad zkráceného distribučního okna 45 dní, který se u něj podobně jako u Warner Bros. pro letošní rok předpokládal. Jelikož Thor dělal moc hezká čísla v kinech, rozhodlo se studio s nástupem online premiéry otálet o 14 dní déle. Film tak bude dostupný k přehrání přesně po dvou měsících od světové premiéry. Není ovšem pochyb o tom, že se bude jednat o obří hit, neboť Thor aktuálně patří mezi největší oblíbence mezi diváky. Dá se tudíž očekávat, že se Disney opět podaří i díky bohu hromu trochu navýšit množství předplatitelů.

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Je to tady! HBO ukázalo první záběry z The Last of Us a další očekávané hity
Je to tady! HBO ukázalo první záběry z The Last of Us a další očekávané hity
22.08.2022 10:10:00 | Filmové novinky

HBO v novém velkolepém traileru na chystané seriálové hity předvedlo celou řadu návratů i novinek. Ten největší kousek si ale nechalo až na úplný konec. Dočkali jsme se totiž prvních záběrů z herní adaptace The Last of Us. A fanoušci půjdou po zhlédnutí do kolen.

Netflix překvapil fanoušky Sandmana. Fantasy hit ještě neskončil
Netflix překvapil fanoušky Sandmana. Fantasy hit ještě neskončil
20.08.2022 10:00:00 | Filmové novinky

Když už jsme si mysleli, že je příběh o Sandmanovi (tedy alespoň jeho první řada) u konce, tvůrci přišli s příjemným překvapením.

Netflix ukázal novou Addamsovu rodinu. Trailer je plný zvráceného humoru
Netflix ukázal novou Addamsovu rodinu. Trailer je plný zvráceného humoru
19.08.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Jedním z největších podzimních seriálových lákadel Netflixu bude určitě mysteriózní komedie Wednesday od Tima Burtona, která bude volně navazovat na příběhy Addamsovy rodiny. Trailer láká na černohumornou zábavnou podívanou.

Jeden z nejlepších seriálů posledních let se vrací! A s ním i hlavní hvězda
Jeden z nejlepších seriálů posledních let se vrací! A s ním i hlavní hvězda
18.08.2022 16:50:00 | Filmové novinky

Dlouho jsme čekali na návrat zasmušilého hrdiny v podání Toma Hardyho v jednom z nejoriginálnějších seriálů posledních let. A vypadá to, že jsme se konečně dočkali.